Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co z tym facebookiem i co ma szansę go zastąpić.

Autor Wiadomość
azzaz Niedostępny
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 533
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 15.00
Post: #1
Co z tym facebookiem i co ma szansę go zastąpić.
Sprawdź:
Ci którzy już śledzą mój dziennik wiedzą, że dostałem bana na prywatnym koncie. Oczywiście już założyłem nowe, ale wczoraj poobczajałem co u tego facebooka się dzieje tak dokładnie i nie jest kolorowo.

Dlaczego tak uważam?

Facebook przez ostatnie problemy afera ze sprzedawaniem danych cambridge analytica bardzo mocno stracił w oczach użytkowników. Powstała nawet społeczność delete facebook

https://deletefacebook.com/

Wspierana najbardziej a jakże przez właściciela whats appa(ciekawe czemu Rolleyes )

Na giełdzie nie jest lepiej. Nordea bank już jakiś czas temu przez tą aferkę stwierdził, że nie chce udziałów fb. Notowania cały czas lecą w dół i w dół.

https://stooq.pl/q/?s=fb.us&c=10d&t=l&a=lg&b=0

Na ten moment stopa zwrotu inwestycji w fb jest na minusie. Nie wiem czy kiedykolwiek wcześniej miała miejsce taka sytuacja.

To już nie są wahania. Facebook idzie w dół jak kamień w wodzie.

Jak wiadomo w zarabianiu trzeba działać dynamicznie i dostosowywać się do sytuacji. Co waszym zdaniem ma szansę zastąpić facebooka i się wybić tak jak on? Czy coś wgle ma szansę go zastąpić? Pytam, ponieważ jak wiadomo na początku kiedy jest mało ludzi zawsze jest łatwiej i może warto już swoje social media stron internetowych opierać na czymś innym niż facebook. Parę lat temu na fb wybić się było bardzo łatwo, a potem stopniowo coraz trudniej. Jak myślicie jakiś program na rynku stanie się konkurentem dla fb i warto budować już na nim powoli zasięgi, żeby potem było łatwiej? Jeżeli tak to jaki? Oczywiście nie licząc wyszukiwarki google bo to nie jest społecznościówka.

Nie pisz do mnie o porady, mentoring czy inne tego typu bzdury. Zarabiam sam i ty też zarabiaj sam!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2018 23:20 przez azzaz.)
24-10-2018 23:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Captain Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,596
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 1235 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 641.50
Post: #2
RE: Co z tym facebookiem i co ma szansę go zastąpić.
Może to trochę z innej kategorii portal, ale myślę, że Twitch będzie coraz bardziej zyskiwał na popularności. Już teraz jest mega konkurencją dla youtube w streamigu gier, w zasadzie to chyba zostawia youtube w tyle pod tym względem.

A jeśli chodzi o portale społecznościowe typu fb, to nie sądze aby upadł w najbliższych latach. Ludzie (większość) są zbyt głupi i leniwi i afery z prywatnością ich nie interesują, ani nie chce im się z tym nic robić, nawet rezygnować z używania fb. Są oczywiście wyjątki, ale pewnie stanowią tylko z 5-10% użytkowników fb.

Profesjonalna pomoc w zarabianiu
[Obrazek: makecash.png]
Glosy: azzaz (+1)
25-10-2018 05:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomek7912 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,025
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 93 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.00
Post: #3
RE: Co z tym facebookiem i co ma szansę go zastąpić.
Praca z fb to katorga . Sam też mam problemy z postawieniem durnego fanpage'a mojej strony, bo co chwile mi konta banują.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-10-2018 06:08 przez tomek7912.)
Glosy: azzaz (+1)
25-10-2018 06:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mikiniki Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,968
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 2520 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 54.02
Post: #4
RE: Co z tym facebookiem i co ma szansę go zastąpić.
Od lat współpracuję z FB i nie zauważyłem żadnych niepokojących spadków itp. Wszystko zależy od tego jak i co się promuje.
Glosy: azzaz (+1)
25-10-2018 08:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
EfectiveWork Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 978
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 654 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #5
RE: Co z tym facebookiem i co ma szansę go zastąpić.
Również znam osobę która zarabia tylko dzięki FB działając w pewnym programie partnerskim. Aktualnie zarabia miesięcznie naprawdę bardzo duże pieniądze i jak widać pomimo problemów daje rade. Prawda jest taka że nikt Ci nie wyjawi sposobu i taktyki, po prostu ktoś ma swój patent na FB i pomimo jakiś problemów w dalszy ciągu czerpie duże a nawet większe korzyści.
Glosy: azzaz (+1)
25-10-2018 08:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
azzaz Niedostępny
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 533
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 15.00
Post: #6
RE: Co z tym facebookiem i co ma szansę go zastąpić.
Dzięki za liczne wypowiedzi Wink Też trochę zarabiałem na fb i da się tam sporo zarobić tylko zastanawia mnie trochę ich sytuacja. Giełda idzie im baaaardzo słabiutko. Oczywiście do nich należy też np. instagram tylko no sama pozycja firmy jest teraz troszkę słaba.

Już się cofnęli w notowaniach o rok

[Obrazek: fb-1.jpg]

Na przestrzeni ostatnich 5 mcy ten wykres wygląda w ten sposób

[Obrazek: fb-2.jpg]

A na przestrzeni ostatniego dnia ich sytuacja się nie zmienia za bardzo

[Obrazek: fb-2.jpg]

Fb robił z siebie trochę konkurencję do google(albo mocno) i google też co prawda cały czas leci w dół tylko kurs google na giełdzie to 1057.12$ obecnie, a facebooka to 146.04$ mimo, że obie firmy mają tendencje spadkową to google ma jeszcze zapasu, a zapasu. Fb natomiast jak dalej będzie wykres szedł jak idzie to może nawet dojść do okrągłego 0 za jakiś czas. W związku z tym wydaje mi się, że jakieś ruchy fb będzie musiał prędzej czy później zrobić i nie wiadomo jak to się odbije na zarabianiu Undecided Już teraz jest dużo trudniej niż było jeszcze np. na wakacje(przynajmniej u mnie. Głównie działam na fb ads).

Nie pisz do mnie o porady, mentoring czy inne tego typu bzdury. Zarabiam sam i ty też zarabiaj sam!
25-10-2018 13:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,115
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2381 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #7
RE: Co z tym facebookiem i co ma szansę go zastąpić.
(24-10-2018 23:13)azzaz napisał(a):  Wspierana najbardziej a jakże przez właściciela whats appa(ciekawe czemu Rolleyes )

Właścicielem whatsappa jest facebook Tongue

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
Glosy: azzaz (+1)
25-10-2018 22:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,900
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #8
RE: Co z tym facebookiem i co ma szansę go zastąpić.
A co ludzi giełda i problemy zarabiających na fejsie? Większość jeśli nie zamkną fejszbooka albo ktoś pod ryj nie podstawi czegoś lepszego zostanie z przyzwyczajenia. Popatrz na te niby społecznościowe portale które płacą za użytkowanie - widzisz by zagroziły choć ciupkę fejsowi? Wg mnie giełda i inne problemy mają marginalny wpływ. Nawet gdyby warunkiem rejestracji stał się obowiązek dania foty tyłka ze zgodą na używanie to połowa ludzi by na to poszła Wink

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
Glosy: azzaz (+1)
25-10-2018 23:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
azzaz Niedostępny
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 533
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 15.00
Post: #9
RE: Co z tym facebookiem i co ma szansę go zastąpić.
(25-10-2018 22:29)mysc napisał(a):  
(24-10-2018 23:13)azzaz napisał(a):  Wspierana najbardziej a jakże przez właściciela whats appa(ciekawe czemu Rolleyes )

Właścicielem whatsappa jest facebook Tongue

A to nie wiedziałem w sumie i mogłem w błąd prowadzić Lol

Oczywiście jeden ze współzałożycieli whats appa

https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci...ka/d8my909

(25-10-2018 23:14)rachman napisał(a):  A co ludzi giełda i problemy zarabiających na fejsie? Większość jeśli nie zamkną fejszbooka albo ktoś pod ryj nie podstawi czegoś lepszego zostanie z przyzwyczajenia. Popatrz na te niby społecznościowe portale które płacą za użytkowanie - widzisz by zagroziły choć ciupkę fejsowi? Wg mnie giełda i inne problemy mają marginalny wpływ. Nawet gdyby warunkiem rejestracji stał się obowiązek dania foty tyłka ze zgodą na używanie to połowa ludzi by na to poszła Wink

Niestety na to wygląda. Niestety bo imo co nowy pomysł wprowadzają to gorszy(lepszy od poprzedniego). Opublikowali jakiś czas temu nawet szczegółową listę słów i wyrażeń zakazanych co już uderza(przynajmniej dla mnie) w profile prywatne Wink

Nie pisz do mnie o porady, mentoring czy inne tego typu bzdury. Zarabiam sam i ty też zarabiaj sam!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-10-2018 10:51 przez azzaz.)
26-10-2018 10:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tworzę boty, jak zarobić na tym dobrą kasę? cezar78 2 868 03-05-2023 19:32
Ostatni post: Nachbar123
  Allegro Polecam ktoś ma z tym problem? Bobi2k17 0 959 16-02-2023 12:40
Ostatni post: Bobi2k17
  Mam grupę 40k na FB jak można na tym dorobić ? Sashimo 1 2,135 13-06-2022 11:48
Ostatni post: MyLead.pl
  Mam wiedzę z HTML, CSS, JS - co z tym zrobić? cherrz 5 3,843 19-11-2020 16:46
Ostatni post: xdax1
  TOR - można coś na tym zarobić? mateke 10 8,859 24-11-2018 17:37
Ostatni post: Klin

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: