Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 23 Głosów - 3.78 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla » Wydobywaj wirtualny węgiel, zarabiaj prawdziwe złotówki

Autor Wiadomość
Anonimowy55 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 49
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1811
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Sprawdź:
Rachman legalnoscia to juz sie zajmuja odpowiednie instytucje stworzone do tego.Nie ma czegos takiego jak wewnetrzne przewalutowanie lol.Wewnetrznie to sobie sam mozesz sprzedac na gieldzie lub kupic wlasne srodki.A jesli robisz to srodkami ludzi ktorzy powierzaja swoje pieniadze to juz jest przewalutowanie kantorowe.Akurat co do handlu cryptowalutami oraz zasadami z nimi zwiazanymi typu wymiana,sprzedaz,kupno to mam kilkuletnia wiedze na ten temat.Wiec prosze nie wypisuj bzdur o jakims wewnetrznym przewalutowaniu :)Jakbys nie wierzyl to zapraszam na minergate.com gdzie to ja mam moda od 2 lat juz a tam moda nie dostaje sie za samo kopanie Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-07-2018 12:35 przez Anonimowy55.)
13-07-2018 12:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
siumi8 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 34
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 7 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1812
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
http://bitcoin.pl/placowki/sklepy to jak byś pisał to tu masz całą listę sklepów które akceptują btc. Zwrot może być w pln jeżeli oddasz towar.
13-07-2018 14:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,900
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #1813
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Cytat:mam kilkuletnia wiedze na ten temat.Wiec prosze nie wypisuj bzdur o jakims wewnetrznym przewalutowaniu Smile
Wiesz ile wiem o twoim doświadczeniu? NIC. Bzdur więc mi nie wypominaj - zarzucasz coś komuś a ja z ciekawości TYLKO dopytuję bo napisałem wprost - nie znam tematu. Jak dla ciebie próbowanie samemu dojść co i jak bo ci nie chciało się podać przepisu czy linku by poczytać jest głupotą - to dyskutować z tobą gdy jedynym argumentem jest bo "ty masz doświadczenie" jest bez sensu. Nie interesują mnie przechwałki kim jesteś czy co ty wiesz tylko SKĄD - prosiłem o jakieś materiały by poczytać czy nakierunek gdzie szukać a nie - BO JA WIEM BO JESTEM MOD. Oskarżasz kogoś to podaj na jakiej podstawie by postronne osoby mogły sobie zweryfikować temat. Zarejestrowałeś się tylko tu po to by psioczyć na projekt. Serio myślisz że jesteś wiarygodny? Chcesz zyskać wiarygodności to podaj jakieś podstawy a nie kim to rzekomo ty nie jesteś...
Podaj proszę jakieś przepisy czy gdzie szukać to sobie poczytam skoro nie możesz nic zacytować albo daruj sobie w ogóle temat. Ja też mogę napisać że jestem miszczem obi łan z kenobi i wyczuwam że masz/nie masz rację Wink
Widziałem kilka serwisów w które wpłaca/doładowuje suę się btc/pln, wypłaca różnie, można w nich kupować reklamy itd., widnieją ceny w pln tylko a wypłacać można też na paypal i btc. Więc to też kantory? Żaden jakichś zezwoleń nie ma raczej bo podejrzewam powinny być one zaznaczone w regulaminach tak?
Próbuję temat zrozumieć od kiedy coś jest kantorem bo to co piszesz do definicji kantoru mi nie pasuje.

Skoro znasz regulacje prawne na ten temat to czemu ich nie zamieścisz tylko głupoty wytykasz? Pokaż coś więcej niż - ja jestem ktoś ważny Rolleyes

Siumi więc te sklepy to wg kolegi wyżej to też kantory. Ciekawe czy mają zezwolenia o których wspominają oboje.

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-07-2018 14:43 przez rachman.)
13-07-2018 14:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
loryn222 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 814
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 69 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 250.00
Post: #1814
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
(13-07-2018 14:42)rachman napisał(a):  
Cytat:mam kilkuletnia wiedze na ten temat.Wiec prosze nie wypisuj bzdur o jakims wewnetrznym przewalutowaniu Smile
Wiesz ile wiem o twoim doświadczeniu? NIC. Bzdur więc mi nie wypominaj - zarzucasz coś komuś a ja z ciekawości TYLKO dopytuję bo napisałem wprost - nie znam tematu. Jak dla ciebie próbowanie samemu dojść co i jak bo ci nie chciało się podać przepisu czy linku by poczytać jest głupotą - to dyskutować z tobą gdy jedynym argumentem jest bo "ty masz doświadczenie" jest bez sensu. Nie interesują mnie przechwałki kim jesteś czy co ty wiesz tylko SKĄD - prosiłem o jakieś materiały by poczytać czy nakierunek gdzie szukać a nie - BO JA WIEM BO JESTEM MOD. Oskarżasz kogoś to podaj na jakiej podstawie by postronne osoby mogły sobie zweryfikować temat. Zarejestrowałeś się tylko tu po to by psioczyć na projekt. Serio myślisz że jesteś wiarygodny? Chcesz zyskać wiarygodności to podaj jakieś podstawy a nie kim to rzekomo ty nie jesteś...
Podaj proszę jakieś przepisy czy gdzie szukać to sobie poczytam skoro nie możesz nic zacytować albo daruj sobie w ogóle temat. Ja też mogę napisać że jestem miszczem obi łan z kenobi i wyczuwam że masz/nie masz rację Wink
Widziałem kilka serwisów w które wpłaca/doładowuje suę się btc/pln, wypłaca różnie, można w nich kupować reklamy itd., widnieją ceny w pln tylko a wypłacać można też na paypal i btc. Więc to też kantory? Żaden jakichś zezwoleń nie ma raczej bo podejrzewam powinny być one zaznaczone w regulaminach tak?
Próbuję temat zrozumieć od kiedy coś jest kantorem bo to co piszesz do definicji kantoru mi nie pasuje.

Skoro znasz regulacje prawne na ten temat to czemu ich nie zamieścisz tylko głupoty wytykasz? Pokaż coś więcej niż - ja jestem ktoś ważny Rolleyes

Siumi więc te sklepy to wg kolegi wyżej to też kantory. Ciekawe czy mają zezwolenia o których wspominają oboje.

Tu masz akurat racje bo sam jestem ciekaw jak to dokladnie wygląda i co można uznać za kantor walutowy .

Mam tez pytanie do ciebie czy licencja na wydobycie węgla dotyczy tylko kopalni podstawowej czy też i budynków Premium ?
Glosy: rachman (+1)
13-07-2018 14:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,900
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #1815
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Cytat:Tu masz akurat racje bo sam jestem ciekaw jak to dokladnie wygląda i co można uznać za kantor walutowy
Kantor to miejsce gdzie wymienia się waluty. Miejsce gdzie można dokładać inne waluty niż wyświetlana w panelu jest od groma w sieci. Gdzie kończy się ta cienka granica? Osoba która zarejestrowała się na tym forum i udziela tylko krytycznie w jednym temacie wie i to jest wyznacznik prawdy? Marny argument. Ciekawy temat poruszyli oboje ale ani żadnej wiedzy, ani nakierunku na wiedzę tylko - bo tak. Inna sprawa że to już oftop się robi bo temat miał być o rozwoju projektu a to już wykracza i panowie powinni założyć osobny temat. Najwyżej znów dostaną ostrzeżenie jak mod się dopatrzy bo już gdzieś widziałem któryś z nich ma sporo %...
Fajnie jakby podali jakieś przepisy czy linki do artykułów. Kilka lat temu była dyskusja na forum o bitcoin i może coś się zmieniło skoro teraz jest inaczej albo coś źle zapamiętałem. Wkurza dyskutowanie z osobami powołującymi się na swój autorytet podczas gdy są tylko anonimkami... Bez sens. To jakbyś ty zaczął pisać o energii atomowej którą emanują grzybki halucynki i wymagał by ci wierzyć Wink

p.s. "Płaci na faucetbox" - faucetbox to już zamknięty od dawna jeśli mnie nie myli pamięć. masz bubę w stopce.

Cytat:Mam tez pytanie do ciebie czy licencja na wydobycie węgla dotyczy tylko kopalni podstawowej czy też i budynków Premium ?
Licencja tyczy się wydobycia. Sumujesz budynki. Nie doliczasz natomiast kopania procesorem. Nie kopię sam i nie interesowałem się ale chyba dobrze zapamiętałem bo gdzieś ktoś pytał.

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-07-2018 15:18 przez rachman.)
13-07-2018 15:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TheVizel Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 112
Dołączył: May 2016
Reputacja: 20 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1816
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Chciałem sobie poczytać opinie i podpowiedzi dotyczące gry, a tu kilka ostatnich stron to same kłótnie Tongue
13-07-2018 15:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
loryn222 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 814
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 69 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 250.00
Post: #1817
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Dzięki za odpowiedź a co do sygnaturki to od dawna nie zmieniałem , nie mniej na freebitco in działam do dziś ale tylko pasywnie na poleconych .

Powodzenia w zarabianiu na tej gierce .
13-07-2018 15:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marek216 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 95
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 16 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1818
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Więc co do przewalutowania i kwestii czy jakaś operacja jest lub nie jest operacją kantorową to sprawa jest dość prosta w przypadku walut FIAT. Jest to waluta rzeczywista. Co do walut wirtualnych to sprawa taka oczywista nie jest o czym jest sporo na bitocoin.pl

Nie ma ustawy która to reguluje jako konkret, bo sam świat kryptowalut jest dla ustawodawców dość tajemniczy. Podobnie jest z ustawami medialnymi pod które podciąga się internet i przepływ informacji w nim.

Kiedyś przewinęła mi się interpretacja która podciąga cryptowaluty pod pojęcie waluty jako takiej ( jak znajdę to podrzucę ), bo linią obrony było to że np. bitocin nie jest walutą bo nie ma podmiotu odpowiedzialnego za emisję i nadzór.

I teraz nie ma znaczenia czy przewalutowanie jest na potrzeby gry czy odbywa się fizycznie. W przypadku gry po przewalutowaniu środki znajdują się na indywidualnym koncie użytkownika serwisu.

Na Discord tłumaczono mi, że to wirtualne PLN za realne BTC. Nie wirtualne skoro można jest wypłacić i mają swoją realną wartość i znajdują się na moim subkoncie w grze. Wirtualną "walutą" w grze jest węgiel - i tu pełna zgoda, ale po sprzedaży węgla na subkoncie znajduje się relane PLN do wypłaty.
13-07-2018 15:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,900
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #1819
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
@loryn222 no tak tylko rzuciło się w oczy to zwróciłem uwagę może zapomniałeś...

@TheVizel niestety temat zszedł jak widzisz na psy... Kilka osób poczuło krzywdę i zamiast założyć osobny temat w odpowiednim dziale jadą po bandzie oftopując swoje żale i szukając dziur. Jakiś mod zauważy to znów dostaną ostrzeżenia i tyle. Po to jest dział by w nim swoje podejrzenia opisywać. Spokojnie kilka czy kilkanaście stron ostatnich możesz pominąć. Dowiesz się z nich tylko jak to admin jest kradziejem, gra nie jest grą, wszyscy lubiący grę są kupionymi dupolizami, jakie to instytucje już grę prześwietlają na ich zgłoszenie i takie tam...

@marek216 kwestia bardziej by nas interesowała kiedy coś staje się kantorem bo to zarzucacie grze. Podane powyżej sklepy i wiele serwisów byłoby też kantorami wg waszej teorii. Wszystko co można zasilać inną walutą lub krypto niż widnieje w panelach jest więc kantorami??? Ciekawe i dość śmiałe. No ale tak wychodzi z waszej wiedzy której i tak nie możemy zweryfikować...

Cytat:Na Discord tłumaczono mi, że to wirtualne PLN za realne BTC. Nie wirtualne skoro można jest wypłacić i mają swoją realną wartość i znajdują się na moim subkoncie w grze.
Nie możesz ich wypłacić. Ile razy można pisać - wpłacasz BTC to i wypłacasz BTC. Pisałeś że znasz regulamin lepiej niż admin - w nim są te zapisy nawet więc czemu sugerujesz się wypowiedziami graczy. Jak ci napiszę jakichś bzdur też będziesz grę oskarżać o to? Ogarniaj fakty a nie słowa graczy które:
- nie muszą pokrywać się z prawdą z różnych względów, mogą ale nie muszą
- bawisz się w prowokacje więc czemu nie rozumiesz że może ktoś cię chcieć wkręcać tak jak ty innych
- wiedza graczy to nie oficjalne stanowisko czy wyznacznik tego co admin gry prowadzi no weź... facepalm

Wpłacasz PLN to PLN wypłacisz. BTC to BTC. Nigdy nie było inaczej. Tłumaczyłem już też że nie będzie bo od startu Coalco walczy z tymi co chcieli sobie kantor z tego zrobić...

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-07-2018 16:01 przez rachman.)
13-07-2018 15:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marek216 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 95
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 16 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1820
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Jeśli wpłacę i PLN i BTC? Nie ma dwóch subkont w grze w rozróżniajacych jaki typ waluty wpłacono.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-07-2018 16:09 przez marek216.)
13-07-2018 16:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Metizer ! NOWA KOPALNIA , HIT ! StoneMan 158 31,784 19-04-2017 15:55
Ostatni post: Walise

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: