Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklep internetowy, sieci afilacyjne, revshare. Dziennik AvB

Autor Wiadomość
Armin Van Buuren Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 262
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 100 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #1
Sklep internetowy, sieci afilacyjne, revshare. Dziennik AvB
Sprawdź:
Witam, będe tutaj prowadził swój dziennik pracy dotyczący zarabiania przez internet.
Siedzę w tym już półtora roku, gdzie głównie zarabiałem na hotcashu oferując real content. Zarobione w rok ponad 20 tysięcy :

[Obrazek: opcjd2.jpg]

Niestety los tak chciał że moja strona została usunięta w związku z czym, muszę szukać nowych ścieżek zarabiania, aktualnie jest kilka zródeł, zarabiam w programach afilacyjnych, rev share oraz nie dawno założyłem sklep internetowy z zegarkami dla kobiet. Dziennik ten będzie dla mnie niezbędny do motywowania się, gdyż czasami są dni gdzie się nie chce, oprócz zarabiania przez neta, studiuję (anglistyke w biznesie) aktualnie trwa sesja więc jest na prawdę ciężko, bo nauki jest bardzo dużo.

W dzienniku wyznaczać sobie będe cele zarobkowe i obowiązki jakie musze zrobić, uważam że właśnie dzięki celom człowiek może wystarczająco zmotywować się do pracy.

Ile zarobiłem w programach revshare? zacznijmy od tego że zawsze skupiam się na polecaniu, wychodziło mi to zawsze najlepiej, na promowanie programu używam kilka sposobów, a efekt jest taki że mam 186 poleconych, z czego 25 aktywnych (tacy którzy zdecydowali się zakupić pakiet reklamowy) jak widać ja sam zainwestowałem 150$ w paczki, niestety zostały one zablokowane więc inwestować dalej w paczki nie miałem zamiaru, teraz znalazłem fajny program mxrevshare i część pieniędzy z TM zainwestuje w ten wlasnie serwis.

[Obrazek: 2ptpa0w.jpg]

Konto założyłem 19 czerwca 2015 roku, czyli okrągły rok. Zarobiłem w programie łącznie 2526.64$ czyli około 9850 zł. Praktycznie wszystko to czysty pasyw. Jak widać sporo moich poleconych inwestuje, duża częsć z nich jest z zagranicznego rynku, jeśli znajdzie się tu osoba które będzie aktywna i zarejestruje się z linka, dostanie sposób pozyskiwania poleconych za darmo, nie jest to żaden spam na facebooku, wymaga troszke pracy i chęci, ale jak widać efekt jest opłacalny.
Reflink do rejestracji -> https://goo.gl/2CJyqg

[Obrazek: 2v1q1zc.jpg]

Sieci afilacyjne
Tutaj współpracuje z jedną z firm zagranicznych która oferuje program afilacyjny, firma płaci mi 30% prowizji z obrotu jaki wygenerują moi poleceni dla firmy. Firma może być również stratna w zależności aktywnosci poleconych, inwestują pieniadze ktore mogą stracić (wtedy zarabia firma i ja) lub pieniądze pomnażają wtedy firma ma strate i ja również Smile jednak zazwyczaj zawsze jest plus.

[Obrazek: i2rotz.jpg]

Na załączonym obrazku widać że wygenerowałem firmie dochód w wysokości 6252,54 EURO czyli 27,511 zł. Mój zarobek w półtora roku z tego tytułu zatem wyniósł 8253 zł jak to zarobiłem? posiadam strone internetową na zagranicznym serwerze w języku również angielskim. Angole się rejestrują i działają, dzięki temu wpada pasyw.

Sklep Internetowy :

Część pieniędzy z HotCasha zainwestowałem w sklep internetowy, pomysł pojawił się dlatego że miałem wcześniej wypromowany fanpage na taką ewentualność, 11 tys polubień, spora aktywność no to mówie zaryzykuje, posiadam kontakt do importera który ma bardzo fajne ceny produktów i ruszyłem, zaczeło się fajnie, jednak teraz zauważam spadek, co mnie bardzo martwi, cierpliwość i aktywność jest niezbędna do tego aby ten sklep prosperował, póki co w ogole go nie pozycjonuje, nie znam się na tym a zlecić nie mam komu, być może ktoś z was może polecić firme? słyszałem już o wielu przykrych doświadczeniach a nie chce wyrzucać pieniędzy w błoto, na dniach rozpoczynam współprace z 2 blogerkami która będzie pisać artykuły o moich produktach co mam nadzieje wpłynie na poprawienie rankingu w wyszukiwarkach.

Nadmiar obowiązków głównie studia, nie pozwala mi w 100% przyłożyć się do sklepu, ale będe sie starał, po to powstał ten dziennik. Tak wygląda obrót :

[Obrazek: 2nrluzm.jpg]

Pierwszy miesiąc WOW prawie 2500 zł obrotu, kolejne miesiące to dosyć dotkliwy spadek, nie wiem czym to może być spowodowane, być może przesytem reklam których coraz więcej na facebooku, a jak człowiek widzi link z promowanym produktem od razu omija to szerokim łukiem, cóż trzeba wyciągać wnioski i starać się wyjść z tej sytuacji

CZERWIEC 2016

Skoro zaczynam dziennik, a mamy koniec miesiąca, przedstawie jak to wygląda, następnie będe starał wrzucać się jeden post dziennie Smile

TrafficMonsoon - 255$ (1004 zł)

[Obrazek: 10wuv69.jpg]

Sklep internetowy - 702,14 zł

[Obrazek: nfo9j8.jpg]

Program afilacyjny : 663 x 0.30 % = 198,9 euro = 875,16 zł

[Obrazek: 2hzlhrb.jpg]

No i moja nowa perełka MXrevshare- jeśli chcesz dołączyć do mnie, otrzymywać wskazówki, porady, zarejestruj się i zostań moim poleconym Smile https://goo.gl/yPuWZg

Rejestracja dosłownie 2 czy 3 dni temu, część środków z TM będe inwestował w ten program, póki co 3 mini adpacki no i niech rośnie, już dziś dokupie kolejnego, a czas reinwestycji to myślę że około rok, zobaczymy jak z stabilnością strony będzie. Liczę na wypracowanie fajnego dochodu

[Obrazek: 34ihkbn.jpg]

Dziennik pracy będzie również prowadzony na blogu który mam zamiar rozwijać Smile http://pracujemyonline24.blogspot.com/


Ten miesiąc :


Sklep - 702,14 / cel 1000.00.-
TrafficMonsoon - 1004,00 / cel 1100,00 zł
Program Afilacyjny #1 - 875,16
Dodatkowe programy partnerskie - 556,44 zł (jednorazowy zarobek ze spiffxaffliate)


Przychód w czerwcu na dzień dzisiejszy : 3137,74 zł

https://cyfrowybloger.pl
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-06-2016 14:59 przez Armin Van Buuren.)
Glosy: zbyszeq (+1)
24-06-2016 12:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Armin Van Buuren Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 262
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 100 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #2
RE: Sklep internetowy, sieci afilacyjne, revshare. Dziennik AvB
24 Czerwiec


Wczoraj praktycznie cały dzień budowałem zaplecze pod nowy program partnerski, póki co są już wejscia, nie ma jednak zadnych zarobkow, jednak systematycznosc i cierpliwosc jest tutaj kluczem do sukcesu.
Wpadło natomiast 20$ w trafficmonsoon, z czego część zainwestowałem w adpacki na maxrevshare Smile
Nie mam żadnego sponsora także możliwe ze ktos mnie wylosuje w randomizerze Smile

Zarobione : TrafficMonson 20$

[Obrazek: 104q5ux.png]


Maxrevshare : $1.12500000 tutaj będe budował swój kapitał, plan to reinwestowanie i dokupowanie adpacków za część środków z TM. Od wczoraj dokupiłem jeszcze 3 adpacki, dzięki czemu jest już 6 paczek

[Obrazek: t84t8g.jpg]

Zarobione łącznie : 21.12$ (84,48)


Ten miesiąc :


Sklep - 702,14 / cel 1000.00.-
TrafficMonsoon - 1100,00 / cel 1100,00 zł
Program Afilacyjny #1 - 759,88 (tutaj zanotowałem spadek, zobaczymy jak wyjdzie na koniec miesiąca)
Dodatkowe programy partnerskie - 556,44 zł (jednorazowy zarobek ze spiffxaffliate)

Przychód w czerwcu na dzień dzisiejszy : 3118,74 zł

https://cyfrowybloger.pl
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-06-2016 12:41 przez Armin Van Buuren.)
Glosy: Obamakiller (+1)
25-06-2016 12:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piotrekprorok Niedostępny
Banned
*

Liczba postów: 4,401
Dołączył: Dec 2013
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #3
RE: Sklep internetowy, sieci afilacyjne, revshare. Dziennik AvB
Powodzenia Wink zawsze podziwiałem Twoją konwersję jaką osiągałeś na hotcash Cool
Glosy: Armin Van Buuren (+1)
25-06-2016 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
grubyst Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 378
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 51 +

Forum Gold: 40.00
Post: #4
RE: Sklep internetowy, sieci afilacyjne, revshare. Dziennik AvB
Powodzenia! obserwuje, szykuje się dobry dziennik Wink

grubyst, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2013.
Glosy: Armin Van Buuren (+1)
25-06-2016 12:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
browarowiec Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 64
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 16 +

Forum Gold: 0.00
Post: #5
RE: Sklep internetowy, sieci afilacyjne, revshare. Dziennik AvB
Bardzo interesuje mnie Twoja przyszłość związana z prowadzeniem sklepu, więc będę obserwował. Powodzenia!
Glosy: Armin Van Buuren (+1)
25-06-2016 13:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Trafficmonsoon2 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 305
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 40 +

Forum Gold: 0.00
Post: #6
RE: Sklep internetowy, sieci afilacyjne, revshare. Dziennik AvB
Będę obserwował. Interesuje mnie twój rozwój w MX Smile Ja zainwestowałem 50$ i mam już 1 paczkę za 50$ i
2 za 5$ .

Trafficmonsoon2, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2015.
Glosy: Armin Van Buuren (+1)
25-06-2016 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mckosz Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 101
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 28 +

Forum Gold: 0.00
Post: #7
RE: Sklep internetowy, sieci afilacyjne, revshare. Dziennik AvB
Możesz się podzielić (może być PW) serwisem afiliacyjnym, który promujesz?
25-06-2016 16:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Armin Van Buuren Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 262
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 100 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #8
RE: Sklep internetowy, sieci afilacyjne, revshare. Dziennik AvB
25 & 26 Czerwiec


Przede wszystkim dziękuje za zainteresowanie dziennikiem.

Przez ostatnie 2 dni miałem problemy z internetem przez co w jeden dzień nie udało mi się wyklikać reklam w mxrevshare..no cóż jeden dzień w plecy, ale nic się nie stało. Dobrze że posty na facebooku miałem zaplanowane dzięki czemu wpadła jakaś sprzedaż do sklepu. Jutro pojawi się pierwszy post blogerki z moimi produktami, bardzo jej się podobają także licze na dobrą recenzje. Kolejna rzecz to spadek prowizji w programie afilacyjnym, to zła wiadomość aczkolwiek jest to mój dodatkowy dochód który tak jak wspominałem wcześniej nie jest ode mnie zależny Smile dziś był minus jutro może być plus.

Od kilku dni buduje zaplecze pod nowy program partnerski epn affliate, założyłem 2 blogi oraz 2 fanpage, jeden z nich już 840 likow drugi natomiast 200. Będe cierpliwie i stale próbował rozwijać te strony bo widze w nich spory potencjał. Tak prezentują się wejscia także cierpliwie i do celu, choćby efekty miały pojawić się po pół roku

[Obrazek: uq1rs.jpg]


Zarobione w dni 24 i 25.06.16

TrafficMonsoon - 25$ (kurs dolara cieszy Smile => 100.00 zł

[Obrazek: w0i0px.jpg]

Sklep internetowy - 73.97 zł (2 zamówienia)

[Obrazek: e9tez7.jpg]

Mxrevshare - 0.75$ (3.00 zł)

Jutro zamierzam dokupić kolejnego mini adpacka, także będzie pracowało już 7 Smile

[Obrazek: 34osz7d.jpg]

Łącznie zarobiłem : 176,97 zł

Ten miesiąc :


Sklep - 776,11 / cel 1000.00.-
TrafficMonsoon - 1200,00 / cel 1100,00 zł
Mxrevshare - 1.87$ - 7,48 zł
Program Afilacyjny #1 - 394,54 zł
Dodatkowe programy partnerskie - 556,44 zł (jednorazowy zarobek ze spiffxaffliate)

Przychód w czerwcu na dzień dzisiejszy : 2834,57 zł

https://cyfrowybloger.pl
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-06-2016 01:14 przez Armin Van Buuren.)
27-06-2016 00:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Armin Van Buuren Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 262
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 100 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #9
RE: Sklep internetowy, sieci afilacyjne, revshare. Dziennik AvB
27 Czerwiec


Wczoraj troche się napracowałem, a w szczególnośći uparłem się na to epn affliate no i przyznam się szczerze, że zawiodłem się konwersją, chyba że program ma jakies opoznienia ale wątpie, promowałem sporo czasu, używając różnych metod, nabiłem ponad 1000 uu i tylko 2 małe leady z których wpadło 0.93$ Tongue no cóż ...wynagrodzenie nie adekwatne do pracy jaką włożyłem, ale nie można się poddawać, trzeba zmienić delikatnie taktyke i zobaczymy jak to będzie.

[Obrazek: 2i20exg.jpg]

Epn affliate - 0.93 $

Trafficmonsoon - 15$

Tutaj dniówka 15 $ czyli 60 zł. Chciałem od razu wrzucić część w mxrevshare, jednak zablokowali wypłate na payza, zamówiłem jednak karte allied wallet, dzięki czemu będzie można wypłacać kase z TM w bankomacie Smile fajna sprawa !

[Obrazek: 1492oba.jpg]

Mxrevshare 0.75$

Tutaj pozyskałem poleconego który na dniach zaczyna inwestycje. Jestem z nim w stałym kontakcie, zacznie być aktywny i otrzyma pełen pakiet pomocy dotyczący pozyskiwania poleconych, metoda dzięki której zdobyłem ponad 150 poleconych do trafficmonsoon i prawie 10 tys zarobku. Jeśli zastanawiasz się nad tym biznesem, skontaktuj sie ze mną, jeśli zarejestrujesz się u mnie z tego linka https://goo.gl/yPuWZg i zaczniesz, kupisz 3 mini adpacki za 15$ to dostaniesz odemnie 5$ na kolejnego adpacka. Przy 4 adpackach i oglądaniu reklam już po około 7 dniach możesz mieć kolejnego z reinwestycji i zaczniesz toczyć swoją kulke która wypracuje z czasem na prawde fajny dochód. Te 5$ jest tylko dla pierwszych 3 osób.

[Obrazek: 35m1k4o.jpg]

Sklep internetowy - 96,97

W dniu wczorajszym wpadły 3 zamówienia do sklepu, fajnie jakby było tak codziennie, ale trzeba na to ciężko pracować. Trzeba być wytrwałym

[Obrazek: 2ughtvk.jpg]

Program afilacyjny -((30% z kwoty na obrazku to moa prowizja)) 39 euro (176 zł)

Przedwczoraj był minus dziś juz znowu saldo idzie do przodu, licze jutro również tak będzie i że zakończe fajnie miesiąc

[Obrazek: 14cd89t.jpg]

Zarobione łącznie : 339,69 zł

--------------------------
Ten miesiąc :


Sklep - 873,08 / cel 1000.00.-
TrafficMonsoon - 1260,00 / cel 1100,00 zł
Mxrevshare - 2,62$ - 10,48 zł
Program Afilacyjny #1 - 570,54 zł
Dodatkowe programy partnerskie - 556,44 zł (jednorazowy zarobek ze spiffxaffliate)

Przychód w czerwcu na dzień dzisiejszy : 3174,26 zł

https://cyfrowybloger.pl
Glosy: zbyszeq (+1)
28-06-2016 10:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

zbyszeq Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 772
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 734 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 221.97
Post: #10
RE: Sklep internetowy, sieci afilacyjne, revshare. Dziennik AvB
Super dziennik - bądź wytrwały tym co robisz, bo sklep internetowy mimo, ze to dość ciężka sprawa potem sprawia, że na prawdę się opłaca w niego wkładać pracę Smile.
Dodatkowo zobacz comperialead - jest tam dość dużo programów na których na prawdę nie trzeba natrudzić się, aby zdobyć wniosek :>.
Glosy: Armin Van Buuren (+1)
28-06-2016 10:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Big Grin Dorabianie/Zarabianie w sieci - By Sergiusz sergiusz88 63 16,125 01-01-2023 21:27
Ostatni post: sergiusz88
Star Zamiana w szefa - internetowy zarobek naczelny_og 1 2,838 24-04-2022 20:06
Ostatni post: itmaster
  Allegro / sklep internetowy / handel popekuni 21 10,363 12-10-2021 15:53
Ostatni post: popekuni
  Dropshipping PL - Własny sklep plus Allegro cris007 16 8,280 18-04-2021 15:51
Ostatni post: SkyTouch
Thumbs Up PASYWNE zarabianie - sprzedaż ebooków i sklep internetowy kniew 128 39,738 03-10-2020 21:41
Ostatni post: kniew

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: