Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik pracy SEO / OgAds - mój debiut :)

Autor Wiadomość
Gremquen Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,723
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 494 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3,709.00
Post: #1
Dziennik pracy SEO / OgAds - mój debiut :)
Sprawdź:
Cześć

Od razu przejdźmy do rzeczy. Od kilku lat zajmuję się tworzeniem stron www, ale bardzo kaleczę SEO.

Kupiłem poradnik seo i optymalizacja od użytkownika z innego forum i z jego pomocą znalazłem kilkuletnią domenę, gdzie w okolicach 2011r. stała na niej oficjalna strona jakiejś tam gry. Potem nic nie było, pusta strona, 

Tak wygląda ona w Majesticu i MOZ:

Znalazłem niszę, zrobiłem LP, ale autor poradnika powiedział, że jak dla mnie może być za trudna, więc zacząłem od nowa

Znalazłem nową niszę, mobilna appka, gdzie sprzedaje się sporo diamentów. Przeszukując Keyword Revealer i Keywordtool.io znalazłem słowa kluczowe, które mają bardzo słabą konkurencję, top wyniki w google to głównie youtube.

Wyszukiwań miesięcznie nie ma sporo, ale jako, że to moja pierwsza stronka, którą zamierzam pozycjonować na poważnie, a do tego mam tylko ok. miesiąc bo wyjeżdżam za granicę na 2 miesiące pod koniec czerwca to postanowiłem wybić tą niszę i cieszyć się z drobnych zysków, ale pierwszej pozycji   

Pozycjonował będę pod słowa: ***** free diamonds (ok. 1000 wyszukiwań/msc), cheats, hack i pochodne, które mają ich mniej.  Linkował będę ręcznie i z pomocą seoclerks. Nie wykupuję na razie narzędzi jak Rankerx, mam jedynie dostęp do innych płatnych narzędzi jak właśnie keyword revealer, majestic seo, spinnery tekstu itp.

Mój cel do końca czerwca to wbić się chociaż w TOP 10 pod hasło ****** free diamonds.

Na stronę podpinam locker z OgAds, zobaczymy czy przyniesie to jakiś efekt

Plany na dziś:

- zrobić LP na gotowo, ze wstawionymi słowami kluczowymi itp.

Dziennik będę aktualizował gdy albo zmieni się pozycja / zysk, albo coś nowego zrobię

Ma on na celu motywację mnie ale i publiczne sprawdzenie, czy ręcznym linkowaniem przy słabej niszy da się w krótkim czasie wbić top 10  Sam tego nie wiem

Jak już wrócę z zagranicy, będę chciał otworzyć ze znajomym własną firmę związaną z internetem własnie i wtedy gdy będziemy mieć więcej czasu, siedzieć w biurze po 8 godzin to ruszę z grubej rury z rankerx i innymi narzędziami

Pozdrawiam,

Adrian

Pozycjonowanie stron internetowych Adello.pl
Glosy: sheko12 (+1), DonColone (+1)
04-06-2017 13:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
zakazanyowoc Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 96
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 110.00
Post: #2
RE: Dziennik pracy SEO / OgAds - mój debiut :)
Powodzenia! Wink
Glosy: Gremquen (+1)
04-06-2017 13:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Klin Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 8,237
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 4074 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.24
Post: #3
RE: Dziennik pracy SEO / OgAds - mój debiut :)
Będę obserwował Wink

Wskaźnik tf/cf staraj się mieć w stosunku minimum 0.8

Jak masz 9/17 to wychodzi 0.52 - popraw więc linkowanie Wink

[KUPIE] Reklama facebook/instagram/snapchat/inne - dowolna kategoria KLIK
Glosy: Gremquen (+1)
04-06-2017 14:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zawik Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 719
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 503 +

Forum Gold: 58.50
Post: #4
RE: Dziennik pracy SEO / OgAds - mój debiut :)
Powodzenia, będę obserwował Wink
Glosy: Gremquen (+1)
04-06-2017 15:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gremquen Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,723
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 494 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3,709.00
Post: #5
RE: Dziennik pracy SEO / OgAds - mój debiut :)
Okej, wrzucamy pierwszą aktualizację

Dzień 1(wczoraj)  & 2

zrobione:

- znalezienie słów kluczowych

- zbadanie ich oraz konkurencji

- stworzenie LP. Zrobiłem moim zdaniem fajnie wyglądający LP, z dodatkowymi 3 zakładkami (about, how to i contact)

- podpiąłem ogads

- stworzyłem mapę witryny

- zoptymalizowałem pod Google Insights (96/100 mobilki i 94/100 PC także myślę, że jest ok )

do zrobienia: 

- blog na blogspocie z 3 artykułami i linkami do strony głównej Wink

Pozycjonowanie stron internetowych Adello.pl
04-06-2017 21:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
NeedDolar Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 189
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 59 +

Forum Gold: 11.00
Post: #6
RE: Dziennik pracy SEO / OgAds - mój debiut :)
Ciekawie się zapowiada Twój dziennik Smile Czekam na kolejne aktualizację. Powodzenia! Smile
Glosy: Gremquen (+1)
04-06-2017 23:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
DonColone Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 117
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 13 +

Forum Gold: 45.80
Post: #7
RE: Dziennik pracy SEO / OgAds - mój debiut :)
Również będę obserwował, powodzenia!
Glosy: Gremquen (+1)
05-06-2017 11:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gremquen Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,723
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 494 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3,709.00
Post: #8
RE: Dziennik pracy SEO / OgAds - mój debiut :)
Apdejcik za wczoraj i dziś.

Dzień 3 (wczoraj)

Wczoraj w sumie dużo nie zrobiłem. Tak, że nie bardzo miałem jak przysiąść do kompa. 5 godzin byłem w biurze, kończyłem 2 stronki, potem wróciłem i też "koło domu" miałem trochę roboty.

Popracowałem troszkę nad moją money site i kupiłem 2 usługi: 2800 social signals na seoclerks za $2 i do tego na start 20 manualnych profili PR10 - PR6 też za $2 (już po za seoclerks).

Dzień 4

Dzisiaj wcześnie wstałem. Od zdania matury zazwyczaj codziennie śpię do 9-11. Dzisiaj wstałem przed 7, od razu kawa, ledwo co chodzić po domu mogłem, tym bardziej że późno poszedłem spać. Siedziałem na kompie od rana, zrobiłem 7 świeżych blogów web 2.0 (wordpress, weebly, i inne). Każdy w innym serwisie. Do tego znalazłem jakieś stare blogi na blogspocie, na których pare lat wstecz zarabiałem na PPA, więc wrzuciłem i tam po linku. One nie były nigdy spamowane linkami, same sie wybijały w google, albo z youtube. Wrzuciłem je wszystkie do RankIndexer.win

Zacząłem tez ogarniać GSA, bo na razie tak jak mówię nie kupuję rankerx. Dopiero po przyjeździe z Niemiec. GSA tylko na tier2.
Dziś porobię sam profile ręcznie, ze 20 byłoby fajnie. Jak mi starczy czasu to porobię jeszcze kolejne web 2.0
Na noc mam obiecaną jedną kampanię w rankerx pod money site, oddam tylko za captche <3

Wczoraj po północy dodałem stronę do serplab, dziś po północy pojawiły się wyniki. Niestety wskoczyło mi tylko jedno słowo kluczowe na 77 pozycję. Mam nadzieję, że przy następnym update już będzie lepiej Wink

Zyski: 0

Straty ($12 domena, hosting już mam pod wiele projektów, jego nie wliczam, poradnik SEO 200zł, narzędzia SEO $17 $2 social signals, $2 20 profili) = $85 - kwotę poradnika zaokrągiłem, żeby mieć już jedną walutę, a w dolarach głównie będę operował Smile

Pozycjonowanie stron internetowych Adello.pl
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-06-2017 13:33 przez Gremquen.)
Glosy: sheko12 (+1)
06-06-2017 13:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gremquen Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,723
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 494 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3,709.00
Post: #9
RE: Dziennik pracy SEO / OgAds - mój debiut :)
Dzień 5

Dziś też cały dzień bez kompa, teraz wieczorem dopiero wbiłem

Zamówienie na 20 profili zostało ukończone, dostałem liste, wszystko fajnie, polecam.

Robię teraz kolejne web 2.0, tumblry i inne.

Jutro siedzę cały dzień bo raczej nic się nie zapowiada większego do roboty. Do pracy już nie ide, pójde jeszcze raz w czerwcu na jakieś 4 godzinki i koniec (mam płacone 50% wartości zlecenia, które zrobimy. Wcześniej jak była szkoła robiłem z domu, teraz jak miałem możliwość to wolałem pojechać, posiedzieć w fajnym nowoczesnym biurze - wolnostojący budynek, postawiony w rok, otwarty na początku 2k17, w środku klimacik jak w domu, mega fajne towarzystwo i nikt mi nie przeszkadza, nie woła, żeby wynieść śmieci itp. Po za tym w gronie zapracowanych osób lepiej się pracuje  )

Na jutro plan to min. 10 profili i 10 web 2.0. wszystko ręcznie

Serpy nadal słabo. z 7 dodanych keywordów znalazło tylko 2, które są poboczne i rzadziej używane niż inne. Ich pozycje to 52 i 63. Za 2 godziny będzie update, bo odświeżanie mam o godz. 00:03, także w jutrzejszej aktualizacji powiem co i jak.

KASA: -$85

Oczywiście do kasy zalicza się tylko ten jeden projekt, który prowadzę. Na ogads wpada mi średnio po $3-$4 dziennie ze starej niszy (filmik yt kierujący na lp), ale dziennik jej nie dotyczy  

Pozycjonowanie stron internetowych Adello.pl
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-06-2017 21:12 przez Gremquen.)
07-06-2017 21:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #10
RE: Dziennik pracy SEO / OgAds - mój debiut :)
Stary robisz cos zle, wez zajrzyj do dziennika vasakiego, on nic nie robi a kasa leci. Za duzo pracujesz.
Glosy: radmatuszewski (+1), danoneksss (+1), Gremquen (+1)
07-06-2017 21:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. dzemba 244 57,744 02-04-2024 10:54
Ostatni post: dzemba
  Nieglowicz - mój dziennik nieglowicz 14 1,301 05-03-2024 13:40
Ostatni post: nieglowicz
Star Dziennik Pracy v2 by Bartolini24 Bartolini24 115 46,983 20-11-2023 15:02
Ostatni post: michal1498
  Zarabianie z SEO - Czy nadal ma to sens? Same konkrety bluemanPL 8 2,979 24-05-2023 15:37
Ostatni post: kniew
  [Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 Vasaki 549 246,330 07-10-2022 11:17
Ostatni post: ZaRogiemHajs

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: