Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Domena pod Adfly - co jeszcze? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Domena pod Adfly - co jeszcze? (/Temat-Domena-pod-Adfly-co-jeszcze-99976)



Domena pod Adfly - co jeszcze? - SurpriseYT - 20-10-2014 15:00

Witam!

Zrobiłem stronkę gdzie są zdjęcia pozakrywane, jak ktoś wejdzie zobaczy mojego adfly i to zdjęcie w pełni. Stronka wygląda jak kwejk.

Co mogę jeszcze dodać do strony, żeby zarobić? Jakiego partnera proponujecie? Strona jest dla odbiorców ze świata. Nie tylko polska.

Będę bardzo wdzięczny chociaż za nazwy serwisówSmile uzupełnię wiedzę na forum


RE: Domena pod Adfly - co jeszcze? - poczmail - 20-10-2014 15:08

Poleciłbym Ci zainstalować banery CPM jakiejś międzynarodowej sieci, jak np. Clicksor, czy eDomz. Jak chcesz też zarabiać na wyskakujących okienkach (uciążliwe dla odbiorców, ale lepiej płatne od standardowych formatów reklamowych) to PopAds, prowadzone przez Polaków, byłoby też dobrym wyjściem. Stawki i opis serwisu znajdziesz na forum w dzialu o zarabianiu na własnej www.


RE: Domena pod Adfly - co jeszcze? - mistrzseo - 22-10-2014 19:02

Możesz zainstalować polski cpm o nazwie cpm24.pl male stawki ale w pełni wyplacalny


RE: Domena pod Adfly - co jeszcze? - RaiZeN - 25-10-2014 14:45

AdSense, Cpm24.