Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 27 Głosów - 3.85 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2020 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :)

Autor Wiadomość
patttson Offline
Banned
*

Liczba postów: 945
Dołączył: Mar 2016
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #281
RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :)
Sprawdź:
Mozna na SunLead podsumowac linki i jest miesiecznie Wink
01-03-2018 21:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #282
RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :)
Od ostatniego wpisu ostatnie moje ocalałe strony dostały bany i zostałem niemalże z niczym.

Niestety stracić tyle z dnia na dzień to spore obciążenie psychiczne.

Do końca weekendu obmyślę jaką nową strategie działania obrać i od poniedziałku cisnę jak nigdy dotąd.

Wrócę tym samym do codziennych wpisów. Smile

Już mnie trochę męczy zaczynanie kolejny raz od nowa także tym razem postaram się zbudować o wiele większe i stabilniejsze imperium zarobkowe.

Stay tuned Smile



Glosy: adrian018 (+1), Ratchet (+1), twardy (+1), patttson (+1)
10-03-2018 15:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 957.65
Post: #283
RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :)
Mistrzu noszaczu nie myslales zeby z cala swoja wiedza i doswiadczeniem nie uderzyc w cos bardziej yyy niefejkowego? Jakis whitehacik, jakies strony pod afiliacje etc?
Glosy: Rak (+1), Crausher (+1)
10-03-2018 16:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #284
RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :)
(10-03-2018 16:02)twardy napisał(a):  Mistrzu noszaczu nie myslales zeby z cala swoja wiedza i doswiadczeniem nie uderzyc w cos bardziej yyy niefejkowego? Jakis whitehacik, jakies strony pod afiliacje etc?

No właśnie mam w planach między innymi authority site pod adsense + amazon affiliate i nawet kiedyś za taką stronkę się wziąłem, ale rzuciłem ją potem na rzecz hacków Lol
Glosy: twardy (+1)
10-03-2018 16:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #285
RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :)
Witam! Za mną dziś już 8h pracy. Lecimy do 10k zł miesięcznie. Nic samo się nie zrobi. Big Grin

Najpierw uzupełnienie zarobków z nieszczęsnego początku marca:

1 marca: 101,10 zł
2 marca: 118,57 zł
3 marca: 109,48 zł
4 marca: 157,76 zł

5 marca: 124,36 zł
6 marca: 117,40 zł
7 marca: 113,26 zł
8 marca: 75,36 zł

9 marca: 71,69 zł
10 marca:160,90 zł
11 marca:129,83 zł


Trzeba na nowo nastawić się do ciężkiej pracy także pierwszym moim krokiem było odcięcie się od negatywnych informacji przy użyciu narzędzia o nazwie feedly. Mówiąc o negatywnych informacjach mam na myśli te na temat polityki i wszystkich złych rzeczy na które nie mamy żadnego wpływu, a którymi jesteśmy nieustannie bombardowani.

Jeśli chodzi o to co dziś zrobiłem to miałem dziś bardziej organizacyjny dzień. Między innymi zamówiłem 4 x 100 linków EDU dla 4 swoich stron pod ogads. Dodałem po 2 bullet listy do 20 artykułów na swoich stronach i te same artykuły przepuściłem przez narzędzie o nazwie grammarly. Ponadto dodałem znaczniki meta keywords dla stron pod ogads. Wydowało mi się, że już wcześniej to zrobiłem, a jednak nie. Big Grin Oprócz tego otworzyłem konto developera na google play, a dlaczego?

Bo aplikacja jest już gotowa.


Co prawda widzę już co musi się znaleźć w następnych aktualizacjach, ale nie ma na co czekać. Na dniach apka ląduje na google play.

Tak więc jeśli chodzi o to czym będę się teraz zajmował to będę rozwijał powoli swoją apke pozycjonując równocześnie około 20 stron pod ogads. SERPY:

[Obrazek: ee26b9f39b68120274ead5771f41245e.png]

Oprócz tego zabieram się za duży projekt znany w środowisku ludzi zarabiających na stronach jako authority site tylko muszę poczekać, aż domena którą chce zarejestrować będzie wolna. Nisza w którą celuje ma potencjał nawet i na 100 $ dziennie.
Glosy: adrian018 (+1), pspsga (+1), twardy (+1)
12-03-2018 17:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mariuszeek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 535
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 98 +

Forum Gold: 0.00
Post: #286
RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :)
Czyli nadal hacki na ogads?
12-03-2018 20:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #287
RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :)
(12-03-2018 20:44)Mariuszeek napisał(a):  Czyli nadal hacki na ogads?

Te strony które pozycjonuje (hacki na ogads) to są strony które przygotowałem dużo wcześniej, a których nie zdążyłem jeszcze wypozycjonować także skoro 50 % roboty zostało wykonane to szkoda byłoby je opuścić, ale będę reagował na bieżąco i jeśli okaże się, że nie ma sensu dalej w to brnąć to je porzucę. Natomiast następne 2 moje duże projekty czyli aplikacja i authority site mają dużo większy potencjał, niż wszystkie strony z hackami razem wzięte. Będę rozwijał wszystkie projekty jednocześnie, bo zbytnio ze sobą nie kolidują, a jeśli któryś odniesie sukces to wtedy bardziej się w niego zaangażuje. Z jednej strony trudno dalej brnąć w hacki po tym jak google zbanowało mi na tą chwilę już ponad 20 zarabiających stron, ale nie jest dla mnie to jakieś wielki wysiłek, aby rozwijać sobie kolejne. Smile Czytałem na innych forach, że google ostatnio ostro miesza i oberwały nie tylko hacki, ale też inne ,,branże''. Najlepsze jest to, że ostatnio na wielu konkurencyjnych frazach pojawiają się strony z badziewnym contentem i linkami.
Glosy: Zasiu (+1), Ratchet (+1), twardy (+1)
14-03-2018 11:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #288
RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :)
Witam żyję i mam się dobrze, ale prawie osiwiałem gdy wczoraj zobaczyłem:

[Obrazek: 0c585b1a86410c1651aeacec6df4cea3.png]

Na całe szczęście za drugą próbą się udało:

[Obrazek: 88e2a232b7ca8dd40602d6ed382d87ff.png]

Apka siedzi już na google play! CoolCoolCool

Co prawda mam już w głowie wersje v 2.0 i 3.0 bo ja to zawsze znajdę dziurę w całym i będę chciał coś poprawić, zmienić czy dodać Big Grin

Promocje apki zacznę niedługo po naprawie kilku bug fixów na ten moment przedstawiam wam POTĘŻNE statystyki z instalacji, abyście mogli śledzić je w dzienniku na bieżąco:

[Obrazek: d18cd559f05788c9416a0fac12a15ea8.png]

Cieszę się jak dziecko, bo ta apka to mój pierwszy projekt stricte whitehat i widzę w niej fajny potencjał, a do tego będę mieć satysfakcje z interakcji z użytkownikami no i z wykonanej roboty, bo hajs tak naprawdę dla mnie nie jest celem samym w sobie, a jedynie środkiem do niego.

Co do wspomnianego hajsu to powoli się odbudowuje pod względem zarobków i liczę, że niedługo uda mi się wrócić do poprzedniego poziomu. Smile

Dziwnie się czuję zdając sobie sprawę, że jestem w momencie od którego może zależeć moja przyszłość Smile



(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-03-2018 09:23 przez Lanserek.)
Glosy: adrian018 (+1), Zasiu (+1), pspsga (+1), twardy (+1)
29-03-2018 09:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

pspsga Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 886 +

Forum Gold: 21.00
Post: #289
RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :)
DEL
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-03-2018 12:24 przez pspsga.)
29-03-2018 15:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #290
RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :)
Ehhh zaraz chyba nie wytrzymam z nerwów i laptop poleci przez okno.

Mimo iż zbytnio się nie udzielałem to wiedziałem że muszę pracować nad tym, aby powrócić do swoich wcześniejszych zarobków i prawie od zera wraz z nowymi stronami udało mi się już dojść do 150-200 zł dziennie i co? A no i przed chwilą poleciała kolejna fala banów która wywaliła nowe strony w kosmos, a na osłodę jeszcze na ogads odjeli mi 150 $ z dzisiejszej wypłaty. XD

Jeśli chodzi o apke to na ten moment ma ponad 1000 pobrań na google play oraz przyniosła mi kilkadziesiąt dolarów zysku natomiast nie mam ani środków, ani głowy do tego żeby ją promować podczas gdy wszystko za co się biore zaraz jest rozwalane przez czynniki zewnętrzne. Naprawdę nie mam już pojęcia co mam myśleć no i aż ciężko mi uwierzyć w to ile złych rzeczy mi się ostatnio przydarzyło. Teraz czekam tylko, aż wyjde z domu i z nieba spadnie na mnie fortepian tak jak w bajkach które oglądało się w dzieciństwie. Big Grin Szczerze mówiąc to tak naprawdę nic mnie już nie zdziwi.

Prędzej czy później w końcu wyjdę na prostą nie jestem z tych którzy łatwo się poddają, ale ciężko mi jest na co dzień zmagać sie z takim stresem...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-04-2018 22:06 przez Lanserek.)
Glosy: adrian018 (+1), Crausher (+1), twardy (+1)
23-04-2018 22:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Information Cel - "Czapka Wow" MrocznyKILL 39 14,332 17-03-2024 09:51
Ostatni post: xdax1
  GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC kamilg49 73 17,604 16-02-2022 19:25
Ostatni post: kamilg49
  Cel: 20k/miesiąc! Bazor 25 10,076 09-02-2022 21:26
Ostatni post: Maria988
  Cel na 2019 - dniówka przekraczającą wartość kebaba suchy. 39 13,855 15-10-2021 02:47
Ostatni post: donazorek
  Miesięczne zarobki z ankiet by chincyk chincyk 116 44,710 04-11-2020 15:35
Ostatni post: radek0389

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: