Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twoja strona spadła w rankingu? Wina pingwina 3.0 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Twoja strona spadła w rankingu? Wina pingwina 3.0 (/Temat-Twoja-strona-spadla-w-rankingu-Wina-pingwina-3-0-99970)

Strony: 1 2


Twoja strona spadła w rankingu? Wina pingwina 3.0 - MaLiN - 20-10-2014 13:37

"O tym jak ważna jest jak najwyższa pozycja w wynikach wyszukiwarki Google nie trzeba chyba nikomu mówić. Z czasem jednak kolejne algorytmy Google zostają rozpracowane przez specjalistów, którzy niekoniecznie etycznymi metodami wynoszą nie zawsze warte tego strony na czołowe miejsca. Amerykanie odpowiadają aktualizacjami algorytmu. Poznajcie Pingwina 3.0."

Po weekendzie, który minął można zauważyć spore spadki stron w googlach o kilkanaście pozycji.

Najwięcej straciły w teorii strony, które stawiały na ilość, a nie na jakość, a zyskali ci, którzy stale dodają nowe treści o odpowiedniej jakości, dbają o optymalizację i generują sporo linków w mediach społecznościowych.

Kto z Was dostał kopniaka od google? Lol

Dalsza część artykułu: http://www.spidersweb.pl/2014/10/pingwin-3.html


RE: Twoja strona spadła w rankingu? Wina pingwina 3.0 - daniel42na - 20-10-2014 13:56

No niestety mi się oberwało Sad rzeczywiście blog nastawiony na ilość a nie jakość, ruch spadł nagle +/- 4 krotnie.


RE: Twoja strona spadła w rankingu? Wina pingwina 3.0 - mikiniki - 20-10-2014 14:03

U mnie na szczęście bez większych zmian, nawet delikatnie na +


RE: Twoja strona spadła w rankingu? Wina pingwina 3.0 - Klin - 20-10-2014 14:28

Moja strona spadła z 1 pozycji na 4-6 (skacze sobie cały czas)


Jeśli ktoś nie widział






RE: Twoja strona spadła w rankingu? Wina pingwina 3.0 - MaLiN - 20-10-2014 15:30

Ciężko teraz co po niektórym będzie odbudować swoją pozycję.


RE: Twoja strona spadła w rankingu? Wina pingwina 3.0 - Mauorycy - 20-10-2014 16:19

Ja blackhatowo jadę od kilku miesięcy (zacząłem zaraz po majowym update) i cały czas ten sam (dobry) rezultat...nawet po weekendzie wzrost niektórych pozycji odnotowałem Smile


RE: Twoja strona spadła w rankingu? Wina pingwina 3.0 - MaLiN - 20-10-2014 19:49

Spadki nie muszą się pojawić od razu.


RE: Twoja strona spadła w rankingu? Wina pingwina 3.0 - allout - 21-10-2014 23:19

Panowie mam pytanie zaznaczam tylko że to pytanie amatora. O co chodzi z tym że google teraz częściej łapie w top10 fora a nie np blogi? Czy zrobić pozycje dla bloga jest teraz trudniej?


RE: Twoja strona spadła w rankingu? Wina pingwina 3.0 - MaLiN - 21-10-2014 23:24

Nie jestem specem w tej dziedzinie, ale wydaje mi się, że jest to zależne od robotów googla. Trzeba dobrze dopasować blog do tego, aby google zaczęło go indeksować. (Mogę się mylić)


RE: Twoja strona spadła w rankingu? Wina pingwina 3.0 - krazu - 22-10-2014 07:48

Jak na razie nie odnotowałem negatywnych skutków nowego pingwina. Chociaż jeżeli update ma trwać kilka tygodni to nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca Wink