Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Cały czas do przodu" - J.K.

Autor Wiadomość
radek0389 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,622
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 1160 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #1
Lightbulb "Cały czas do przodu" - J.K.
Sprawdź:
Temat zakładam w celu poprawy swojej systematyczności i w jakimś stopniu podbiciu poziomu motywacji.
Tak pokrótce, mam swoje sposoby, na których zarabiam online już od ~7 (mniej więcej) lat. Kiedyś inwestowałem w to więcej czasu, to i zarobki były większe. Teraz w pracy offline mam dobre warunki, że tam starcza mi na wszystko i jeszcze generuje się nadwyżka finansowa, stąd często nie ma tej motywacji do pracy w internecieXpokerface.
Ale chcę pod tym względem się zreformować. Zakupiłem ostatnio 3 poradniki, kilka stówek poszło, więc trzeba teraz to przełożyć na zarobek.

A co mam zamiar robić:
-wcielić w życie plan stawiania automatycznych stron zgodnie z poradnikiem od Vasakiego. Tutaj strona już stoi, tylko muszę zasięgnąć porady Krystiana w jednej kwestii, pewnie w niedziele się uda.
-posiadam 60 kont instagram oraz 30 prywatnych proxy. Tutaj po 2-3 dziennie chcę podpinać pod bota wraz z konfiguracją każdego konta. Jak całość się uda, to powinno działać w jakimś stopniu na autopilocie (o ile nie pojawią się masowe banyJerk2 )
-mam 60 2-letnich kont YT. Tutaj plan jest prosty - stworzyć filmiki pod hacki itp , podbić 10k wyświetleń i sprawdzić efekty
-mam też cały plan na działania z PP finansowymi, tylko tutaj muszę postawić stronę i zainwestować trochę więcej czasu w ogarnięcie całości.

Sposobów działania mam kilka, bo taki mix sprawi, że nie będzie nużące robić jedno i to samo.

Przykładam dużą wagę do wartości swojego zainwestowanego czasu. Czas to pieniądz - banał. Mogę inwestować swój czas w określony projekt, choćby nie przynosił mi zysków nawet przez pierwsze 2 miesiące, ale jest perspektywa, że duży zysk przyniesie później. Gwarancji nie ma, ale takie ryzyko inwestycyjne mogę ponieść. Natomiast jeśli miałbym inwestować swój czas w buxy, majpeje, sejfiki itp., wiedząc, że perspektywa zarobku, to max kilkanaście złotych w przeliczeniu na godziny, to dziękuję. Wolę ten czas spożytkować na przyjemności - np. mecz i piwko z kumplamiLol.


ps. Pierwsza aktualizacja z działań powinna pojawić się niedziela/poniedziałek.


Pozdrawiam
Glosy: trybulski (+1), Hazardzistaa (+1), tomek7912 (+1), Bazor (+1), patrolpxd (+1), jarunioo7 (+2)
06-04-2018 10:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Bazor Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 292
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 55 +

Forum Gold: 16.00
Post: #2
RE: "Cały czas do przodu" - J.K.
Dobre podejście, będę obserwował ! Big Grin
06-04-2018 13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,763
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #3
RE: "Cały czas do przodu" - J.K.
Jakiegoś bota konkretnego znanego używasz do Insta lub YT ?

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
06-04-2018 14:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radek0389 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,622
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 1160 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #4
RE: "Cały czas do przodu" - J.K.
(06-04-2018 14:06)shf napisał(a):  Jakiegoś bota konkretnego znanego używasz do Insta lub YT ?

Massplanner, wersja pod Instagram działająca - cracked bez limitu.
Glosy: yolo89 (+1), shf (+1)
06-04-2018 17:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radek0389 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,622
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 1160 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #5
RE: "Cały czas do przodu" - J.K.
Krótko, bo za bardzo nie ma o czym pisać. Jedno konto podpiąłem pod massplannera, dla testu jak mniej więcej ustawiać żeby nie poleciał ban, followuje się i unfollowuje aby utrzymać określone ratio. Na ten moment nie dodałem linku do LP w bio, jeszcze nie chcę ryzykować, poczekam z 2-3 dni jak będzie to wyglądać. Dodatkowo znalazłem sposób na nielimitowane weryfikacje telefoniczne, polskie numery, więc wygląda obiecującoSmile.
A na jutro z vasaki jestem umówiony na konfigurację pierwszej strony z cyklu "automatyczne blogi".


Pozdro
09-04-2018 19:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radek0389 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,622
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 1160 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #6
RE: "Cały czas do przodu" - J.K.
Od ostatniego wpisu minął ponad miesiącTongue, mógłbym publikować częściej, ale po co? Skupiam się na projekcie z poradnikiem vasakiego, a tam strona wypełnia się treścią od ~2 tygodni, efekty w postaci leadów (mam nadzieję) powinny pojawić się koło 1,5-2 miesięcy od startu. Tak więc działam w temacie, ale efekty będą widoczne później. Przy pierwszym podejściu do SEO itp. - jakiś rok temu - poległem (cierpliwości zabrakło). Dlatego teraz działam i nie patrzę na fakty, iż na ten moment profitu z tego nie mam. Liczyłem się z tym, ale żyję w przekonaniu, że będzie warto. Czy tak rzeczywiście będzie, pożyjemy - zobaczymyJerk2.


Teraz dzienny ruch wg GA, to ~35-50 UV.
Glosy: Bazor (+1)
18-05-2018 11:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radek0389 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,622
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 1160 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #7
RE: "Cały czas do przodu" - J.K.
Odświeżam po rokuJerk2.


Czysto "for fun" a w przyszłości może (jeśli się uda) "for money" będę próbował wypozycjonować stronę/strony aby zarabiać na nich wykorzystując ogadsSmile. Dodatkowo też będę działał na youtube.

Ale jeśli chodzi o YT, to tutaj tworzę narazie w camtasia swoisty szablon pod filmy promujące, aby później zmieniać tylko poszczególne elementy i mieć już gotowy film, będzie szybciej i sprawniej pod kolejne nisze.

Zainteresowanie tematem SEO, wróciło u mnie, po śledzeniu dziennika użytkownika Lanserek

Na ten moment mam 3 strony (domeny właściwie), zakupione w listopadzie (dopiero teraz zająłem się po kolei nimifacepalm ). Kupiłem także na każdą z nich artykuł u copywritera aby tekst na stronę główną był profesjonalny. Pierwsza strona została już uzupełniona w zakupiony artykuł, zoptymalizowana (na miarę moich umiejętności).
Strona stoi zaindeksowana w google od 5. maja. Dwa dni temu dodałem jej 100 backlinków, zmiksowane dofollow i nofollow. Są w nich zawarte social media, jak facebook, twitter, vk, web 2.0, serwisy video, czy też serwisy do udostępniania pdf itp.
Wczoraj całość została skończona i wrzucona do płatnego indeksera. Czekam na jakieś efekty.

Dziś też zakończyła się usługa, którą wykupiłem - dodanie 1000 social signals.


W kolejnym kroku planuję dodać około 100 komentarzy na blogi z PR 2-9.

Będę publikował kolejne działania na każdej z trzech stron (na dwie kolejne muszę dopiero wrzucić artykuły i zaindeksować w google)
Stronę mam podpiętą w serpyou, ale tam dopiero coś ruszyło z miejsca (3 keywordy w top 50-100, ilość wyszukiwań 1400-1000), jak tam coś wskoczy do TOP10 to wrzucę screen.

ps. Szukam różnych serwisów wspomagających działania SEO i natrafiłem na: http://driprevolution.com
Jest to serwis dostarczający nam social signals. Z ich strony wynika, że usługa jest manualna, z prawdziwych kont, z weryfikacją i znajomymi. A bonus jest taki, że zakładamy konto darmowe, podpinamy paypal (tak jak przy netflix, więc przejdzie i VCC), aktywujemy konto i mamy 100 darmowych social signals dla naszej strony Smile. (oczywiście w między czasie dezaktywujemy subskrypcję paypal aby nie pobrało nam kasy za kolejny okres rozliczeniowy)

ps. 2 Jak ktoś z Was przeczyta mój wpis (ten i kolejne) i stwierdzi, że popełniłem/popełniam karygodny błąd w działaniach SEO, to mile widziana konstruktywna krytyka Tongue.
22-05-2019 17:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radek0389 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,622
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 1160 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #8
RE: "Cały czas do przodu" - J.K.
Na pierwszą stronę zostało dodane, tak jak pisałem wyżej, 100 linków (mieszanka dofollow i nofollow), wszystko wrzucone do indekserów. Social signals jeszcze spływają z driprevolution. Niektóre serpy wskoczyły na moment do TOP50, a teraz utknęły gdzieś koło ~200 pozycji lub niżejXpokerface. Ale działania z linkowaniem nad stroną zostały rozpoczęte niecałe dwa tygodnie temu, więc to chyba normalne?

[Obrazek: Screen-Shot065.png]


ps. Znalazłem ciekawą wtyczkę do przeglądarki, która pokazuje nam przy wpisywaniu fraz do wyszukiwarki google czy też youtube, ilość wyszukiwań miesięcznie oraz konkurencję na daną frazę. Dobre narzędzie do szybkiej oceny opłacalności danych słów kluczowych.
https://keywordseverywhere.com/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-05-2019 10:03 przez radek0389.)
Glosy: AngelikaG (+1), tomek7912 (+1)
29-05-2019 10:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radek0389 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,622
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 1160 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #9
RE: "Cały czas do przodu" - J.K.
Serpy gdzieś tam +/- fruwają, jakieś jednoznacznej poprawy nie ma. Dodane 100 linków w postaci komentarzy na blogach. Pozyskałem również link dla swojej strony z wikipedia, więc powinno pozytywnie wpłynąć na wynikSmile.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2019 17:19 przez radek0389.)
02-06-2019 16:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

radek0389 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,622
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 1160 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #10
RE: "Cały czas do przodu" - J.K.
Fajnie się zazieleniłoSmile
[Obrazek: Screen-Shot065.png]

Jak na taki dość krótki okres linkowania, to myślę że efekty są zadowalające. Choć oczywiście te pozycje nie pozwalają na generowanie jakiegokolwiek organicznego ruchu, za daleko w tyle są. Zastanawia mnie tylko jedno, że na główny keyword strona nadal poniżej pozycji nr 200Xpokerface.

Teraz kilka dni chcę dać odpocząc stronie, tj. nie linkować jej, słyszałem że też zbyt duży przyrost nawet wartościowych linków w krótkim czasie może zaszkodzić. Czy to prawda czy mit? Nie wiem.
Miałem też zająć się dwoma kolejnymi niszami, ale postanowiłem jednak skupić się tylko na jednej. Bo nie chcę popełnić błędu od razu na 3-4 stronach, jak zaliczę wtopę na jednej, to przy drugiej zrobię korektę.
Wszystkie raporty z linkowania, działania itp. zapisuję sobie w excelu aby stworzyć jakiś zarys schematu z finalnymi rezultatami. Jak będą one zadowalające, to będę mógł do kolejnych stron podejść z pewną dozą doświadczeniaBig Grin.
Na następny plan idzie linkowanie PBN oraz jakiś reddit, quora itp.
Glosy: tomek7912 (+1), Ratchet (+1)
05-06-2019 14:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mój pierwszy dziennik pracy. Od 0 do....??? Czas pokaże. Tekri 0 1,913 25-02-2022 11:38
Ostatni post: Tekri
  Teraz czas na youtube - Rafał Szrajnert kontars 20 8,216 23-11-2021 19:54
Ostatni post: adam_per
  Sklep dropshipping pod cały świat- dziennik Gremquen 16 8,291 01-02-2020 07:47
Ostatni post: kozik
  Czas wydorośleć - zarabiam na studia furmanfurman 16 6,404 21-10-2019 21:12
Ostatni post: rejwus15
  Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) Kirito92 161 40,719 18-08-2019 21:23
Ostatni post: Kirito92

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: