Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YouTube - Cel: Srebrny Przycisk!

Autor Wiadomość
TheLucas Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 20
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1
YouTube - Cel: Srebrny Przycisk!
Sprawdź:
Siemanko!

Wstęp:

Niedawno założyłem dziennik gdzie chciałem prowadzić bloga, lecz po głębszych przemyśleniach stwierdziłem że to nie dla mnie.

Dlaczego?
Kiedyś gdy zakładałem już jednego bloga, dosłownie po 2 dniach gdy wszedłem na niego to na całej stronie była jakaś panda i logo hakerów, jeden użytkownik z forum pomógł mi się tego pozbyć no ale ten uraz pozostał, i ciągle mam w głowie że łatwo na taki blog się włamać, a szkoda mi nerwów na takie coś.

Drugą rzeczą jest to że wydaję mi się że łatwiej wybić kanał na YT niż własny blog.

Kolejną rzeczą jest SEO którego praktycznie nie ogarniam, wiem że na YouTube też się przydaję ale wydaję mi się że szybciej ogarnę pozycjonowanie na YouTube niż w google.

I ostatnią rzeczą jest to że bardzo chciałbym zdobyć taki srebrny przycisk YT. Na złoty nawet nie liczę ale myślę że jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli to ten srebrny powinno udać mi się kiedyś zdobyć.


Tematyka:

Tematyka początkowa kanału: GamePlay
Tutaj pewnie dużo osób napiszę że ciężko będzie się wybić, jednak uważam że powinienem przyciągnąć jakąś część widowni. Głównie dlatego że dość łatwo się denerwuję i mam bogate słownictwo 2
Przeklinać na filmach nie zamierzam Jerk2
Nie będę to też takie zwykłe materiały z gier ale tutaj już swojej strategii zdradzać nie chcę impreza

Po osiągnięciu 10k Subskrypcji dojdzie kategoria: Vlogi
Tutaj również nie będę pisał dlaczego dopiero od 10k Subów.

Jak już ruszą Vlogi to sporadycznie pojawią się jakieś: Recenzje


Systematyczność:

Filmy chcę wrzucą docelowo codziennie, początkowo jednak 3 razy w tygodniu.
Jeśli chodzi o nagrywanie to w dzień ze spokojem nagram materiału na co najmniej 3 dni. Początkowo będę chciał nagrywać jak najwięcej żeby zrobić sobie zapas, jak już ten zapas będzie w miarę duży to wtedy po prostu filmy będą pojawiać się częściej.

Zacząć publikować filmy chcę od Poniedziałku.

Długość materiałów chciałbym utrzymywać na poziomie 20-30 min

Cele:

Celem pierwszym jest zrobienie zapasu filmów żeby wystarczyło na publikację do końca lutego.
Wychodzi około 18 filmów, każdy po mniej więcej 20-30 min czyli wychodzi w sumie max 9h nagrywania. Ten cel chciałbym wykonać do końca stycznia.

Jutro chcę również ogarnąć Social Media do kanału (Fanpage, Instagram, Snapchat)

Z celów głównych to by było na tyle na ten moment.

Podsumowanie:

Także chyba wszystko co miałem to napisałem.
Dzisiaj nagrałem jeden film i wrzuciłem na kanał ale to taki bekowy film raczej do usunięcia, no chyba że się przyjmie. Ogólnie pierwszy Sub już wpadł chwile po wrzuceniu filmu. Wyświetleń wpadło chyba 13 z czego z 8 moich Big Grin Oraz 3 łapki w górę w tym jedna moja Sex

Kolejny wpis dodam jak już wrzucę do publikacji jakieś filmy, myślę że może w weekend bo od jutra zaczynam nocki w pracy a w dzień z dziewczyną jadę na zakupy także muszę wnet wstać i ogarnąć chociaż te Sociale Sad
16-01-2019 00:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
buciu52 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,266
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 639 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 69.75
Post: #2
RE: YouTube - Cel: Srebrny Przycisk!
Podlinkuj swój kanał tutaj, zawsze to jakiś ruch na początek Smile
Glosy: TheLucas (+1)
16-01-2019 11:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
xmaniek6 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 617
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 193 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 206.00
Post: #3
RE: YouTube - Cel: Srebrny Przycisk!
(16-01-2019 00:56)TheLucas napisał(a):  Długość materiałów chciałbym utrzymywać na poziomie 20-30 min

Jutro chcę również ogarnąć Social Media do kanału (Fanpage, Instagram, Snapchat)

Jest sens nagrywania 20-30 minut materiału na kanał , który dopiero zaczyna ?
Od największych jutuberów słyszę , że jak robią 30 min materiału to oglądają do 15 minuty

Tak samo sociale na nowy kanał ?
Zacznij jak zdobędziesz te 10k subów to będziesz miał z 1500 polubień

Ale i tak powodzenia , mam nadzieje , że szybko osiągniesz cel Big Grin
Glosy: TheLucas (+1)
16-01-2019 11:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adamcio99922 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 325 +

Forum Gold: 53.01
Post: #4
RE: YouTube - Cel: Srebrny Przycisk!
W jaki target celujesz? PL czy ANG?
Glosy: TheLucas (+1)
16-01-2019 11:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Vasaki Offline
Rudy Moderator
*

Liczba postów: 2,621
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 4127 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 4,903.01
Post: #5
RE: YouTube - Cel: Srebrny Przycisk!
3 filmy w tygodniu Big Grin?

Dosyc sporo jezeli masz jeszcze codzienne obowiazki, w koncu obróbka itp. tez swoje zajmuje.

Mimo wszystko, powodzenia Big Grin
Będę zaglądał Smile
Moze szykuje sie nam następna forumowa "gwiazda".

Glosy: TheLucas (+1)
16-01-2019 13:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TheLucas Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 20
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #6
RE: YouTube - Cel: Srebrny Przycisk!
(16-01-2019 13:18)Vasaki napisał(a):  3 filmy w tygodniu Big Grin?

Dosyc sporo jezeli masz jeszcze codzienne obowiazki, w koncu obróbka itp. tez swoje zajmuje.

Mimo wszystko, powodzenia Big Grin
Będę zaglądał Smile
Moze szykuje sie nam następna forumowa "gwiazda".

Właśnie obróbki za dużo nie będzie, dlatego zaczynam od 3 filmów tygodniowo bo jestem pewny że dam radę je ogarnąć. W nocy od miesiąca nie mogę spać więc jak tylko mam dniówkę czy popołudniówkę w pracy to nocka w domu przy kompie Big Grin A jak mam nocki w pracy to rano po powrocie mogę ze spokojem filmy nagrać bo zazwyczaj nikogo nie ma w domu Sex

Może tak jak Kickster to się nie wybiję od razu ale myślę że po przełamaniu bariery 10k subów pójdzie z górki Big Grin

(16-01-2019 11:37)adamcio99922 napisał(a):  W jaki target celujesz? PL czy ANG?

Tylko PL
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-01-2019 13:35 przez TheLucas.)
16-01-2019 13:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SEOmocni.pl Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 84
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 60 +

Forum Gold: 0.00
Post: #7
RE: YouTube - Cel: Srebrny Przycisk!
Zarówno przy youtube jak i blogu najważniejsza jest wytrwałość bo efekty nie przychodzą od razu. powodzenia Smile

SEOmocni.pl, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2019.
Glosy: TheLucas (+1)
18-01-2019 22:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
EfectiveWork Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 978
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 654 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #8
RE: YouTube - Cel: Srebrny Przycisk!
Obserwuję ! Zapowiada się konkretnie a jak wyjdzie to się okaże Smile
Glosy: TheLucas (+1)
19-01-2019 14:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hosezbsk Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 741
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 202 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 113.00
Post: #9
RE: YouTube - Cel: Srebrny Przycisk!
Obserwuję i kibicuję Smile Życzę owodzenia.
Glosy: TheLucas (+1)
19-01-2019 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

TheLucas Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 20
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #10
RE: YouTube - Cel: Srebrny Przycisk!
Siemanko!

Trochę pomyślałem i jednak zrezygnuję z nagrywania gier. ruszę od razu z Vlogami.
Dzięki temu powinienem się szybciej wstrzelić w temat i myślę że szybciej przyciągnę publikę.

Pierwszy film który nagrałem sam z siebie ma prawie 100 wyświetleń, żadnej łapki w dół, ale tak jak mówiłem usunę go i nagram kolejny tej samej treści tylko że już na poważnie, ładnie zmontuję, nie będzie zrobiony na odpierdziel Big Grin

Jako że gier nagrywał nie będę, a vlogów nie dam rady nagrywać tak często to publikować je zamierzam raz w tygodniu.

Teraz chcę ogarnąć ładną miejscówkę gdzieś żeby się przyjemnie oglądało. Chciałem to zrobić dzisiaj, wróciłem przed 7 z pracy poszedłem spać, budziki na 11 godzinę ustawione a wstałem o 19 4

W tym tygodniu na pewno z 3 Vlogi nagram, zaraz usiądę i napiszę jakiś scenariusz żeby wszystko szło w miarę płynnie itp. Sex
Publikować zacznę zapewne od przyszłego tygodnia bo zanim ogarnę montaż filmów to trochę czasu może minąć Xpokerface

Ogólnie poprzeglądałem serwisy Sub SMS, mam tam jakieś drobne i postaram się teraz wieczorami dobić do wypłaty a jak dobrze pójdzie to może trochę dodatkowego siana wpadnie. Przydałoby się bo chciałbym w końcu odłożyć na nowy samochód bo aktualny to masakra...

To taki szybki Update dziennika. Na razie stoję w miejscu ale mogę Wam obiecać że z YouTubem się nie poddam i będę działał na pełnych obrotach! Dziennik zamierzam prowadzić do osiągnięcia 100k Subów. Może jak dobrze pójdzie to do końca roku zostanie on zamknięty 2 A może będę go prowadził przez kilka kolejnych lat pokerface

To tyle, jeśli macie pytanie to piszcie na pw czy w komentarzach.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-01-2019 23:31 przez TheLucas.)
20-01-2019 23:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Information Cel - "Czapka Wow" MrocznyKILL 39 14,333 17-03-2024 09:51
Ostatni post: xdax1
  GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC kamilg49 73 17,605 16-02-2022 19:25
Ostatni post: kamilg49
  Cel: 20k/miesiąc! Bazor 25 10,076 09-02-2022 21:26
Ostatni post: Maria988
  Cel na 2019 - dniówka przekraczającą wartość kebaba suchy. 39 13,855 15-10-2021 02:47
Ostatni post: donazorek
  2020 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) Lanserek 858 326,934 11-01-2021 23:40
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: