Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tygodnik Blogera!

Autor Wiadomość
TheLucas Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 20
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1
Tygodnik Blogera!
Sprawdź:
Hej, cześć, witam!

Przedstawiał Wam się tutaj nie będę bo to nie potrzebne, wystarczy że napiszę że dzisiaj mam urodziny, dzisiaj zakładam dziennik i od dzisiaj rusza publikacja postów na moim blogu! (Tj. 07.01.2019)

Konto na forum już miałem lecz postanowiłem napisać do Admina o usunięcie go ponieważ podałem tam masę swoich danych, a przecież w tych internetach to różni ludzie są. Założyłem nowe konto, dawnego nicku nikomu podawać nie chcę, mam nadzieję że admini nie będą mieli nic przeciwko nowemu profilowi tutaj ponieważ chce je używać tylko do prowadzenia dziennika, ewentualnie jeśli będę potrzebował pomocy to jakiś nowy temacik założę lub komuś doradzę i pomogę w jego temacie Big Grin

Dziennik zakładam w celach motywacyjnych!

Okej, taki wstęp myślę że wystarczy. Teraz napiszę jak chcę zarabiać!

A więc jak mogliście się domyśleć po tytule dziennika zarabiać chcę na swoim blogu, początkowo AdSense potem może jakieś współprace, koszulki itp.

Tematyki bloga ogólnie nie chce zdradzać. Blog stoi już gotowy, jeden pierwszy wpis czeka na publikacje, zostanie opublikowany dzisiaj czyli 07.01.19r o 12:00
Na początek chce publikować 2 posty tygodniowo, w poniedziałki i piątki. Chce zrobić sobie jak największy zapas postów w jak najszybszym tępię żeby ciągle ta systematyczność była. Jak już dojdę do wprawy i nabiorę rytm to zwiększy ilość wpisów na tydzień.

Blog stoi na hostingu od SeoHost, myślę że to dobry wybór, domena .PL.
Szablon strony kupiłem Premium, nawet nie pamiętam ile za niego dałem bo zabierałem się za tego bloga już od Września ale coś mi w głowie świta że kosztował 39$ Big Grin

Pod bloga założyłem FanPage, Instagram oraz Snapchat.

Wgrałem potrzebne wtyczki i zacząłem ogarniać bloga od strony wizualnej, dodałem podstrony, kategorię i wydaję mi się że wszystko gotowe. Jeśli coś wymaga poprawki czy trzeba coś dodać, odjąć to na pewno wyjdzie gdy zacznę publikować posty.

Jak już na blogu będę miał kilka wpisów to zacznę go optymalizować, chce się skupić tylko na tym jednym blogu, innego jak na razie zakładać nie chce.

Głównym celem będzie zarabianie z samego bloga +3k zł. Nie wiem czy to się w ogóle uda, ale będę do tego dążył. Na początek tak jak mówiłem chcę podpiąć AdSense, potem może po drodze wpadną jakieś współprace i jak już blog będzie w miarę hulał i miał tych stałych obserwujących oraz profile Social Media ożyją to będę chciał podpiąć pod to wszystko sklep z koszulkami.

Blog oczywiście WhiteHat. Chce stworzyć coś swojego co da mi w przyszłości stały dochód. Nie chce męczyć się np. z hackami itp żeby przez pół roku zarabiać a potem dostać filtra itp. i zaczynać od zera.

Pewnie o czymś zapomniałem jeszcze napisać, najwyżej jak mi się przypomni to dopisze w kolejnej aktualizacji. Aktualizował dziennik będę raz w tygodniu w każdy poniedziałek, oczywiście jednodniowe poślizgi czasem mogą się zdarzyć.

W kolejnym wpisie dodatkowo dodam sobie poboczne cele zarówno związane z internetem jak i normalnym życiem Big Grin Na dzisiaj to tyle, jeśli macie pytania to zapraszam na pw lub w komentarzach, Pozdrawiam!



Glosy: kochamkesz (+1)
07-01-2019 00:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
kochamkesz Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 191
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 42 +

Forum Gold: 10.00
Post: #2
RE: Tygodnik Blogera!
Powodzenia !impreza

„Tylko głupiec nie ma wątpliwości.” Karel Capek

[Obrazek: AgroDane-Logo-1.png]
Glosy: TheLucas (+1)
07-01-2019 08:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mvtej Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 56
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 12 +

Forum Gold: 0.00
Post: #3
RE: Tygodnik Blogera!
ciekawie się zapowiada, powodzenia życzę!!!
Glosy: TheLucas (+1)
07-01-2019 12:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Snaggy Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,022
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 343 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 151.05
Post: #4
RE: Tygodnik Blogera!
Powodzenia! Smile
Jak coś pytaj, pomożemy!

Kompleksowy Mentoring od A do Z - Zarabianie na YouTube
[Obrazek: Mentoring.png]
Glosy: TheLucas (+1)
07-01-2019 22:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,901
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #5
RE: Tygodnik Blogera!
No ciekawe jak się to rozwinie Smile powodzenia

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
Glosy: TheLucas (+1)
07-01-2019 22:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
polskitrader Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 153
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 14 +

Forum Gold: 0.00
Post: #6
RE: Tygodnik Blogera!
Też jestem ciekaw, bo sam mam postawione 2 stronki, które się pozycjonują.
A jakiego typu frazy masz zamiar pozycjonować? mało konkurencyjne z niewielkim miesięcznym wyszukiwaniem na poziomie 1k-1,5k czy może jakieś mniejsze albo jakieś po kilka lub kilkadziesiąt tysięcy wyszukiwań? Smile

Powodzenia!
Glosy: TheLucas (+1)
08-01-2019 23:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Patek Offline
Banned
*

Liczba postów: 489
Dołączył: Aug 2018
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #7
RE: Tygodnik Blogera!
Powodzenia Smile
Glosy: TheLucas (+1)
09-01-2019 08:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
TheLucas Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 20
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #8
RE: Tygodnik Blogera!
(08-01-2019 23:12)polskitrader napisał(a):  Też jestem ciekaw, bo sam mam postawione 2 stronki, które się pozycjonują.
A jakiego typu frazy masz zamiar pozycjonować? mało konkurencyjne z niewielkim miesięcznym wyszukiwaniem na poziomie 1k-1,5k czy może jakieś mniejsze albo jakieś po kilka lub kilkadziesiąt tysięcy wyszukiwań? Smile

Powodzenia!

Szczerze mówiąc to w SEO jestem kompletnie zielony, nawet nie wiem o co z tymi frazami chodzi Big Grin Chce się właśnie uczyć SEO przy tym blogu.
09-01-2019 16:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ivandzms Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 257
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 77 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #9
RE: Tygodnik Blogera!
(09-01-2019 16:49)TheLucas napisał(a):  Szczerze mówiąc to w SEO jestem kompletnie zielony

(09-01-2019 16:49)TheLucas napisał(a):  Głównym celem będzie zarabianie z samego bloga +3k zł. Nie wiem czy to się w ogóle uda, ale będę do tego dążył.

Wiara w siebie, chęć nauki, mnóstwo determinacji i r e g u l a r n o ś ć działań i nerwy ze stali przy spadkach - tu recepta. Powodzenia Big Grin
09-01-2019 16:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

TheLucas Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 20
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #10
RE: Tygodnik Blogera!
(09-01-2019 16:59)ivandzms napisał(a):  
(09-01-2019 16:49)TheLucas napisał(a):  Szczerze mówiąc to w SEO jestem kompletnie zielony

(09-01-2019 16:49)TheLucas napisał(a):  Głównym celem będzie zarabianie z samego bloga +3k zł. Nie wiem czy to się w ogóle uda, ale będę do tego dążył.

Wiara w siebie, chęć nauki, mnóstwo determinacji i r e g u l a r n o ś ć działań i nerwy ze stali przy spadkach - tu recepta. Powodzenia Big Grin

Właśnie tą regularność chce utrzymywać ciągle dlatego zaczynam od 2 postów na tydzień. W tygodniu chce zrobić zapas wpisów żeby zaś się nie martwić. a z czasem jak już nabiorę wprawy to zwiększę ilość postów Big Grin
Glosy: ivandzms (+1)
09-01-2019 17:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tracę czy zyskuje? Tygodnik Oliwa98 34 8,851 06-01-2022 12:09
Ostatni post: korlim
  Tygodnik: Droga w Tworzeniu pasywnych źródeł dochodu. paweuq 24 8,400 05-01-2022 18:07
Ostatni post: Apps
  Tygodnik z inwestycji i zarobków (CS i inne) Kolgent12 5 3,545 10-06-2021 11:58
Ostatni post: Kolgent12
  Duże zmiany, czyli tygodnik pracy Pablo Escobara barteksta 2 4,789 11-08-2019 17:17
Ostatni post: 0kryhu
Thumbs Up [EBISU] - Tygodnik o zarabianiu w sieci Ebisu 7 4,564 07-03-2019 15:07
Ostatni post: Arczit

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: