Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tylko nie mów nikomu. Dokument Tomasza Sekielskiego Cały Film

Autor Wiadomość
Olszi Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,881
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 5322 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 13.00
Post: #11
RE: Tylko nie mów nikomu. Dokument Tomasza Sekielskiego Cały Film
Sprawdź:
(29-05-2019 21:58)radek0389 napisał(a):  
(26-05-2019 09:29)Olszi napisał(a):  A ja uważam, że temat jest mocno przesadzony. Myślę, że problem tak samo marginalny jak w innych grupach tyle, że zdecydowanie bardziej medialny.

Wskaż mi proszę inną grupę społeczną/zawodową, gdzie przełożeni przestępstwa pedofilii tuszują, ukrywają a sprawców chowają w innych miejscach działalności i jednocześnie nie odseparowują od dzieci. Dyrektorzy zmieniają szkoły dla nauczycieli-pedofili? Ordynatorzy szpitale dla lekarzy-pedofili?
I dla której innej grupy temu tuszowaniu "przyklaskuje i pomaga" rządząca władza?




Sekielski, który od 22 lat jest związany z TVN, która jest lewicowa (a jak wiadomo lewica z kościołem się niekoniecznie lubi) robi reportaż, który ma na celu nic innego niż osłabić pozycję kościoła w Polsce a ludzie łapią to jak pelikany.

Władza przyklaskuje i pomaga? Konkrety proszę.

[Obrazek: 36.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-2019 20:08 przez Olszi.)
Glosy: fusek (+1)
17-06-2019 19:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
radek0389 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,622
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 1160 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #12
RE: Tylko nie mów nikomu. Dokument Tomasza Sekielskiego Cały Film
(17-06-2019 19:59)Olszi napisał(a):  
(29-05-2019 21:58)radek0389 napisał(a):  
(26-05-2019 09:29)Olszi napisał(a):  A ja uważam, że temat jest mocno przesadzony. Myślę, że problem tak samo marginalny jak w innych grupach tyle, że zdecydowanie bardziej medialny.

Wskaż mi proszę inną grupę społeczną/zawodową, gdzie przełożeni przestępstwa pedofilii tuszują, ukrywają a sprawców chowają w innych miejscach działalności i jednocześnie nie odseparowują od dzieci. Dyrektorzy zmieniają szkoły dla nauczycieli-pedofili? Ordynatorzy szpitale dla lekarzy-pedofili?
I dla której innej grupy temu tuszowaniu "przyklaskuje i pomaga" rządząca władza?




Sekielski, który od 22 lat jest związany z TVN, która jest lewicowa (a jak wiadomo lewica z kościołem się niekoniecznie lubi) robi reportaż, który ma na celu nic innego niż osłabić pozycję kościoła w Polsce a ludzie łapią to jak pelikany.

Władza przyklaskuje i pomaga? Konkrety proszę.

Zadałem Ci pytanie w cytowanym przez ciebie moim poście, odnośnie innej grupy społecznej, która stosuje takie praktyki jak kościół. Możesz odpowiedzieć?
A co do konkretów, dlaczego np. w rejestrach pedofilów nie ma księży?

ps. Temat odnosi się do filmu Sekielskich, ja w swoich wypowiedziach bardziej skupiam się na zjawisku, bez podtekstu politycznego. To że związani z TVN Sekielscy publikują dokument przed wyborami, to jasna sprawa, że ma na celu skierować potencjalnych wyborców przeciwko władzy rządzącej, jasna sprawa. Natomiast to nie zmienia mojego ogólnego zdania do zjawiska.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2019 17:29 przez radek0389.)
19-06-2019 17:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olszi Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,881
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 5322 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 13.00
Post: #13
RE: Tylko nie mów nikomu. Dokument Tomasza Sekielskiego Cały Film
Zgadzam się Radek z tym co napisałeś, jednak sedno w tym,że to właśnie o politykę się rozchodzi. Z pewnością wszyscy jesteśmy zgodni co do tego, że z pedofilią trzeba walczyć. No właśnie problem polega na tym, że ja bardziej w opinii publicznej widzę walkę nie z pedofilią a z samym kościołem.

[Obrazek: 36.png]
Glosy: fusek (+1)
19-06-2019 19:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 957.65
Post: #14
RE: Tylko nie mów nikomu. Dokument Tomasza Sekielskiego Cały Film
No i prawidlowo, precz z kosciolem z zycia publicznego, precz z kosciolem ze szkol. W cywilizowanym swiecie nie ma miejsce na gusla i podobne pierdoly.
Glosy: klocuchfakty (+1)
19-06-2019 19:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fusek Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,864
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 811 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 576.00
Post: #15
RE: Tylko nie mów nikomu. Dokument Tomasza Sekielskiego Cały Film
(19-06-2019 19:53)twardy napisał(a):  No i prawidlowo, precz z kosciolem z zycia publicznego, precz z kosciolem ze szkol. W cywilizowanym swiecie nie ma miejsce na gusla i podobne pierdoly.

Xd
Lubię takie komentarze. Później się pan twardy zestarzeje. Zaczną go łapać chorubska I będzie w pierwszym rzędzie na każdej mszy wielbłąd Boga Smile

Skoro Twoim zdaniem nie ma miejsca na tego typu sprawy to - ja wolę zasciankowa Polska; nie nowoczesna Europę.
Zresztą nie tylko ja - odpowiednie zagraniczne rankingi są dostępne w sieci.


Co do pedofilii to w każdej "branzy" są jej przedstawiciele. A że bardziej medialną jest nagonka na kościół katolicki; A nie np na reżyserów- to jest jak jest.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2019 20:56 przez fusek.)
Glosy: Olszi (+1)
19-06-2019 20:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 957.65
Post: #16
RE: Tylko nie mów nikomu. Dokument Tomasza Sekielskiego Cały Film
(19-06-2019 20:56)fusek napisał(a):  
(19-06-2019 19:53)twardy napisał(a):  No i prawidlowo, precz z kosciolem z zycia publicznego, precz z kosciolem ze szkol. W cywilizowanym swiecie nie ma miejsce na gusla i podobne pierdoly.

Xd
Lubię takie komentarze. Później się pan twardy zestarzeje. Zaczną go łapać chorubska I będzie w pierwszym rzędzie na każdej mszy wielbłąd Boga Smile

No chyba Ty xD, jesli uwazasz, ze taki polski pelen hipokryzji katollicyzm jest spoko, to luz xD Nie no co za idiotyczny tekst, jak mnie chorubsko zlapie to pojde do lekarza, a nie pod oltarz na kolanach.

Po drugie nie mowie, ze by tu drugi zachod robic z lgbt z imigrantami. Mowie o tym zeby oddzielic kosciol od panstwa, wywaliac czarnych z zycia publicznego, szkol, zlikwidowac fundusz koscielny a cmentarze dac pod zarzad gminy.

A teraz byle co wybudujesz, most czy kosciol i przyjezdza taki spasiony knur z morda czerwona od wina mszalnego i odwalaja jakas maniane xD
19-06-2019 21:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fusek Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,864
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 811 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 576.00
Post: #17
RE: Tylko nie mów nikomu. Dokument Tomasza Sekielskiego Cały Film
Chodziło mi bardziej o powiedzenie; które sprawdzą się w życiu "Jak trwoga to do Boga".
19-06-2019 21:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mach Offline
Banned
*

Liczba postów: 155
Dołączył: Mar 2018
Forum Gold: 0.00
Post: #18
RE: Tylko nie mów nikomu. Dokument Tomasza Sekielskiego Cały Film
@Olszi ma racje. Film wyszedł akurat przed wyborami. Ciekawe czemu hmm
Glosy: fusek (+1)
21-06-2019 07:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Olszi Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,881
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 5322 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 13.00
Post: #19
RE: Tylko nie mów nikomu. Dokument Tomasza Sekielskiego Cały Film
No właśnie. Mamy temat pedofilii w kościele, wczesniej LGBT, odstrzał dzików itd. Rzeczy, które mają wywołać emocje i uderzyć w władzę. Nie jestem absolutnie zagorzałym obrońcą kościoła. Antyklerykalny kiedyś byłem. Dalej dużo rzeczy w kościele mi się nie podoba jednak uważam, że fakt, że Polska to najbardziej katolicki kraj na naszym kontynencie to duża siła w obronie przed coraz bardziej upadłą moralnie Europą.

[Obrazek: 36.png]
Glosy: Ropsont (+1)
21-06-2019 15:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jg2pmd Offline
JESTEM DEBILEM
*

Liczba postów: 29
Dołączył: Jul 2019
Forum Gold: 0.00
Post: #20
RE: Tylko nie mów nikomu. Dokument Tomasza Sekielskiego Cały Film
Obżydliwa ofensywa na Kościół wymierzona o ironio przez grupę w której pedofili i dewiantów jest najwięcej, splunąć należy na film taki z POgardą.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-07-2019 15:06 przez jg2pmd.)
22-07-2019 15:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Starter z Kartą SIM tylko na dowód ! 12qwas 47 12,553 28-08-2016 12:10
Ostatni post: smagalaz
  Ślub kościelny tylko po badaniach psychiatrycznych Killer 13 9,605 24-05-2016 20:44
Ostatni post: MoneyMachine
  Tacy złodzieje to tylko w Kanadzie Magnus 6 5,111 24-05-2016 20:44
Ostatni post: Dante_/
Question Przetarg na wyposażenie polskiej armii wygrywa izraelska nikomu nieznana spółka... morenox 2 2,328 11-09-2015 19:57
Ostatni post: twardy
  Znalazł sposób na darmową kawę od Starbucksa przez cały rok MaLiN 0 2,924 20-08-2015 11:18
Ostatni post: MaLiN

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: