Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi

Autor Wiadomość
Arczit Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 706
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 648 +

Forum Gold: 8.00
Post: #31
RE: Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi
Sprawdź:
Już masz zarobione pierwsze $$$, może warto zainwestować w własną domenę?
Otworzy Ci to drogę do np. skracania linku, tworzenia ofert z różnymi lockerami w jednym miejscu itd.
Pamiętaj aby link do strony też skrócić Smile

Po drugie tak czytam i czytam, że budujesz zaplecze na FB. Ok, dobry pomysł ale mam nadzieje że nie pod sprzedaż, bo to najmniej opłacalny model monetyzacji. Długo budujesz jedno konto, więc warto pomyśleć o jakimś WH, bo szkoda byłoby stracić jedyne konto które posiadasz (oczywiście nie przesadzać z spamem).

Co do wypalenia trafficu, zakładając że wyspamujesz wszystkie dostępne programy (zrezygnujesz po 5, bo konwersja spadnie do 0,1%) to jest to możliwe na nierozbudowywanym koncie. Jeśli na bieżąco powiększasz sociale to zawsze znajdzie się nowa osoba która nie skorzystała z Twojej oferty/propozycji/reklamy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-01-2019 15:20 przez Arczit.)
Glosy: Guxinimod (+1), Czaq (+1)
08-01-2019 15:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Guxinimod Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 324
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 75 +

Forum Gold: 282.00
Post: #32
RE: Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi
(08-01-2019 14:59)rachman napisał(a):  Nie pomogę bo w tym nie działam ale fajnie się czyta to błądzenie po omacku mimo wszystko Wink Może inni w swoich dziennikach mają pomysły które pomogą, zerknij.
Jasne, przeglądam wszystkie dzienniki, żeby coś z nich wyciągnąć, dzięki.

(08-01-2019 15:19)Arczit napisał(a):  Już masz zarobione pierwsze $$$, może warto zainwestować w własną domenę?
Otworzy Ci to drogę do np. skracania linku, tworzenia ofert z różnymi lockerami w jednym miejscu itd.
Pamiętaj aby link do strony też skrócić Smile

Po drugie tak czytam i czytam, że budujesz zaplecze na FB. Ok, dobry pomysł ale mam nadzieje że nie pod sprzedaż, bo to najmniej opłacalny model monetyzacji. Długo budujesz jedno konto, więc warto pomyśleć o jakimś WH, bo szkoda byłoby stracić jedyne konto które posiadasz (oczywiście nie przesadzać z spamem).

Co do wypalenia trafficu, zakładając że wyspamujesz wszystkie dostępne programy (zrezygnujesz po 5, bo konwersja spadnie do 0,1%) to jest to możliwe na nierozbudowywanym koncie. Jeśli na bieżąco powiększasz sociale to zawsze znajdzie się nowa osoba która nie skorzystała z Twojej oferty/propozycji/reklamy.

Pierwszą domenę już zakupiłem, zresztą już wiesz, bo sam odpowiadałeś mi w dziale Social Media. No jeśli chodzi o monetyzację na facebooku to będę musiał ją zakupić, bo ta pierwsza ma bloka na facebooku i nie pomagają skracacze. Co do content lockerów - mniej więcej rozumiem jak działają (ofiara musi wykonać jakąś akcję, żeby dostać się do zawartości), ale nie rozumiem gdzie ja bym miał ich używać? Ja promuję link afiliacyjny z MyLead i tam już są gotowe lockery.

Pozdro Huh
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2019 23:01 przez Guxinimod.)
08-01-2019 15:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]Czaq Offline
Praktyczny mentoring
*

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 1064 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.00
Post: #33
RE: Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi
Guxi trzymam kciuki za ciebie Smile Mamy co jakiś czas kontakt na discordzie ale nie widziałem, że tak ambitnie ciśniesz z dziennikiem? Smile
ArcziT wymienił sporo wskazówek które chciałem zaznaczyć. Działaj działaj! Smile
Pozdrawiam Cool

[Obrazek: image.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-01-2019 15:39 przez Czaq.)
Glosy: Guxinimod (+1)
08-01-2019 15:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Guxinimod Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 324
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 75 +

Forum Gold: 282.00
Post: #34
RE: Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi
(08-01-2019 15:39)Czaq napisał(a):  Guxi trzymam kciuki za ciebie Smile Mamy co jakiś czas kontakt na discordzie ale nie widziałem, że tak ambitnie ciśniesz z dziennikiem? Smile
ArcziT wymienił sporo wskazówek które chciałem zaznaczyć. Działaj działaj! Smile
Pozdrawiam Cool

Dzięki za słowa wsparcia Wink

Stan zaplecza:
- Fanpage ero: 711 polubień (+32 polubienia)
- instagram ero: 1457 obserwatorów (bez zmian)
- konto fb: 1583 znajomych (+100 znajomych)

Jeśli chodzi o fanpage to zauważyłem wzrost zasięgu postów przy bardziej pikantnych fotkach pań, naprawdę spore przebicie. No i tego będę się trzymał, jestem naprawdę miło zaskoczony.

Instagram? Stoi w miejscu. Nie mogłem wstawić linku afiliacyjnego do BIO, dwa dni temu dostałem blokadę. Pewna osoba zasugerowała mi, że profil mógł dostać punkty ujemne i, że ma "low trust rank". Sam nie wiem co o tym myśleć, blokada zeszła, a link afiliacyjny udało mi się dodać dzięki pomocy chłopaków na discordzie z MyLead. Póki co boję się odpalać Jarvee, aby konto nie przepadło.

2 leady wpadły dzięki wstawieniu linku do bio:
[Obrazek: kr3zFFb.png]

Same odsłony nakręcają mnie do dalszego działania. A leady z automatu jeszcze bardziej Big Grin

W tym tygodniu pracuję fizycznie w trakcie dnia, mam też sporo załatwień z lekarzami (ból kolan, stawów). Rozwojem zaplecza będę zajmował się wieczorami. Kolejna aktualizacja w weekend, co mam zamiar zrobić?

#1 znaleźć niszę na fanpage numer dwa i zacząć go tworzyć.
komentarz: myślę, że będzie to milowy krok na przód. Odkąd zacząłem się bawić w e-zarabianie to jedynym i najprostszym pomysłem była erotyka. Teraz będę musiał wysilić trochę główkę i nauczyć się jak sytuacja ma się w innych branżach. Obserwując forum zdążyłem się już nauczyć, że dobra nisza to połowa sukcesu, więc przyłożę się do tego zadania.

#2 dowiedzieć się jak działają algorytmy instagrama
komentarz: przynajmniej w przybliżeniu. W sensie: czy mogę obserwować 200 czy 50 osób na godzinę. No i analogicznie, ile polubień na godzinę itd. Tak, żeby to konto się trzymało. Jak na jednym koncie ogarnę temat to później będę mógł tworzyć kolejne konta pod kolejne nisze, ale wcześniej będę musiał ogarnąć temat proxy.

#3 stworzyć bazę 200 zdjęć na fanpage
komentarz: jak wspominałem, zasięg i zaangażowanie odbiorców zmienia się w zależności od tego co publikuję. Będę musiał stworzyć sporą bazę soczystych fotek.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2019 22:48 przez Guxinimod.)
09-01-2019 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Patek Offline
Banned
*

Liczba postów: 489
Dołączył: Aug 2018
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #35
RE: Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi
trzymam kciuki Smile
Glosy: Guxinimod (+1)
09-01-2019 22:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
EfectiveWork Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 981
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 654 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #36
RE: Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi
Coś tam zaczyna się kręcić. Nie poddawaj się SKALUJ te wyniki, które teraz osiągasz. Jeszcze długa droga ale tylko najwytrwalsi osiągną zamierzony cel Smile
10-01-2019 12:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Guxinimod Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 324
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 75 +

Forum Gold: 282.00
Post: #37
RE: Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi
Stan zaplecza:

#1 Instagram - bez zmian... zaraz napiszę dlaczego.

#2 Facebook
- fake konto ero1: 2000 znajomych (+417 znajomych)
- fake konto ero2: 66 znajomych

#3 Fanpage
- fanpage ero: 816 polubień (+105 polubień)
- fanpage2: 25 polubień

Ostatnie cele:

Cytat:#1 znaleźć niszę na fanpage numer dwa i zacząć go tworzyć.
komentarz: myślę, że będzie to milowy krok na przód. Odkąd zacząłem się bawić w e-zarabianie to jedynym i najprostszym pomysłem była erotyka. Teraz będę musiał wysilić trochę główkę i nauczyć się jak sytuacja ma się w innych branżach. Obserwując forum zdążyłem się już nauczyć, że dobra nisza to połowa sukcesu, więc przyłożę się do tego zadania.
Nad niszą myślałem kilka dni i zdecydowałem co to będzie. Temat oczywiście bardzo na czasie i grupa odbiorców duża. Powstał już fanpage związany z tą niszą, będę też myślał nad pierwszą stroną w tej kategorii a także innych socialach niż fb.

Cytat:#2 dowiedzieć się jak działają algorytmy instagrama
komentarz: przynajmniej w przybliżeniu. W sensie: czy mogę obserwować 200 czy 50 osób na godzinę. No i analogicznie, ile polubień na godzinę itd. Tak, żeby to konto się trzymało. Jak na jednym koncie ogarnę temat to później będę mógł tworzyć kolejne konta pod kolejne nisze, ale wcześniej będę musiał ogarnąć temat proxy.
No i dowiedziałem się, niestety lekko mnie to rozczarowało. Nie mam wykupionego bota, dla jednego konta z tego co się orientuję to nie warto kupować. Na razie ten temat stoi w miejscu, sam nic nie wymyslę, muszę kogoś poprosić o radę...

Cytat:#3 stworzyć bazę 200 zdjęć na fanpage
komentarz: jak wspominałem, zasięg i zaangażowanie odbiorców zmienia się w zależności od tego co publikuję. Będę musiał stworzyć sporą bazę soczystych fotek.

Zrobione. Niestety ostatnio zasięgi na fanpage spadły z 500-600 na około 200... Przy 800 polubieniach nie wiem co o tym myśleć.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-01-2019 14:24 przez Guxinimod.)
17-01-2019 14:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]Czaq Offline
Praktyczny mentoring
*

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 1064 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.00
Post: #38
RE: Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi
Nie było kilka dni aktualizacji. Jak tam aktualnie ci idzie? Konta/fp wciąż gotowe do boju?

[Obrazek: image.png]
21-01-2019 09:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Guxinimod Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 324
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 75 +

Forum Gold: 282.00
Post: #39
RE: Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi
Nie, stoję w miejscu. Konto padło mimo mozolnego prowadzenia go od listopada... Instagram stoi w miejscu, dalej nie wiem czy inwestować w bota, bo na tym głównym koncie przy 1500 followersach i linku w bio mam 2 odsłony dziennie na mylead, to wątpie czy on się odrobi.
Fanpage stoi i ma się dobrze, ale strasznie wolno je rozwijam... nie mam teraz jak zdobywać lajków ale i tak wpada kilka dziennie więc nie ma źle. Ale przecież w takim tempie to ja w 2019 roku nie mam co liczyć na nic...

Ogólnie nie widzę sensu w tym co robię, bez wiatru w skrzydłach i pomysłów.
21-01-2019 11:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]Czaq Offline
Praktyczny mentoring
*

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 1064 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.00
Post: #40
RE: Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi
Napisz do mnie na Discordzie lub GG okay?
Ruch przy ~1500 obserwujących powinien być dużo większy o ile jest aktywnie prowadzony. Tutaj napewno należy zastosować zmiany.
Kolejna sprawa to fanpage i jego reklama bo również szkoda ruchu który się marnuje.
Myślę, że na pewno to ogarniemy oraz przejdziemy do alternatywnego projektu ale więcej szczegółów już po kontakcie Smile

[Obrazek: image.png]
21-01-2019 11:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody) 5l4nty 27 7,735 27-05-2022 00:34
Ostatni post: qwertybsk
  Mix zarabiania.. Droga po marzenia Voode 6 2,868 09-05-2022 08:27
Ostatni post: Voode
Big Grin Powrót do zarabiania [SEO] pspsga 99 27,940 27-06-2020 13:08
Ostatni post: pspsga
Exclamation Zarabianie w internecie - "Hope for the best" Pablo1878 20 7,820 08-06-2020 21:06
Ostatni post: Pablo1878
  Powrót do zarabiania w internecie po latach Szary-Wilku 15 6,323 15-05-2020 15:28
Ostatni post: Szary-Wilku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: