Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 15 Głosów - 4.47 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum!

Autor Wiadomość
Ropsont Offline
Wielki Inkwizytor
*

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Sep 2011
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 68.52
Post: #11
RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum!
Sprawdź:
(08-06-2018 12:23)Scoobyx napisał(a):  Obserwuję i powodzenia w zbieraniu pipsów
Pokazuj zagrania na wykresach ze swojej platformy, będzie lepiej to wyglądać Wink

Dzięki druhu! Wink Ale co masz na myśli mówiąc na wykresach z mojej platformy? Jeśli chodzi o to, że przykładowy screen w temacie jest niewyraźny, to go trochę zmniejszałem aby mi nie wyskakiwało, że za duży rozmiar obrazka w poście :/ Bo ogólnie jest z mojej platformy. Zasadniczo biorę wykres z MT4 i klikam "zapisz jako aktywny wykres" i potem to wrzucam dopiero. Jak masz jakieś konkretniejsze porady to rozwiń myśl. Dzisiaj dodam takie normalne ale wyskoczy, że za duży obrazek. No ale do rzeczy.

Dzisiaj przyczaiłem się na dwa zagrania ale wyszło bardzo słabo. Normalnie bym schował głowę w piasek ale dziennik to dziennik. Poniżej wykresy par walutowych EUR/GBP oraz AUD/CAD:

EUR/GBP

[Obrazek: EURGBPM1-08.06.18.png]

Wejście pięć sekund przed świecą oznaczoną strzałką. Wyjście pod koniec świecy oznaczonej czerwonym krzyżykiem. Lekki tylko profit bowiem herbaciarze nie mogą się zdecydować czy publikują dane czy jednak nie, przez co odczyty jakie miały mieć dzisiaj miejsce w rezultacie zniknęły z kalendarza. Zgodnie z zasadą pięciu świec zagrałem na lekkie umocnienie funta po zgodnych z oczekiwaniami przewidywaniach inflacyjnych.


AUD/CAD

[Obrazek: AUDCADM1-08.06.18.png]

Wejście pięć sekund przed świecą oznaczoną strzałką. Zamknięcie w trakcie świecy oznaczonej krzyżykiem. Dobrze zrobiłem bo zauważywszy, że cena jednak nie będzie rosła, w porę uratowałem trochę profitu. Nie zadowala mnie to ale traktuję to jako neutrala. Szczerze mówiąc ten tydzień był taki sobie jeśli chodzi o ciekawe okazje.


Rezultaty:

[Obrazek: Zysk-08.06.18.png]

_______________

+54,34 PLN
_______________

Komentarz: Jak dla mnie bardzo słabo, małe wybicia, zysk taki sobie no ale na następny tydzień zacieram ręce dużo bardziej zdecydowanie. Nie wypłacam póki co, chociaż w wielu przypadkach po jednym zagraniu wypłacam już cały zysk.

Ogólnie rzecz biorąc w dzienniku będzie pojawiać się moja własna terminologia "szalonego naukowca", której w slangu Forex się nie stosuje. W związku z tym np jako "Neutrala" traktuje pozycję, która nie za bardzo coś wnosi do mojej strategii. W opcjach binarnych na coś takiego mówiło się "TIE". Natomiast "Zasada pięciu świec", określa zasadniczo moment mojego wyjścia z pozycji, gdy widzę, że kończy się pewien rodzaj paniki inwestycyjnej.


A dzisiaj wieczorem czas się zrelaksować przy meczu. Zysk przynajmniej na tyle przyzwoity, że będzie na browarka i przekąski. Big Grin Kibicujemy naszym! impreza


P.S. Czy publikowanie zdjęć ponad limit rozmiarowy tak jak powyżej, że pojawia się ostrzeżenie jest ogólnie dozwolony na forum? Bo jeśli nie to zedytuje post.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-05-2019 13:10 przez Ropsont.)
Glosy: WuJeKuBa (+1)
08-06-2018 15:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
amadeuslord Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 17
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 0.00
Post: #12
RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum!
Coś jest nie tak właśnie z tymi zdjęciami nie widać ich wogóle :/
EDIT To kwestia adblocka

Ps. Będę aktywnie obserwował, powodzenia!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-06-2018 16:10 przez amadeuslord.)
08-06-2018 16:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jarunioo7 Niedostępny
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,016
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 1720 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 144.99
Post: #13
RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum!
amadeuslord może masz włączonego adblocka? U mnie na pc wszystko pięknie ładnie widać Smile
08-06-2018 16:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ropsont Offline
Wielki Inkwizytor
*

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Sep 2011
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 68.52
Post: #14
RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum!
No ja też na PC mam widoczne, więc nie wiem co zrobić. Big Grin Nie ma chyba takiej komendy w BBCode jaka jest w html na dostosowywanie obrazka? Bo nie chcę ich zmniejszać poprzez edytor żeby nie traciły na jakości tak jak w przypadku pierwszego postu.

EDIT: Aaa, już widzę że to przed adblocka. No dobra to zostawiam jak jest bez kombinowania.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-06-2018 16:15 przez Ropsont.)
08-06-2018 16:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Artinesse Offline
✧ Excommunicado ✧
*

Liczba postów: 4,222
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 1384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.00
Post: #15
RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum!
No założyłeś jednak ten dziennik Big Grin dużych zarobków życzę.

Obrazki działają bez problemu.
Glosy: Ropsont (+1)
08-06-2018 16:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zaperr44 Offline
Zbanować twardego
*

Liczba postów: 1,325
Dołączył: May 2015
Reputacja: 329 +

Forum Gold: 560.55
Post: #16
RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum!
Życzę powodzenia i wytrwałości bo wielu było co zakładało dziennik a po paru dniach cisza bo wyzerowany depozyt, ale u ciebie to chyba inny kaliber Tongue
Glosy: Ropsont (+1)
08-06-2018 16:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Scoobyx Offline
Anakin Skywalker
*

Liczba postów: 2,675
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 804 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 101.12
Post: #17
RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum!
Ropsont:
Wrzucasz zagranie na wykres i pokazuje ci takie ładne strzałki i linię gdzie pozycja została otwarta, a gdzie zamknięta. Smile

W MT ładnie to wygląda, u mnie to brzydka żółta linia
[Obrazek: Zrzut_ekranu_2018-06-08_o_22.11.22.png]
08-06-2018 21:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek574 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 731
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 115 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 16.00
Post: #18
RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum!
Ooo będzie co czytać Big Grin Powodzenia życzę będę wpadal o obserwował Wink
Glosy: Ropsont (+1)
08-06-2018 21:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

kubixol Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 60
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 28 +

Forum Gold: 50.00
Post: #19
RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum!
Powodzenia, obserwuje z zaciekawieniem, ponieważ sam zgłębiam wiedzę dotyczącą spekulacji na rynku forex i od pewnego czasu też rynku kryptowalu, to jestem zaciekawiony jaką będziesz miał skuteczność, oraz jeśli pojawi się twój poradnik to chce być pierwszy w kolejce do jego zakupu. Z tego co widzę to twoja strategia jest dosyć ryzykowna, kosztem dużych możliwości zarobkowych, ale moim zdaniem dobrym MM oraz SL (ustawiasz w przypadku takich zagrań SL?) można zniwelować ryzyko dużych strat. Pozdrawiam i trzymam kciuki ?

kubixol, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2013.
Glosy: Ropsont (+1)
10-06-2018 18:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ropsont Offline
Wielki Inkwizytor
*

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Sep 2011
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 68.52
Post: #20
RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum!
(08-06-2018 21:21)Scoobyx napisał(a):  @[Ropsont]:
Wrzucasz zagranie na wykres i pokazuje ci takie ładne strzałki i linię gdzie pozycja została otwarta, a gdzie zamknięta. Smile

W MT ładnie to wygląda, u mnie to brzydka żółta linia
[Obrazek: Zrzut_ekranu_2018-06-08_o_22.11.22.png]

Hmm zrobiłem tak jak mówisz ale moim zdaniem to niezbyt czytelnie wygląda. Szczególnie na jasnych wykresach, a takie są moje ulubione. Jak się ktoś dobrze przyjrzy to dopiero zobaczy w dzisiejszym zagraniu.

Ale teraz do rzeczy. Dzisiaj było jedno zagranie z uwagi na odczyty dotyczące GBP. Rzadko kiedy w poniedziałek jest coś ciekawego do obstawienia, dzisiaj taki wyjątek:


EUR/GBP

[Obrazek: EURGBPM1-11.06.18.png]

Wejście pięć sekund przed świecą oznaczoną strzałką. Zamknięcie pod koniec piątej świecy zgodnie z moją "Zasadą pięciu świec".


Rezultaty:

[Obrazek: EURGBP-Zysk-11.06.18.png]

_______________

+37,09 PLN
_______________

Komentarz: Słabe odczyty makroekonomiczne dla waluty funta Brytyjskiego spowodowały, że za jednego Euro musieliśmy zapłacić większą wartość w Funcie. Wykres poszedł więc do góry:

[Obrazek: GBP-Dane-11.06.18.png]


Jutro powinno pojawić się kolejne zagranie. Wszystko zależeć będzie od tego jak ułoży się rynek.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

(10-06-2018 18:17)kubixol napisał(a):  Powodzenia, obserwuje z zaciekawieniem, ponieważ sam zgłębiam wiedzę dotyczącą spekulacji na rynku forex i od pewnego czasu też rynku kryptowalu, to jestem zaciekawiony jaką będziesz miał skuteczność, oraz jeśli pojawi się twój poradnik to chce być pierwszy w kolejce do jego zakupu. Z tego co widzę to twoja strategia jest dosyć ryzykowna, kosztem dużych możliwości zarobkowych, ale moim zdaniem dobrym MM oraz SL (ustawiasz w przypadku takich zagrań SL?) można zniwelować ryzyko dużych strat. Pozdrawiam i trzymam kciuki ?

Tak, jest ryzykowna, w szczególności w wersji "na sucho". Dlatego zająłem się jej oswajaniem bo bez żadnych opracowanych zależności ma sporo wspólnego z hazardem. Tutaj NAJWAŻNIEJSZY jest MM, dużo ważniejszy niż same odczyty czy ich rezultaty, chociaż one są na drugim miejscu bo trzeba wiedzieć jakie wybierać, a jakie omijać z daleka (Brak pozycji - to też pozycja, jak ktoś mądry kiedyś mawiał). Ustawiam SL'e w większości przypadków, szczególnie że pracuję z pomocą oprogramowania, którego zleciłem napisanie specjalnie do tej strategii. Pomaga mi ono opanować palpitacje serca czyli ludzki odruch, który strasznie przeszkadzał mi w posługiwaniu się tą strategią w jej początkowej fazie. Niestety człowiek jest człowiekiem, a dzięki pomocy oprogramowania mogę wyeliminować trochę czynnika psychologicznego. Ja podejmuję decyzje, a oprogramowanie służy temu bym "nie zmienił zadania". Na rynku Forex czynnikiem jaki powoduje, że większość osób nie zarabia, jest ciągłe zmienianie zdania i ulepszanie w nieskończoność czegoś co już jest dobre. To powoduje często skutek odwrotny od zamierzonego. Nadmierne kombinowanie jest Twoim wrogiem na rynku typu FX czy OB.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-05-2019 13:11 przez Ropsont.)
11-06-2018 10:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy kupie na forum konto bankuwe ? GameFun 1 277 06-07-2023 22:21
Ostatni post: Hybrid1990
  Czas forum dawid327 2 2,682 24-02-2022 16:53
Ostatni post: Hybrid1990
  Najbardziej opłacalne na daną chwile opcje Vanil 1 1,072 11-10-2021 08:53
Ostatni post: Hybrid1990
  Poradnik na forum tomek7912 2 972 10-10-2021 20:43
Ostatni post: Hybrid1990
  Zarobkowa nisza z forum i zarabianie z koszulek sulliwan93 1 1,334 10-10-2021 14:23
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: