Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zostawiła mnie dziewczyna » Proszę o rady

Autor Wiadomość
arsenal Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 5
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1
Zostawiła mnie dziewczyna
Sprawdź:
Witam. Mam 24 lata, w czerwcu tego roku poznałem kobietę i po jakimś czasie zaczęliśmy być razem. Przed poznaniem się ona była w 4 letnim związku i ma dziecko z nim, które ma 9 miesięcy. Zerwała ze swoim byłym, który ją zdradzał i dużo krzywdził. W ramach terapii pisała "książkę" o nim (o dobrych i złych rzeczach w ich związku) bo tak chciała zakończyć etap swojego życia. Po 3 miesiącach zerwania właśnie poznała mnie. Dogadywaliśmy się bardzo dobrze - pominę to bo chciałbym przejść do sedna. Jej były miał w dupie swoje dziecko i w ogóle się nie odzywał ale 25 października napisał, że chce odwiedzić swoje dziecko. Po tym spotkaniu moja dziewczyna była smutna bo to wszystko do niej wróciło. Czuła się źle bo od tamtej pory nie angażowała się jeśli chodzi o nas w 100 procentach. Dzisiaj ze mną zerwała i powiedziała to mniej więcej tak: Za szybko weszła w związek po rozstaniu i jestem bardzo dobrym facetem bo nigdy wcześniej nikt dla niej nie robił tylu rzeczy - , np. obiad, pomoc z transportem do dziadków, przynoszenie kwiatów, romantyczne kolacje itp Bo jej były tak nie robił i ona nie była do takiego traktowania przyzwyczajona i jej ciało tak jakby się buntowało - ale po zobaczeniu jego wszystko do niej wróciło i nie chce mnie krzywdzić zawsze jak będzie się z nim spotykać bo przecież mają dziecko razem. Powiedziała, że bardzo mnie kocha ale nie może być ze mną. Wychodząc od niej dostałem sms: "Kocham Cię i mówię to szczerze i chciałam z Tobą być. Przepraszam, ale moje życie jest zbyt zagmatwane i raniłabym Cię tym... nie chcę chyba ani nie umiem Cię wyrzucić z mojego życia." Mieliśmy taki wspólny serial, którego nie dokończyliśmy i powiedziała że jeśli chcę to mogę do niej wpadać i możemy oglądać. Bardzo mocno się zaangażowałem i bardzo ją kocham ale nie wiem co mam robić. Co byście zrobili na moim miejscu? Przez byłego strasznie cierpiała
16-11-2017 04:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
precell Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,045
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 336 +

Forum Gold: 60.00
Post: #2
RE: Zostawiła mnie dziewczyna
Szukaj sobie drugiej baby. Szkoda życia na takie wymówki: "Kocham Cię ale nie chcę z Tobą być".
Glosy: Mauorycy (+1)
16-11-2017 05:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fusek Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,864
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 811 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 576.00
Post: #3
RE: Zostawiła mnie dziewczyna
To jest pudelek czy forum o zarabianiu?
Glosy: Mksiak (+1), limak5 (+1)
16-11-2017 08:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
DonWestbam Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 618
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 100 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 185.00
Post: #4
RE: Zostawiła mnie dziewczyna
Dobra daj link do tej ksiazki. Calkiem niezla szeptanka Big Grin

DonWestbam, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2014.
Glosy: Xanter98 (+1)
16-11-2017 09:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sheko12 Offline
SEO
*

Liczba postów: 978
Dołączył: Apr 2013
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 274.54
Post: #5
RE: Zostawiła mnie dziewczyna
Faceci nie czają, że w takich sytuacjach robi się next. Kolejny facet który nie umie opanować swoich emocji.

Według mnie, każdy facet powinien przed 25 rokiem życia mieć kilka przejść z dziewczynami, bo wielu robi tak, że są tam od 19 roku życia z jakaś dziewoja poznaną gdzieś tam na farcie przez 5 lat, potem związek się rozpada, a wtedy pojawiają się takie tematy jak ten, wielkie biedactwo, bo nie wiedzą co robić, jak zapomnieć, ojej ojej.

Zbierałem się już bodajżę, 3 razy? po takich rozpadach, najdłużej zbierałem sie pół roku, pół roku na marne, gdy ona miała mnie gdzieś, ja się zbierałem.

Drogi autorze, po prostu o niej zapomnij. Nie pij alko, nie zamykaj się, minie kilka miesięcy, poznaj nową, odejdź, poznaj znów nową, aż nadejdzie taki moment, że nie będą ruszały Cie takie sytuacje Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-11-2017 10:24 przez sheko12.)
Glosy: precell (+1), Twister92 (+1)
16-11-2017 10:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,900
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #6
RE: Zostawiła mnie dziewczyna
Jak kocha a nie potrafi być z Tobą to jest niezrównoważona emocjonalnie. Tyle w temacie. Poleć jej dobrego psychologa i on jej pomoże poradzić sobie ze swoimi zaburzeniami emocjonalnymi. Masz do wyboru jeśli się zgodzi czekać x miesięcy / lat aż przejdzie tą "traumę" i dojrzeje do normalnego związku i relacji z byłym albo zerwać całkiem kontakt by za parę miesięcy zacząć żyć normalnie. NIGDY pamiętaj problemy z byłym się nie skończą, zawsze będzie chciał się spotkać choć nie twierdzę że będzie to często i za każdym razem będą problemy mniejsze większe. Gdyby naprawdę kochała to dylematy tego typu by nie istniały, niech se strzeli baranka o ścianę i się odpierdzieli jak nie umie się ogarnąć.

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
16-11-2017 11:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adwez Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 725
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 658 +

Forum Gold: 118.00
Post: #7
RE: Zostawiła mnie dziewczyna
Po pierwsze: Byłeś jej facetem, czy terapeutą ? facepalm
Po drugie: Zacznijmy od tego, że jeśli by rzeczywiście Ciebie kochała, to by została. Skoro tak nie zrobiła, to tylko mówiła. Proponuje Ci się skupić na czynach, a nie słowach.
Po trzecie: Weź się w garść i zamiast płakać do poduszki, to poczytaj poradniki o zarabianiu przez internet. impreza
Glosy: Czaq (+1), Mksiak (+1), limak5 (+1), rachman (+1)
16-11-2017 12:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Artinesse Offline
✧ Excommunicado ✧
*

Liczba postów: 4,222
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 1384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.00
Post: #8
RE: Zostawiła mnie dziewczyna
Zainteresuj się tym "tatusiem", nie obwiniaj dziewczyny. Jest wielce prawdopodobne że jej może grozić i ją nadal niszczyć. Tym bardziej, że ich krzywdził. Prawo w Polsce jest patologiczne pod tym względem i takich tatusiów dopuszcza się nadal do rodziny, mimo czynów jakich się dopuścili. Więc jawnie się przyzwala na to by taki tatuś nadal krzywdził rodzinę.
Wiem co piszę, ponieważ opieram to na swoich prywatnych doświadczeniach.

Fakt nie powinieneś pisać takich rzeczy na forum, a bardziej poszukać rozwiązania, ale czytając ten temat o ile on nie jest prowokacją, śmiem twierdzić że wypowiadający się tutaj ludzie raczej nie są na tyle kompetentni by Ci w tym coś doradzić. Część nie ma rodzin, więc robią z siebie szowinistów oceniając kobietę i wielce doradzając Ci szukanie innej, a cześć i tak napiętnuje Cię tym że w ogóle napisałeś taki temat.

Przez takich ludzi, którzy z góry oceniają negatywnie kobiety, które żyły w takim piekle, kobietom w Polsce nie udziela się pomocy. Z góry się je ocenia i wręcz obwinia. Szkoda tylko, że nikt nie zajmie się oceną szanownego tatusia oraz szkoda że brak w tym kraju odpowiednich służb które adekwatnie wyciągnęły by konsekwencje względem takiego tatusia i odizolowali go od rodziny by nadal jej nie krzywdził.

Nie dopytuj jej, bo pewnie swoje przeszła. Jeśli ją kochasz i jest tego warta pomóż jej. I przede wszystkim w swoim zakresie staraj się mieć "tatusia" na oku. Pilnuj go, bo na pewno coś jest na rzeczy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-11-2017 12:47 przez Artinesse.)
Glosy: arsenal (+1)
16-11-2017 12:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patttson Offline
Banned
*

Liczba postów: 945
Dołączył: Mar 2016
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #9
RE: Zostawiła mnie dziewczyna
pozwole sobie zacytować "Wszyscy zachowują się normalnie, tylko kobiety muszą coś odpi***alać. Undecided

A tak serio to nie jest raczej temat na to forum, mozesz sie zaintersowac faktycznie tym byłym, a jeśli nic to nie zmieni to życie się na tym nie kończy, młody jesteś, nie marnuj życia Wink
16-11-2017 12:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 957.65
Post: #10
RE: Zostawiła mnie dziewczyna
POLECAM!

[Obrazek: przygoda_ze_sztuczna_wagina_2015-11-01_23-26-01.jpg]

Tej jak nie wyrzucisz to Cie nie zostawi!
Glosy: Czaq (+1), Damian0820 (+1), Rommel (+1), imanust (+1), rachman (+1), Liromir (+1), fusek (+1)
16-11-2017 12:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dzwonią do mnie z Niemiec patrolpxd 4 2,435 27-04-2018 04:12
Ostatni post: jakobi4
  Coś co mnie irytuje... "te forum" MrocznyKILL 13 5,791 20-12-2016 00:58
Ostatni post: Begrezen
  Jak zarejestrować fake konta na forach żeby mnie nie zlokalizowali po IP? Pakula 1 1,758 26-04-2016 14:34
Ostatni post: twardy
  Jakie macie zdanie o związku z 12 lat młodszą dziewczyną Devil877 23 7,061 20-12-2015 21:42
Ostatni post: daniel42na
  czy mogę anulować wysłaną do mnie przesyłkę? Mroczek 12 2,179 21-08-2015 17:51
Ostatni post: Mroczek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: