Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Dziwne, u mnie działa" - dziennik programisty » Zarabianie poprzez pisanie kodu

Autor Wiadomość
Infiltrator Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 73
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 38 +

Forum Gold: 120.00
Post: #1
Bug "Dziwne, u mnie działa" - dziennik programisty
Sprawdź:
Cześć i czołem!

Nazywam się Jacek, a w internecie staram się występować pod nickiem Infiltrator. Używam tego pseudonimu od dłuższego czasu, dlatego mam nadzieję że gdzieś w otchłani internetu nie zdarzyło mi się odwalić czegoś głupiego, podpisując się tym pseudonimem Tongue.

Jak sugeruje nazwa tego dziennika - umiem programować Big Grin
Jestem w tym dobry i stale się uczę. Z tego powodu swoją przyszłość wiążę głównie z tą dziedziną informatyki. Chciałbym stworzyć coś swojego, co będzie przynosiło mi jakieś rozsądne pieniądze.

W tej chwili tworzę programy/boty na zlecenie. Jest to bardzo pouczająca praca i dobrze się bawię pisząc kolejne linijki kodu, jednak na dłuższą metę stosunek włożonej pracy do zarobków mnie nie satysfakcjonuje. Z tego powodu zarobione pieniądze inwestuję w budowę swojej platformy na której chcę oprzeć moją przyszłą działalność.

Dziennik zakładam, ponieważ chcę śledzić swoje postępy, być może będzie to też jakaś forma autopromocji Big Grin. Wpisy planuję dodawać średnio raz na tydzień.

Nie jest to moja pierwsza próba pisania dziennika. Nieco ponad rok temu próbowałem swoich sił w zarabianiu przy użyciu różnych metod (głównie suby/sms premium), ale nie osiągnąłem zbyt wiele, poza tym nie było to coś w czym czułem się całkiem dobrze. Programowanie i rzeczy które wiążą się bezpośrednio z informatyką są dla mnie czymś o wiele bardziej naturalnym.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-06-2018 10:52 przez Infiltrator.)
Glosy: jarunioo7 (+2), Lanserek (+1)
30-06-2018 10:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,115
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2381 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #2
RE: "Dziwne, u mnie działa" - dziennik programisty
(30-06-2018 10:37)Infiltrator napisał(a):  zarobione pieniądze inwestuję w budowę swojej platformy na której chcę oprzeć moją przyszłą działalność.

Co masz dokładniej na myśli?Smile

Dość nietypowy dziennik, freenlancerski, powodzenia!

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
03-07-2018 13:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
NeedDolar Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 189
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 59 +

Forum Gold: 11.00
Post: #3
RE: "Dziwne, u mnie działa" - dziennik programisty
Kreatywnie... będę śledził dziennik Smile czekam na kolejną aktualizację.
Glosy: tomek7912 (+1)
03-07-2018 15:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Guxinimod Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 323
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 75 +

Forum Gold: 282.00
Post: #4
RE: "Dziwne, u mnie działa" - dziennik programisty
Tytuł jest tak prawdziwy, że za każdym razem jak czytam nazwę tematu pojawia się u mnie banan na twarzy. Przypominają mi się lekcje szkolne Big Grin

Powodzenia Ci życzę!
03-07-2018 20:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jarunioo7 Niedostępny
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,016
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 1720 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 144.99
Post: #5
RE: "Dziwne, u mnie działa" - dziennik programisty
"Na localu działa, a na produkcji nie.." Jerk2

Powodzenia!
03-07-2018 20:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Infiltrator Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 73
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 38 +

Forum Gold: 120.00
Post: #6
RE: "Dziwne, u mnie działa" - dziennik programisty
"Mógłbym rządzić światem, ale mi się nie chce"

Tytuł wpisu nieco przewrotny, ponieważ czasem mam wrażenie, że w życiu robię dużo więcej niż moi rówieśnicy. Z drugiej strony znając swój potencjał czuję, iż za dużo czasu spędzam na próżnym patrzeniu w różnego rodzaju "świecące prostokąty".

Dla przykładu: mój idealny dzień pracy rozpoczyna się o godzinie ósmej rano, tymczasem coraz częściej wygląda to w ten sposób, iż dopiero o jedenastej rozważam otwarcie oczu i mozolne stoczenie się z łóżka.
Potem przeważnie jem śniadanie, idę na trening i (w końcu) o godzinie 14. jestem przy biurku, przymierzając się do pracy.
Jako, że zaczynam o sześć godzin później, to pracę zazwyczaj kończę późną, nocną porą, która ewidentnie nie sprzyja wczesnemu wstawaniu.

To jeden z możliwych scenariuszy, ponieważ jeżeli chodzi o rytm dnia, to moje działania są tak nieregularne, że sam czasem zaczynam wątpić w moje umiejętności gospodarowania własnym czasem Undecided

Tutaj ładny obrazek, który pięknie obrazuje programistyczną prokrastynację:
[Obrazek: thumb_debugging-code-and-improving-perfo...273717.png]

Ej, ale nie myślcie sobie, że w pracy tylko się obijam!
Gdy przychodzi jakiś ciężki lub wymagający projekt, to potrafię przez tydzień nie spać, byle tylko wyrobić się z terminem oddania Cool


Kończąc już wątek odkładania spraw na później, zachęcam Was do obejrzenia pewnego filmu.
Jest to humorystyczna prezentacja, traktująca właśnie o życiu prawdziwego prokrastynatora Tongue:









“A goal without a plan is just a wish.” ~ Antoine de Saint-Exupéry




No, skoro temat produktywności został już zamknięty (przynajmniej na dziś), to chyba wypadałoby podzielić się tym jakie mam cele na chwilę obecną. Będzie to jednocześnie odpowiedź na pytanie mysca:

(03-07-2018 13:09)mysc napisał(a):  
(30-06-2018 10:37)Infiltrator napisał(a):  zarobione pieniądze inwestuję w budowę swojej platformy na której chcę oprzeć moją przyszłą działalność.

Co masz dokładniej na myśli?Smile


Otóż dość mocno przemawia do mnie idea content marketingu i myślę, że w tę stronę chciałbym pójść. Mam całkiem szeroką wiedzę informatyczną, którą mógłbym się dzielić z innymi, a przy okazji na tym zarabiać. Mówiąc 'platforma' miałem na myśli stworzenie sobie w sieci własnego miejsca, w którym mógłbym pisać coś w rodzaju bloga i oferować własne usługi.

Wszystko jest jeszcze w fazie 'koncepcyjnej', ale mam wiele pomysłów na to jak całość mogłaby działać. Na początku chciałbym wystartować z dystrybucją moich programów w formie aplikacji webowych. Rozwiązałoby to wiele potencjalnych problemów (jak np. sprzedaż i rozpowszechnianie napisanego przeze mnie kodu, bez mojego pozwolenia). Mógłbym również wykorzystać subskrypcyjny model płatności za korzystanie z moich narzędzi. Dałoby to obustronną korzyść, zarówno dla mnie, jak i dla klientów.

Mam też kilka obaw, między innymi nie mam pojęcia jak całość sprawowałaby się pod względem wydajności. Nie jest to jednak problem nie do rozwiązania Big Grin.

Tak jak napisałem, pomysłów mam mnóstwo, zobaczymy ile z nich się sprawdzi.

Niektórzy pewnie mają ochotę powiedzieć coś w stylu:
"Dobra, dobra, łatwo powiedzieć - trudniej zrobić"

Całkowicie się z tym stwierdzeniem zgadzam i żeby nie rzucać słów na wiatr już zacząłem działać w kierunku rozwoju mojego projektu. Póki co wszedłem w posiadanie serwera VPS i powoli przymierzam się do poznania ciekawego frameworka, który z pewnością ułatwi mi pracę.

Na chwilę obecną wszystko toczy się dość mozolnie, mam jednak w planach w najbliższym czasie rozkręcić całą tę machinę Big Grin



A, byłbym zapomniał Rolleyes!
Rozpocząłem też pracę nad jednym "tajnym" projektem, którego realizacja zajmie mi co najmniej rok. Nie chcę jeszcze nic mówić, żeby komuś przypadkiem nie sprzedać pomysłu. Jednak jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to w relatywnie niedługim czasie będziecie mieli okazję dowiedzieć się o co dokładnie chodzi Big Grin
Na potrzeby tego dziennika nazwę ten projekt "projektem X", tak żeby podsycić ciekawość ewentualnych czytelników Cool.






Dobra, trochę się rozpisałem, a wypadałoby zabrać się wreszcie do jakiejś konkretnej pracy Huh
Trzymajcie się ciepło!
Glosy: mysc (+1), NeedDolar (+1)
04-07-2018 17:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krzyszto96 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 65
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 14 +

Forum Gold: 60.00
Post: #7
RE: "Dziwne, u mnie działa" - dziennik programisty
Fajne treści dodajesz do dziennika.

Powodzenia!

Krzyszto96, dumny członek http://zarabiam.com od Sep 2017.
07-07-2018 07:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
DoZoDesign Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 64
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 22 +

Forum Gold: 0.00
Post: #8
RE: "Dziwne, u mnie działa" - dziennik programisty
1 post jakbym czytał o sobie xD Będę śledził, pozdro
12-07-2018 17:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mattxx Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 316
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 27 +

Forum Gold: 50.00
Post: #9
RE: "Dziwne, u mnie działa" - dziennik programisty
Super - lubię czytać takie dzienniki freelancerów, zwłaszcza, że też jestem informatykiem Smile Dodatkowa motywacja, aby rozwijać się w zawodzie z pewnością się przyda Smile Życzę powodzenia.
Tak z ciekawości - jesteś samoukiem, czy skończyłeś szkołę/studia informatyczne? Programowanie to nie jest łatwa dziedzina, sam przyznasz Rolleyes
12-07-2018 17:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Down Oszukali Mnie - Banda Decydentów Polskich Patusiek 10 3,649 31-12-2020 12:49
Ostatni post: Patusiek
  Dochód pasywny (i nie tylko) programisty! ~eL 13 6,500 04-11-2019 08:44
Ostatni post: ~eL
Bug By mnie było stać na święty spokój Erdoi Money 5 2,284 03-10-2019 17:00
Ostatni post: Itachi198
  Dziennik programisty - strony internetowe i bukmacherka lukiii 5 2,396 06-08-2017 19:59
Ostatni post: lukiii
Wink Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. kernst 247 30,966 18-06-2016 12:27
Ostatni post: kacper7

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: