Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego niektórzy usuwają nas ze znajomych na FB

Autor Wiadomość
Soplica Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 720
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 43 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 90.00
Post: #1
Dlaczego niektórzy usuwają nas ze znajomych na FB
Sprawdź:
Witam, chciałbym się was zapytać co waszym zdaniem jest przyczyną, że ktoś na wywala ze znajomych? - Ja zauważyłem, że na przestrzeni paru lat straciłem kilkanaście znajomych. Nie są to może jacyś bliscy znajomi, ale miałem z nimi dość dużą styczność za życia.

Moi koledzy twierdzą, że niektórzy nie lubią osób co duża publikują postów na osi czasu, czytałem też że znajomi nie lubią jak się czymś chwalimy. Powiedzmy, że urodziło nam się dziecko i masowo dodajemy zdjęcia z naszym bobaskiem.

Co o tym myślicie? - Aha i jeszcze jedno czy jest jakiś sposób, żeby zobaczyć kto nas w przeszłości usunął ze znajomych? - Narzędzie do chrome whodeletedme nie działa wstecz, a kopii danych nie mogę pobrać z ustawień bo nie ma już tej opcji albo ślepy jestem.
10-03-2019 18:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
precell Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,045
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 336 +

Forum Gold: 60.00
Post: #2
RE: Dlaczego niektórzy usuwają nas ze znajomych na FB
(10-03-2019 18:40)Soplica napisał(a):  Nie są to może jacyś bliscy znajomi, ale miałem z nimi dość dużą styczność za życia.

Ten temat założył nieboszczyk? Czy zmarli usuwają Cię ze znajomych? Tongue

A tak na poważnie, przejmujesz się głupotami. Znajomych to się ma w realu a nie w internecie.
Glosy: matek697 (+1), rachman (+1)
10-03-2019 19:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,900
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #3
RE: Dlaczego niektórzy usuwają nas ze znajomych na FB
To im w realu ręcznie wyjaśnij że wystarczy wyłączyć obserwowanie Wink
Nie każdy nas kocha czy lubi. Wolałbyś mieć kogoś kto Cię "trzyma" by d obrabiać za plecami? Wink Ja bym takim jeszcze podziękował za pozbycie się "balastu" Wink

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
10-03-2019 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krakersik Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,200
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 182 +

Forum Gold: 120.16
Post: #4
RE: Dlaczego niektórzy usuwają nas ze znajomych na FB
Normalne że znajomi znikają, mi także to nagminnie się przytrafia ale nie mam zamiaru ubolewać nad tym faktem Sad
10-03-2019 21:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
buciu52 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,266
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 639 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 69.75
Post: #5
RE: Dlaczego niektórzy usuwają nas ze znajomych na FB
Mordo, czym Ty się przejmujesz Big Grin Ja nawet na takie rzeczy nie zwracam uwagi, szkoda mi czasu Lol
10-03-2019 22:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kozik Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 91
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 28 +

Forum Gold: 50.00
Post: #6
RE: Dlaczego niektórzy usuwają nas ze znajomych na FB
Ja osobiscie blokuje, jak ktos nawala pierdyliard bezsensownych postow, albo fotek Wink
11-03-2019 09:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Arczit Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 706
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 648 +

Forum Gold: 8.00
Post: #7
RE: Dlaczego niektórzy usuwają nas ze znajomych na FB
(10-03-2019 22:07)buciu52 napisał(a):  Mordo, czym Ty się przejmujesz Big Grin Ja nawet na takie rzeczy nie zwracam uwagi, szkoda mi czasu Lol

Moim zdaniem autor po prostu zastanawia się nad przyczyną, a nie ubolewa nad tym faktem. W sumie ciekawa sprawa jak to wygląda od środka.

Ja szczerze też niekiedy kogoś wywalę, z powodu spamowania czy idiotycznego pisania. Po co nam w znajomych osoba, której nie mamy w obserwowanych? Chyba jedynie w przypadku, jeśli dla kogoś liczy się cyferka przy ilości znajomych.
11-03-2019 09:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Guxinimod Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 323
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 75 +

Forum Gold: 282.00
Post: #8
RE: Dlaczego niektórzy usuwają nas ze znajomych na FB
Powodów może być tyle ile osobistości. Ja osobiście wywalam znajomych codziennie udostępniających jakiegoś kundla do adopcji, oznaczających się w postach typu "dzisiaj najebie się osoba na M, P, K..." lub biorących udział w jakichś durnych wydarzeniach typu "msza święta o dobrego męża/żonę"... Huh
11-03-2019 12:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,900
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #9
RE: Dlaczego niektórzy usuwają nas ze znajomych na FB
Cytat:Po co nam w znajomych osoba, której nie mamy w obserwowanych? Chyba jedynie w przypadku, jeśli dla kogoś liczy się cyferka przy ilości znajomych.
Mam takie osoby. Cyferki mam w tyle a znajomych mam kilkunastu Tongue
Czasem można po prostu wejść zerknąć zdjęcia jak da znać że coś ma, albo napisać na szybko, wygodniej niż skrobać esy itd.
Mając fejkowe konta wiele osób po prostu łapie znajomych, wyłącza obserwowanie, a samemu ładuje reklamy... jakby pomyślał to by pewnie parę innych powodów znalazł po co osoby niektórzy trzymają bez obserwacji Wink

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
11-03-2019 23:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Fake konto dodawanie znajomych KonDZIKs 4 536 27-07-2023 10:58
Ostatni post: KonDZIKs
  Ile udało Wam się zebrać znajomych na wszystkich kontach na FB? Soplica 1 910 26-03-2023 13:15
Ostatni post: Zdobywca
  Częste blokady zapraszania do znajomych na FB Soplica 1 2,348 19-03-2021 07:33
Ostatni post: Hopekk94
  Dlaczego facebook blokuję niektórym sieciom partnerskim linki, a innym nie? Soplica 5 3,307 29-06-2020 14:42
Ostatni post: joanna78
  Jak można zachęcić osoby, żeby zapraszały znajomych do grupy? Soplica 2 2,784 12-09-2019 08:09
Ostatni post: AngelikaG

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: