Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Guess Who's Back? - kolejne podejście leniwego moderatora » 11 000zł w 64 dni?

Autor Wiadomość
pspsga Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 886 +

Forum Gold: 21.00
Post: #11
RE: Guess Who's Back? - kolejne podejście leniwego moderatora
Sprawdź:
1.Ale zamierzasz promować jakieś hacki? Big Grin Czy coś bardziej stablinego?
2. SEO planujesz sam przeprowadzać , czy także będziesz korzystał z jakiś usług SeoClerks itp...? Czy może to i to?

(29-03-2018 12:52)yazir napisał(a):  A tak na serio. Gdzie można składać wnioski na yazira? Smile
Skargi i zażalenia tutaj -> http://zarabiam.com/private.php?action=send&uid=1

Do tego Pana to się boję pisać Lol
29-03-2018 15:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
yazir Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 9,114
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 2447 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 75.61
Post: #12
RE: Guess Who's Back? - kolejne podejście leniwego moderatora
2 tygodnie ciszy... pewnie znudziło mu się pisanie dziennika....
Niestety nawał pracy nie pozwala mi regularnie zaglądać na forum Sad a dopiero w niedzielę udało mi się zabrać własnego laptopa do warszawy (nie polecam macbooków bo to syf Sad )
A w kwestii zarobków, to udało mi się przez przypadek sprzedać bloga + domenę, oraz samodzielną domenę za $340 ~1100zł Skontaktował się ze mną znajomy znajomego który wystalkował jedną z moich domen i odnalazł kontakt. Miałem również ofertę zakupu serwisu który obecnie jest wciąż w budowie, ale mimo tego już znalazłem osoby wstępnie zainteresowane moimi usługami. Jednak ze względu na pracę i braki ludzi chętnych (gdzie Ci ukraińcy pracujący za 1300zł/msc) musiałem wziąć na siebie więcej obowiązków.
Planowany start działania serwisu to koniec kwietnia ewentualnie początek maja, ale powinno być ok ze względu na spływające już oferty współpracy i maile od zainteresowanych. Niedługo będę szukał grafika oraz czeka mnie zakup 2-3 skryptów które są niezbędne do obsługi serwisu, oraz wybór bramki płatności.


NAJBLIŻSZE CELE:
*Zdecydować się na metodę na której chcę się przynajmniej początkowo skupić
*Poszukiwania inspiracji
*Przejrzeć tematy http://zarabiam.com/Forum-Poradniki-doty...ternet-279 oraz w Elicie, może znajdę tam jakiś ciekawy pomysł który można rozwinąć
*Ogarnąć syf na komputerze i zoptymalizować stanowisko pracy na najbliższe dni póki mam więcej czasu
*Przejrzeć zapisane zakładki i sprawdzić zanotowane linki
*Zaktualizować informacje dotyczące Black Hat SEO - wciąż pochłaniam wiedzę w wolnych chwilach.
*Zaktualizować informacje dotyczące aktualnych trendów w metodach zarabiania
NOWE CELE:
*Zakup hostingu i domeny
*Instalacja i konfiguracja Wordpressa (pluginy)

*Konfiguracja własnego spam maila który ułatwi mi rejestrację w wielu serwisach bez potrzeby wielokrotnego zakładania nowych kont email (tutaj na 100% mam jakąś wolną domenę która będzie wykorzystana w tym celu).
*Odnaleźć plugin z powiadomieniami o akcji wykonanej przez kogoś na stronie (niestety nie mam go nigdzie pod ręką, a wydaje mi się że zapisywałem go w zakładkach).

POSTĘPY:
Zarobione: 1100zł/11 000zł
Wydane: 30zł/1000zł

xD
dX
Glosy: muniek11 (+1), danoneksss (+1)
16-04-2018 16:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
yazir Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 9,114
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 2447 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 75.61
Post: #13
RE: Guess Who's Back? - kolejne podejście leniwego moderatora
Kolejny apdejt...
Majówka była baaaaardzo owocna w pracę, jeszcze 2 dni i wracam do pracy na etacie, chociaż to też niedługo prawdopodobnie zakończę ze względu na kilka drażliwych kwestii...
Nareszcie mogę z czystym sumieniem wykreślić wszystkie obecne cele wypisane.
Kilka stów zostało wydanych na pluginy i templatkę którą obecnie trzeba będzie dostosować pod względem graficznym.



NAJBLIŻSZE CELE:
[s]*Zdecydować się na metodę na której chcę się przynajmniej początkowo skupić
*Poszukiwania inspiracji
*Przejrzeć tematy http://zarabiam.com/Forum-Poradniki-doty...ternet-279 oraz w Elicie, może znajdę tam jakiś ciekawy pomysł który można rozwinąć
*Ogarnąć syf na komputerze i zoptymalizować stanowisko pracy na najbliższe dni póki mam więcej czasu
*Przejrzeć zapisane zakładki i sprawdzić zanotowane linki
*Zaktualizować informacje dotyczące Black Hat SEO - wciąż pochłaniam wiedzę w wolnych chwilach.
*Zaktualizować informacje dotyczące aktualnych trendów w metodach zarabiania
*Zakup hostingu i domeny
*Instalacja i konfiguracja Wordpressa (pluginy)
*Konfiguracja własnego spam maila który ułatwi mi rejestrację w wielu serwisach bez potrzeby wielokrotnego zakładania nowych kont email (tutaj na 100% mam jakąś wolną domenę która będzie wykorzystana w tym celu).

*Odnaleźć plugin z powiadomieniami o akcji wykonanej przez kogoś na stronie (niestety nie mam go nigdzie pod ręką, a wydaje mi się że zapisywałem go w zakładkach).
NOWE CELE:
*Dokończyć stronę www + LP
*Zlecić logo + grafikę (chyba że znajdę czas)
*Ogarnąć kwestie bramki płatności (payment gateway jak to przetłumaczyć sensowniej?)
*DG Smile

POSTĘPY:
Zarobione: 1100zł/11 000zł
Wydane: 560zł/1000zł

xD
dX
Glosy: Mikey (+1)
03-05-2018 22:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mikey Offline
I don't have dreams, I have goals.
*

Liczba postów: 1,616
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 983 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 6.85
Post: #14
RE: Guess Who's Back? - kolejne podejście leniwego moderatora
Jazirku trzymam kciuki, życzę powodzenia i jesteśmy w kontakcie <3
04-05-2018 01:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adamcio99922 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 325 +

Forum Gold: 53.01
Post: #15
RE: Guess Who's Back? - kolejne podejście leniwego moderatora
Olej DG, ogarnij Sp. z o.o.

Nie będziesz żałował! Jerk2

Chyba, że budżet Cię ogranicza...
Glosy: jarunioo7 (+2)
07-05-2018 15:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jarunioo7 Niedostępny
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,016
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 1720 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 144.99
Post: #16
RE: Guess Who's Back? - kolejne podejście leniwego moderatora
Budżetowo wychodzi bardzo podobnie, ja też polecałbym spółke z wielu względów ale bardzo duży minus dla osoby, która nie prowadziła nigdy DG to zrozumienie pewnych zasad, podatków itd. Dlatego w pierwszych miesiącach lepiej JDG, a po przyzwyczajeniu lepsza sp. z o. o. Smile Chyba, że lubisz wyzwania Tongue
Glosy: mysc (+2), adamcio99922 (+1)
07-05-2018 16:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adamcio99922 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 325 +

Forum Gold: 53.01
Post: #17
RE: Guess Who's Back? - kolejne podejście leniwego moderatora
Kwestia podstawowa czy ogarniasz sam czy z pomocą kogoś - wówczas to nie straszne Lol
07-05-2018 16:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Podejście nr 4 dzemba 105 27,682 15-07-2020 13:32
Ostatni post: dzemba
  Powrót do zarabiania - Podejście numer 5810 Anonimowy009 5 3,411 22-01-2020 12:14
Ostatni post: Czaq
  Kolejne podejście do zarabiania tomek7912 27 10,349 22-05-2019 18:47
Ostatni post: sprzetok
  Podejście do PPI i FireAds charel 4 4,050 08-05-2019 14:33
Ostatni post: charel
  Zarabianie w necie - podejście nr 3125342542 Bartezx1997 15 5,804 03-05-2017 13:08
Ostatni post: NeedDolar

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: