Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera.

Autor Wiadomość
azzaz Niedostępny
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 533
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 15.00
Post: #121
RE: Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera.
Sprawdź:
Emocje opadły czas na małe podsumowanie + dalsze kroki.

Myślę, że większa kasa z SEO jest na wyciągnięcie ręki już w tej chwili. Muszę poprzerabiać LP, żeby lepiej konwertowały bo jest średnio.

Ruch obecnie na stronie wygląda tak:

[Obrazek: stat1-1.jpg]

Pozycja średnia tutaj wydaje się wysoka, ale to statystyki z gsc, uwzględniają wszystkie frazy na jakie moja strona się wyświetliła komukolwiek w tym jakieś dziwne, niszowe rzeczy, które ludzie wpisują do google. Nie napiszę dokładnie jakie, ale niektóre rzeczy pod jakimi ludzie potrafią znaleźć moją stronę mnie niszczą bekabeka Kreatywność ludzka nie zna granic jeśli chodzi o to co się wpisuje do google Lol

Plan na ten tydzień


Mam aktualnie 7 expired blogspot. Do trzech już dodam linki. Dodam po artykule na każdy web 2.0 jaki już mam + dodam 3 nowe tumblry. 6 blogów na razie mi starczy, ważne żeby weby były mocne i dobre, a nie żeby było ich dużo moim zdaniem Wink

Oczywiście dodam z 2-3 artykuły na stronę bo dawno tego nie robiłem więc trzeba ją ożywić + dochodzą nowe 2 produkty na stronę pod afiliacje do rankingu. Przede wszystkim jednak na początku przerabiam landing page, które już mam wybite tak żeby konwertowały lepiej.

O insta i fb na razie nie napiszę bo nic się tam nie dzieje póki co ciekawego.

Nie pisz do mnie o porady, mentoring czy inne tego typu bzdury. Zarabiam sam i ty też zarabiaj sam!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-01-2019 12:59 przez azzaz.)
21-01-2019 12:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
tomek7912 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,025
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 93 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.00
Post: #122
RE: Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera.
Z jakim pa kupujesz zaplecza?
22-01-2019 14:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
azzaz Niedostępny
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 533
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 15.00
Post: #123
RE: Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera.
Jeśli chodzi o zaplecze to staram się, żeby zawsze miały minimum 20 PA i DA. To jest taka dolna granica, większość ma coś w przedziale 25-30, ale naprawdę pojedyncze trafiły się i z PA, DA 40. Przy tym PA i DA jakie szukam od razu wszystko z reguły ma backlinki jakieś wcześniejsze(no bo to DA i PA się samo takie nie zrobiło Smile ) i to też jest ważne, żeby weby były już podlinkowane. Moim zdaniem ilość dobrych świeżych backlinków do bloga jest równie ważna co dobre statystyki. Oczywiście różne maile, różne IP i różne profile(przeglądarki) na różne blogi. W tym celu korzystam póki co z tego

https://multilogin.com/?fbclid=IwAR359TU...jy-KNOPcm8

+ darmowy VPN, zapisuję sobie tylko jakie zaplecze jaki ma region i korzystam z vpnów z tamtych okolic tam i tak co się podłącze to mam inne IP i też różne regiony wybieram do różnych partii blogów. Cookie, pamięć podręczną etc. na wszystkie blogi sobie zostawiam w multiloginie, żeby to nie ginęło. Proxy ofc pewnie byłoby prostsze, ale w ten sposób kombinując utrzymuję sobie całe zaplecze praktycznie za darmo Jerk

Na wszystkie blogi dodaję artykuły, o mnie, faq, kontakt i inne takie rzeczy jakie mam na money site na web 2.0 tylko wygenerowane. Od święta dodaję do bloga narzędzia google(analitycs i gsc). Do niektórych dodaję fanpage, instagramy, youtuby, albo twittery żeby to wyglądało naturalnie(no bo każdy z sociali używa to pbnom też daję). Staram się minimum raz w miesiącu na każdy blog wrzucić przynajmniej po jednym artykule tak, że prawie całe moje zaplecze równie dobrze mogłoby być samodzielną stroną. W ten sposób w końcu po prawie półrocznej nauki sełowania udało mi się wbić do topek i to pod wiele różnych fraz na raz Big Grin

Natomiast stawiam tych webów dosyć mało w porównaniu do niektórych. Jak wszystkie expired domeny jakie już zarejestrowałem zmienię już na blogi zapleczowe to będę miał 55 blogów web 2.0 na ten moment(w sumie już mam tylko bez linków Jerkfacepalm).


Edit:

Aha jeszcze jedno.

Sorki, że czasem z opóźnieniem odpisuję na PW czy na forum, ale rozrośnięte stronki mają kilka wad:

[Obrazek: fb-wiadomo-ci.jpg]

Nie pisz do mnie o porady, mentoring czy inne tego typu bzdury. Zarabiam sam i ty też zarabiaj sam!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-01-2019 02:55 przez azzaz.)
Glosy: tomek7912 (+1)
23-01-2019 02:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
azzaz Niedostępny
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 533
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 15.00
Post: #124
RE: Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera.
(14-01-2019 23:35)azzaz napisał(a):  Zarobkami pochwalę się jak będą dniówki 60zł. Już chyba bliżej niż dalej, ale nie ma co sobie jak na razie jeszcze drobnymi głowy zawracać Jerk Cool

[Obrazek: lead-network.jpg]

To tyle na razie w sumie to zauważyłem, że im więcej faktycznie skupiam się na zarabianiu i swoich projektach(seowanie, budowa blogów, prowadzenie social mediów, kontakt z powiedzmy roboczo ,,klientami" konsultacje z nimi mailowe etc.). Tym mniej czasu spędzam na forum o zarabianiu i tym rzadziej się udzielam. Parę miesięcy temu byłem dosyć aktywny we wszystkich działach teraz od czasu do czasu się zaloguję dodam parę słów w dzienniku i wsio Rolleyes

Jak zaczynałem dziennik z tego typu afiliacją dopiero zaczynałem i pamiętam jak mocno jarałem się pierwszym leadem 3zł beka Teraz wszystko mi się rozwinęło, ale zadowolony tak do końca nie jestem. To nie jest ten poziom zarobków z własnych projektów na jaki liczę i jaki oczekuję. Jeszcze sporo pomysłów mam na swoją stronę, żeby z niej wyciskać chociaż tą stówkę dziennie, ale będę zaczynał za jakiś czas chyba już nowy projekt. Tak samo jak teraz metoda zdobywania ruchu, promocji etc to pozycjonowanie w 90% , ale zamiast afiliacji sprzedaż e-produktów najpewniej plików pdf, tak że kaskę dostaję od razu na konto bez pośrednictwa sieci. No i nie 3-10 zł za ,,leada" tylko 50 Tongue Ofc. z afiliacji nie rezygnuję, stronę cały czas rozwijam i działam, będą dwa projekty równocześnie obok siebie, a nie jeden zamiast drugiego.

Mam wstępne pomysły co i jak, ale jeszcze muszę wszystko lepiej przygotować. Kształt dziennika być może się trochę zmieni, żeby to jakoś uporządkować. Wpisy też będą raczej dużo rzadziej niż teraz bo jak pisałem w internecie teraz więcej czasu zajmuje mi faktyczne zarabianie, a mniej przeglądanie forum. Tym bardziej, że mój ulubiony sposób zarabiania w necie i ścieżka, którą będę podążał(SEO) jest tutaj mocno nie doceniana Lol

Edit:

Dzięki każdemu kto promuje to samo co ja tylko na social mediach Wink Zauważyłem, że im więcej reklam moich produktów się pojawia tym częściej ludzie wpisują te produkty w google z dopiskiem opinie, więc można powiedzieć, że konkurencja działająca na innych platformach niż google mi pomaga. Fajna współpraca w necie, ale to tam takie luźne przemyślenie filozoficzne ,,internetowego earnera" Wink

Nie pisz do mnie o porady, mentoring czy inne tego typu bzdury. Zarabiam sam i ty też zarabiaj sam!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-01-2019 01:04 przez azzaz.)
Glosy: tomek7912 (+1)
24-01-2019 01:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aaga Offline
Banned
*

Liczba postów: 53
Dołączył: Jan 2019
Forum Gold: 0.00
Post: #125
RE: Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera.
Powodzenia!Smile
30-01-2019 15:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
azzaz Niedostępny
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 533
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 15.00
Post: #126
RE: Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera.
Dawno mnie nie było Wink

Na początek może niech efekty przemówią(w formie ssów)

Zaczniemy od mojego ulubionego tematu czyli pozycjonowania:

[Obrazek: seo.jpg]

Ciekawie się ułożyło. Moja strona chyba lubi trójki Wink

Instagram i facebook(Mniej ciekaweJerk )

[Obrazek: insta-stat.jpg]

[Obrazek: fb-stat.jpg]

Coś tam publikowałem, ale generalnie zaniedbałem te sociale troszku. Jakoś od wczoraj, przedwczoraj zacząłem znowu o nich myśleć bardziej dopiero beka

Ze zdjęć to może jeszcze zarobki

[Obrazek: zarobki-stat.jpg]

Żeby nie było za wesoło niestety to jest tygodniówka. Czekam na takie dniówki Wink

Refleksje o moim zarabianiu(jak to poważnie brzmi facepalm)

Kończy mi się urlop dziekański. Wracam na studia(co wiążę się z przeprowadzką). Studiuję w innym mieście niż mieszkam tak normalnie. Głównym celem odnośnie zarobku w internecie było zrobienie sobie dodatkowego źródła dochodu na studia(co chyba jako tako wyszło). Teraz oby nie popłynąć, utrzymać to i rozwijać dalej. Zorientowałem się, że ostatnio prawie nie pracowałem. Sprawdzałem analitycs, sprawdzałem lead network, sprawdzałem adsense i inne takie w kółko. Mało czasu poświęcałem na prawdziwą pracę(jakiej mam jeszcze dużo swoją drogą). Takie pozorne zarabianie. Niby coś robię, ale tak naprawdę to nic nie robię tylko siedzę na platformach dot. e-zarabiania. Trza się sprężyć i w końcu zacząć znowu działać na pełnych obrotach tak jak na początku pracowałem, kiedy powstawał dziennik.

Będę musiał sobie jakiś cel nowy wyznaczyć odnośnie e-zarabiania bo w sumie to nie mam teraz takiego w dzienniku. Lol bekafacepalm

Stronę pod sprzedaż pdfów zacznę dopiero na studiach ogarniać(mam nadzieję). Bo mam jeszcze trochę do roboty przy tej, a czas goni.

Co właściwie jest do roboty?

1) Chciałbym dodać: Dwa produkty na stronę, czyli 2 nowe LP pod pozycjonowanie. Same w sobie kokosów by nie zarabiały, ale... osobno Wink Plan jest taki, żeby każdy jeden lp jaki zrobię w ramach swojego ,,rankingu" wbić do topki.

2) Najwyższy czas dodać jakiś artykuł na stronę. Dawno nie było, a to pod adsense jest ważne. Już jakieś pierwsze grosze wpadają, ale tutaj progresu spodziewam się dopiero jak główny kw na który sełuję stronę główną, a nie landing page wleci na pierwszą stronę.(Jest już druga więc coraz bliżej). LP oczywiście potem jeszcze podlinkować.

3) Odświerzyć caaałe zaplecze. Najgorsza część artykuły wszędzie i generowanie treści. O tyle fajnie, że korzystam pod to już z automatu do tworzenia artykułu i tylko je ręcznie poprawiam bo ręcznie jak na początku to już przy tej ilości blogów bym się załamał jakbym miał to robić.

4) Ogarnąć parę nowych blogów web 2.0 Co to za zaplecze co nie rośnie?

5) W sumie to po tańcu w pozycjach jaki miałem pozycje fajnie wzrosły więc jednak wracam do linkowania z profili i szeptanki. Podjąłem taką decyzję parę dni temu no bo jednak pozycje mi wzrosły mocno ostatnio. Do tego te linki już sobie umiem pozyskiwać, wyszukiwać, robić etc. za darmo więc co mi szkodzi Jerk (Przy okazji już chyba 3 raz zmieniam zdanie na ten temat, ale chyba za to ostatnibekabeka).

Nie pisz do mnie o porady, mentoring czy inne tego typu bzdury. Zarabiam sam i ty też zarabiaj sam!
01-02-2019 02:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Lensherr Offline
Banned
*

Liczba postów: 51
Dołączył: Jan 2019
Forum Gold: 0.00
Post: #127
RE: Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera.
Podziwiam i życzę powodzenia Smile
01-02-2019 02:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
azzaz Niedostępny
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 533
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 15.00
Post: #128
RE: Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera.
Swoją drogą przeglądając forum nigdy nie mogłem zrozumieć fenomenu mentoringu/liderów etc. w inwestycjach typu hyip. To znaczy wiem jak działają te programy i mam znajomego, który w jednym z nich wtopił(wtedy mi dokładnie pokazywał jak to działa, jak wygląda, jak się wylicza procenty etc.). Jak bym się nie starał nie potrafię zrozumieć co jest trudnego w wykupowaniu paczek Lol Taki mentor uczy mnie jak zrobić przelew, czy jak zarejestrować się na jakiejś payzie czy innym procesorze? Taka krótka rozkminka, ale poważnie. Nie mam zielonego pojęcia co jest trudnego w inwestowaniu w hyipy i czego taki mentor mógłby mnie nauczyć Lol A zastanawiałem się nad tym pierwszy raz już z rok temu przeglądając poradniki dot. budowania stron internetowych, afiliacji i marketingu. Tak w porównaniu do zarabiania w ten sposób wrzucanie kasy do hyipów wydaje się wręcz banalne i nie wymagające żadnych szczególnych umiejętności, ale może ja się nie znam Tongue

Btw. Odnośnie SEO jedna rzecz o jakiej nie wspomniałem propo pozycji. Ile osób właściwie szuka moich kw.

KW1 - Kw główny na stronie głównej pod adsense. Pozycja nr. 13(druga strona) - 9k/msc

KW2 - Opinie1. Pozycja też nr 13(dziwne trochę, ale ok). - 2400/msc

KW3 - Opinie2. Pozycja nr3 - 780/msc

KW4 - opinie3. Pozycja nr1. - 540/msc

Dane z kwfinder.

Do tego cały szereg fraz pod jakimi ludzie znajdują artykuły(naturalnie, których nawet nie pozycjonowałem. Artykułów jest ponad 50 na stronie, więc trochę tego jest Big Grin ), longtaili i innych.

Nie pisz do mnie o porady, mentoring czy inne tego typu bzdury. Zarabiam sam i ty też zarabiaj sam!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-02-2019 11:29 przez azzaz.)
01-02-2019 11:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Arczit Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 706
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 648 +

Forum Gold: 8.00
Post: #129
RE: Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera.
Cytat:Taki mentor uczy mnie jak zrobić przelew, czy jak zarejestrować się na jakiejś payzie czy innym procesorze?

Moim zdaniem rolą mentora jest nauczenie Cie w jaki sposób i gdzie możesz szukać osób które wejdą z Twojego linku. A następnie powinien nauczyć Cię, jak zautomatyzować ten proces i żebyś Ty potrafił przekazać wiedzę innym pod Tobą aby powielali to co Ty robisz.

Zależy w jakim projekcie od mentora możesz dostać przykładowo, gotową stronę w celu prowadzenia bloga, materiały promocyjne/reklamowe, wsparcie gdy nie będziesz w stanie przeprowadzić z kimś nowym rozmowy przez brak czasu albo wystarczającej wiedzy.
Glosy: azzaz (+1)
01-02-2019 11:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
azzaz Niedostępny
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 533
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 15.00
Post: #130
RE: Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera.
Jeśli dają takie materiały pod naganianie nowych może się przydać jak ktoś chce zarabiać na hyipach bo sama obsługa programów i zarabianie bez żadnych poleconych zbyt skomplikowane nie jest z tego co widziałem. Znajomy ze studiów stracił jakiś czas temu, ale wcześniej dokładnie pokazywał działanie theadsteam. Jak sobie tak porównuję co tam trzeba robić, a typowej afiliacji(porównanie do niej bo tu sam zarabiam to mogę się wypowiedzieć). To nauka SEO/social marketingu + budowa od zera własnych stron internetowych zawsze wydawała mi się trochę trudniejsza Wink

A właśnie co do tej afiliacji...


Ten screen.
[Obrazek: analitycs-stat.jpg]

Plus screen z ostatnich zarobków(troszeczkę wyżej na tej stronie dziennika) mnie martwią. CR 4% i współczynnik odrzuceń na stronie prawie 75% mnie mocno martwią. Nie wiem czy to wynika z ferii czy z czego, ale będzie trzeba pokombinować i pozmieniać trochę stronę.

Co do samego zarabiania dzisiaj już poczyniłem pewne kroki, dotarły już do mnie nowe domeny(blogspoty raz jeszcze) i zapowiada się pracowita noc. Tej nocy prawdopodobnie pojawią się następujące rzeczy u mnie:

1) Nowy art na stronie

2) Aktualizacja jednego web 2.0 wcześniejszego bo odświeżając zaplecze o nim... zapomniałem i jako jedyny nie doczekał się poprawek jak hurtowo wszystkie aktualizowałem Wink

3) Skromnie jeden nowy blogspot, ale po serpach i po wynikach... Albo to czysty przypadek, albo te weby mają w sobie powera bo to właśnie po ich budowaniu kw główny ten 9k/msc wyszukań poszybował na drugą stronę.

4) Kolejny produkt do rankingu Big Grin Big Grin Big Grin
Tak się prezentuje jego potencjał:

[Obrazek: newkwstat.jpg]

Patrząc po konkurencji i po tym jak mi się nowe strony wbijają... Myślę, że ma szansę przy dobrej optymalizacji bez żadnego linkowania wylądować na 3ciej stronie. Może nawet gdzieś u góry. Jak już go podlinkuję to nie powinien stanowić problemu i wbić się na stronę numer 1. Może nawet same web 2.0 wystarczą do tego, ale pewności nie mam. Tak strzelam analizując statystyki z google search console i dotychczasowe efekty. Jak będzie zobaczymy.

Wszystko mam już mniej więcej ogarnięte i gotowe do działania więc myślę, że ze wszystkimi 4 punktami uda się uwinąć tej nocy Wink

Póki co tak sobie działam i płynę w sposób zupełnie nie-uporządkowany i chaotyczny. Jakaś większa organizacja dzienniku/celów/ruchów pojawi się pewnie dopiero jak już się przeprowadzę i wrócę na studia czyli pewnie jakoś w połowie lutego. Może trochę wcześniej.

Nie pisz do mnie o porady, mentoring czy inne tego typu bzdury. Zarabiam sam i ty też zarabiaj sam!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-02-2019 00:15 przez azzaz.)
Glosy: kochamkesz (+1), tomek7912 (+1)
03-02-2019 00:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank! danoneksss 255 58,400 20-09-2018 19:28
Ostatni post: pawlosek
Tongue Dziennik młodego Earnera ZarabiamMilion 19 5,846 10-11-2017 01:38
Ostatni post: ZarabiamMilion
  Sylwestrowy dziennik Earnera Piesela!♥ Piesel_Nala 11 3,622 08-01-2016 20:44
Ostatni post: Piesel_Nala

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: