Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Śmierć

Autor Wiadomość
Juhas Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,341
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 171 +

Forum Gold: 217.11
Post: #21
RE: Śmierć
Sprawdź:
Sam Albert Einstein zapytany wprost czy wierzy w istnienie duszy odparł, że w świetle praw fizyki pozostaje to pytaniem otwartym. Teoria, która dała początek gałęzi nauki zwanej fizyką kwantową może pomóc w udowodnieniu, że po śmierci energia ciała ludzkiego nie znika. Według ustaleń naukowych każda energia we Wszechświecie jest stała, to oznacza, że jest zawsze obecna i nie może być zniszczona przez cokolwiek. Z tego punktu widzenia śmierć jest tylko rodzajem emisji energii z materii, energii, która nie może być zniszczona z powodu swoich właściwości fizycznych.
20-08-2016 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
fercypia Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 242
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 169 +

Forum Gold: 62.20
Post: #22
RE: Śmierć
Może jestem dziwna, ale fascynuje mnie temat śmierci Big Grin
Wierzycie w reinkarnacje? Big Grin
Glosy: trybulski (+1)
20-08-2016 18:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Begrezen Niedostępny
jeszcze jak
*

Liczba postów: 6,666
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 853 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 880.81
Post: #23
RE: Śmierć
(20-08-2016 13:39)Juhas napisał(a):  Sam Albert Einstein zapytany wprost czy wierzy w istnienie duszy odparł, że w świetle praw fizyki pozostaje to pytaniem otwartym. Teoria, która dała początek gałęzi nauki zwanej fizyką kwantową może pomóc w udowodnieniu, że po śmierci energia ciała ludzkiego nie znika. Według ustaleń naukowych każda energia we Wszechświecie jest stała, to oznacza, że jest zawsze obecna i nie może być zniszczona przez cokolwiek. Z tego punktu widzenia śmierć jest tylko rodzajem emisji energii z materii, energii, która nie może być zniszczona z powodu swoich właściwości fizycznych.

to znaczy, że będziesz sobie takim atomem czy jakąś tam energią i co z tego? nie będziesz miał tej świadomości jak człowiek, itp. więc dla ciebie to będzie tak czy siak koniec Sad
przed urodzeniem też byłeś pewnego rodzaju energią, jednym z najszybszych plemników w organizmie człowieka, który powstał z innego praplemnika itd. Lol ale te plemniki tworzą ciało a dusza(czy tam świadomość, jak kto woli) czo? była uśpiona? czekała na ten moment, a co jeśli inny plemnik byłby szybszy albo ktoś by umarł i nie spłodził dzieci? ta duszyczka by się urodziła komuś innemu czy by przepadła? gdy trzepiemy i mamy biały majonezik na rękach można przypuszczać że właśnie zabiliśmy przyszłych lekarzy, prawników czy innych dobrych ludzi? i ich szansa przepadła? Xpokerface dobra na rozkminy mnie wzielo, za duzo mefedronu imprezaimpreza

Ja nie umrę pośród ognia, opon pisku, ludzi krzyku
Umieram każdego ranka, pomalutku i po cichu

[Obrazek: 4b429c47dc4f3949.png]
Glosy: trybulski (+1)
20-08-2016 18:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sahya Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,115
Dołączył: May 2015
Reputacja: 237 +

Forum Gold: 227.10
Post: #24
RE: Śmierć
Ja sobie tak czasem myślę czy jeśli umrę to będzie tak jakbym np. Spał... i pomysle że już NIGDY o niczym nie będę myślał to aż tak dziwnie się czuję.

(20-08-2016 18:03)Begrezen napisał(a):  
(20-08-2016 13:39)Juhas napisał(a):  Sam Albert Einstein zapytany wprost czy wierzy w istnienie duszy odparł, że w świetle praw fizyki pozostaje to pytaniem otwartym. Teoria, która dała początek gałęzi nauki zwanej fizyką kwantową może pomóc w udowodnieniu, że po śmierci energia ciała ludzkiego nie znika. Według ustaleń naukowych każda energia we Wszechświecie jest stała, to oznacza, że jest zawsze obecna i nie może być zniszczona przez cokolwiek. Z tego punktu widzenia śmierć jest tylko rodzajem emisji energii z materii, energii, która nie może być zniszczona z powodu swoich właściwości fizycznych.

to znaczy, że będziesz sobie takim atomem czy jakąś tam energią i co z tego? nie będziesz miał tej świadomości jak człowiek, itp. więc dla ciebie to będzie tak czy siak koniec Sad
przed urodzeniem też byłeś pewnego rodzaju energią, jednym z najszybszych plemników w organizmie człowieka, który powstał z innego praplemnika itd. Lol ale te plemniki tworzą ciało a dusza(czy tam świadomość, jak kto woli) czo? była uśpiona? czekała na ten moment, a co jeśli inny plemnik byłby szybszy albo ktoś by umarł i nie spłodził dzieci? ta duszyczka by się urodziła komuś innemu czy by przepadła? gdy trzepiemy i mamy biały majonezik na rękach można przypuszczać że właśnie zabiliśmy przyszłych lekarzy, prawników czy innych dobrych ludzi? i ich szansa przepadła? Xpokerface dobra na rozkminy mnie wzielo, za duzo mefedronu imprezaimpreza
A jak byłeś niemowlakiem to też nic nie myślałeś bo mózg się nie rozwinął...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-08-2016 18:20 przez Sahya.)
20-08-2016 18:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
koneser00 Offline
OSZUST
*

Liczba postów: 405
Dołączył: Sep 2015
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 80.00
Post: #25
RE: Śmierć
Ja tam do końca nie wiem co jest po śmierci ale raczej w nicość nie wierzę bo coś musi być w prawach natury nie ma czegoś takiego jak nicość to wymyślili ludzie do stworzenia filmów i bajek taka prawda. Wiele osób znajomych przeżyło już nie jedno w swoim życiu kilku nawet śmierć kliniczną i co mnie zdziwiło na zapytanie i co tam widziałeś każdy odpowiadał zieloną trawę ale była tak piękna, że się jej nie da opisać. Przypadek, że każdy kto przeżył śmierć kliniczną zawsze wspominał trawę mimo, że nie znali się miedzy sobą ? raczej nie. Dam wam fajny przykład tego co mi się kiedyś zdarzyło a nawet 2 przykłady. W moim mieście kiedyś byłem z kolega w kinie jeszcze jak byliśmy mniejsi po filmie mieliśmy jeszcze się trochę zabawić ale oboje coś się źle czuliśmy i postanowiliśmy jechać do domu on pojechał w swoją stronę a ja poszedłem na przystanek przechodząc przez taki most pisalem smsa do rodziców, że już wracam i nie zauważyłem starszej kobiety na oko miała około 80 lat i w nią uderzyłem oczywiście przeprosiłem a ona nic nie odpowiedziała tylko się uśmiechneła na 2 dzień w gazecie przeczytałem jak nigdy przeczytałem w gazecie a nigdy ich nie czytam, że kierowca potrącił na pasach starszą kobietę i było jej zdjęcie wiecie jaka była moja reakcja ? O KURWA !!!!!!! . Myślałem o tym jeszcze dobre kilka miesięcy i doszedłem do wniosku, że ona już skończyła swoją drogę na ziemi i zmierzała do góry dlatego była uśmiechnięta to był pierwszy przykład.

Natomiast 2 przykład jest troszkę inni który mi potwierdził, że anioły czy jak to tam ludzie zwią istnieją
Jestem osobą wierząco jednak kiedyś byłem bardziej kiedyś pewnego wieczoru szedłem na przystanek chyba jechałem do dziewczyny już nie pamiętam i słuchałem muzyki a, że wtedy jeszcze nie każdy miał super telefon to miałem mp3 i grałem na noki 3310 w snike z tego co pamiętam już miałem wchodzić na pasy aż coś mnie pociągneło za kurtkę z natury jestem agresywny więc spojrzałem od razu ale nikogo nie było a w tej sekundzie przed oczami przeleciał mi jakiś wariat na motorze miał spokojnie 100 na liczniku. Przypadek ? Skoro nie ma nic po śmierci skąd się nasi Aniołowie biorą tzw Anioł stróż. Ja osobiście uważam, że coś tam jest po śmierci na pewno coś nie zrozmiałego dla człowieka ale coś jest i nie ma się czego obawiać każdy ma swoją świeczkę która kiedyś zgaśnie. Na koniec powiem, że wy... mam na hejty typu debil,bajki itp bo jakbyś się tak zastanowił/a też Cię może coś takiego spotkało
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-08-2016 18:58 przez koneser00.)
Glosy: fusek (+1)
20-08-2016 18:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Begrezen Niedostępny
jeszcze jak
*

Liczba postów: 6,666
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 853 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 880.81
Post: #26
RE: Śmierć
(20-08-2016 18:57)koneser00 napisał(a):  już miałem wchodzić na pasy aż coś mnie pociągneło za kurtkę

skąd wiesz, że to był anioł stróż? a może to był wiatr? Jerk2 gdyby coś takiego było chyba byłoby dużo mniej przypadkowych smierci, wypadkow na drogach itp. więc co, jedni mają coś takiego inni nie? Sad
ogólnie dziwne te przypadki, ja na twoim miejscu odwiedziłbym najbliższego psychiatre, zobaczyć czy mnie tam nie ma xD

Ja nie umrę pośród ognia, opon pisku, ludzi krzyku
Umieram każdego ranka, pomalutku i po cichu

[Obrazek: 4b429c47dc4f3949.png]
20-08-2016 19:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Juhas Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,341
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 171 +

Forum Gold: 217.11
Post: #27
RE: Śmierć
(20-08-2016 18:57)koneser00 napisał(a):  Ja tam do końca nie wiem co jest po śmierci ale raczej w nicość nie wierzę bo coś musi być w prawach natury nie ma czegoś takiego jak nicość to wymyślili ludzie do stworzenia filmów i bajek taka prawda. Wiele osób znajomych przeżyło już nie jedno w swoim życiu kilku nawet śmierć kliniczną i co mnie zdziwiło na zapytanie i co tam widziałeś każdy odpowiadał zieloną trawę ale była tak piękna, że się jej nie da opisać. Przypadek, że każdy kto przeżył śmierć kliniczną zawsze wspominał trawę mimo, że nie znali się miedzy sobą ? raczej nie. Dam wam fajny przykład tego co mi się kiedyś zdarzyło a nawet 2 przykłady. W moim mieście kiedyś byłem z kolega w kinie jeszcze jak byliśmy mniejsi po filmie mieliśmy jeszcze się trochę zabawić ale oboje coś się źle czuliśmy i postanowiliśmy jechać do domu on pojechał w swoją stronę a ja poszedłem na przystanek przechodząc przez taki most pisalem smsa do rodziców, że już wracam i nie zauważyłem starszej kobiety na oko miała około 80 lat i w nią uderzyłem oczywiście przeprosiłem a ona nic nie odpowiedziała tylko się uśmiechneła na 2 dzień w gazecie przeczytałem jak nigdy przeczytałem w gazecie a nigdy ich nie czytam, że kierowca potrącił na pasach starszą kobietę i było jej zdjęcie wiecie jaka była moja reakcja ? O KURWA !!!!!!! . Myślałem o tym jeszcze dobre kilka miesięcy i doszedłem do wniosku, że ona już skończyła swoją drogę na ziemi i zmierzała do góry dlatego była uśmiechnięta to był pierwszy przykład.

Natomiast 2 przykład jest troszkę inni który mi potwierdził, że anioły czy jak to tam ludzie zwią istnieją
Jestem osobą wierząco jednak kiedyś byłem bardziej kiedyś pewnego wieczoru szedłem na przystanek chyba jechałem do dziewczyny już nie pamiętam i słuchałem muzyki a, że wtedy jeszcze nie każdy miał super telefon to miałem mp3 i grałem na noki 3310 w snike z tego co pamiętam już miałem wchodzić na pasy aż coś mnie pociągneło za kurtkę z natury jestem agresywny więc spojrzałem od razu ale nikogo nie było a w tej sekundzie przed oczami przeleciał mi jakiś wariat na motorze miał spokojnie 100 na liczniku. Przypadek ? Skoro nie ma nic po śmierci skąd się nasi Aniołowie biorą tzw Anioł stróż. Ja osobiście uważam, że coś tam jest po śmierci na pewno coś nie zrozmiałego dla człowieka ale coś jest i nie ma się czego obawiać każdy ma swoją świeczkę która kiedyś zgaśnie. Na koniec powiem, że wy... mam na hejty typu debil,bajki itp bo jakbyś się tak zastanowił/a też Cię może coś takiego spotkało

Być może a może to po prostu instynkt który towarzyszył ludziom w trakcie ewolucji kilka milionow lat temu i miałeś przeczucie o niebezpieczeństwie

Osobiście doświadczyłem czegoś nie normalnego i nie wyjaśnionego ale jakoś nigdy się tego nie przestraszyłem ani nie rozmyślałem jakby to była normalna rzecz mogę o tym napisać ale może później
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-08-2016 20:20 przez Juhas.)
20-08-2016 20:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

adsensiak Offline
Banned
*

Liczba postów: 26
Dołączył: Jul 2016
Forum Gold: 0.00
Post: #28
RE: Śmierć
Cytat:Osobiście doświadczyłem czegoś nie normalnego i nie wyjaśnionego ale jakoś nigdy się tego nie przestraszyłem ani nie rozmyślałem jakby to była normalna rzecz mogę o tym napisać ale może później

Czekam na tę historie z niecierpliwością Wink Fajnie sie rozwija ten temat Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-08-2016 21:32 przez adsensiak.)
20-08-2016 21:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aero2 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,551
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 2222 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #29
RE: Śmierć
Każdy kiedyś umrze, nie znasz dnia ani godziny, osobiście nie myślę o tym, bo i po co się zamartwiać.
20-08-2016 21:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
koneser00 Offline
OSZUST
*

Liczba postów: 405
Dołączył: Sep 2015
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 80.00
Post: #30
RE: Śmierć
(20-08-2016 19:31)Begrezen napisał(a):  
(20-08-2016 18:57)koneser00 napisał(a):  już miałem wchodzić na pasy aż coś mnie pociągneło za kurtkę

skąd wiesz, że to był anioł stróż? a może to był wiatr? Jerk2 gdyby coś takiego było chyba byłoby dużo mniej przypadkowych smierci, wypadkow na drogach itp. więc co, jedni mają coś takiego inni nie? Sad
ogólnie dziwne te przypadki, ja na twoim miejscu odwiedziłbym najbliższego psychiatre, zobaczyć czy mnie tam nie ma xD

jak mowilem wy,... na hejty Smile
Glosy: Begrezen (0)
20-08-2016 22:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Śmierć ''kibica'' w Knurowie.. Max998 100 12,049 10-05-2015 20:35
Ostatni post: Coristo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: