Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odczucia po LIPCOWYM restocku ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Odczucia po LIPCOWYM restocku ! (/Temat-Odczucia-po-LIPCOWYM-restocku-9995)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Odczucia po LIPCOWYM restocku ! - Synkretysta - 10-07-2010 10:14

A ja mam dziwny przypadek. W moim pierwszym restoku - dla sklepowiczów (bo się zakwalifikowałem) kliknąłem aparat kodak. Był ekran końcowy z gratulacjami i punkty poszły, po próbie wzięcia innej nagrody pisało że już mam gifta. I czekam na potwierdzenie - a tu nic. Więc piszę do nich - każą czekać tydzień. Po upływie tygodnia znów piszę - a tam - ZONK. Pytają się mnie, czy ja wogóle mam u nich konto, bo nie mogą mnie znaleźć. To jakiś cyrk. Dziś odpowiedziałem wysyłając numery 2 orderów ze sklepu na adres w USA...może mnie odnajdą i aparat będzie mój. Choć aparat to poszedł się rypać, bo piszą, że mój aparat to jakiś Aaren zakasował.
Restock lipcowy - same lagi. Jak w końcu łapnąłem shufle - to nie mogłem wybrać kraju w formluarzu. Nie chciało nic wpisać. Więc wycofałem się. A później zostały tylko tapetki...


RE: Odczucia po LIPCOWYM restocku ! - Nayare - 10-07-2010 10:43

Bez sensu do nich pisales, na potwierdzenia sie troche czeka.


RE: Odczucia po LIPCOWYM restocku ! - Synkretysta - 10-07-2010 10:45

(10-07-2010 10:43)Nayare napisał(a):  Bez sensu do nich pisales, na potwierdzenia sie troche czeka.

Ale odpisali...że im się zgubiłem Smile


RE: Odczucia po LIPCOWYM restocku ! - cinexik - 10-07-2010 11:20

(08-07-2010 22:56)Admin napisał(a):  Opiszcie swoje odczucia i wrazenia po lipcowym restocku,
u mnie osobiscie bardzo mocno zaulilo i tym razem udalo mi sie zebrac symboliczne 50 dolarow. Prawdopodobnie bylo to spowodowane cala masa programow ktore mialem wlaczone.

Gratuluje wszystkim zwyciezcom !

a to nie był czerwcowy tylko ze w lipcu?Big Grin


PS Zadowolony to ja nie jestem, ale tapetka jest;D
jak dojdzie to dam Wam linQa


RE: Odczucia po LIPCOWYM restocku ! - Sagari12Master - 10-07-2010 20:41

Były takie lagii że autofill tutaj pomógł tyle co nic.
Jak w końcu załadowało sie Nano zielone to bam do głównej.
No i mam skina na iphona. Tylko teraz iphona do kompletu dokupić :E
Mam nadzieję że w tym miechu coś będzie fajnego. Musze nabijac ptz peace.


RE: Odczucia po LIPCOWYM restocku ! - ToMo - 11-07-2010 11:44

A celnicy juz zacieraja rece Smile


RE: Odczucia po LIPCOWYM restocku ! - Synkretysta - 12-07-2010 19:51

> Dear Lockerz Member:We're writing about your recent redemption request. We'vereviewed your order and are unable to fulfill your redemptionrequest. We've found some issues with your account, which mayinclude a lack of legitimate PTZ or a violation of our Terms. We are deducting points from your account as a penalty.Thank you!The Lockerz Crew

to odpowiedź na przystąpienie do restocku jako obywatel RP i podanie adresu w PL......lub kara za oglądanie filmów dla USA (pomimo oglądania z terenu USA)
Jak trafię znów na restock dla shopowcow - to będzie następna próba, lecz na adres w USA.


RE: Odczucia po LIPCOWYM restocku ! - Siom - 12-07-2010 21:05

Dokładnie, to Ci tłumaczyłem. Jak wpiszesz adres pl to nie dostaniesz nagrody, wpiszesz USA i adres z usa to bez problemu otrzymasz swoją nagrodę Smile


RE: Odczucia po LIPCOWYM restocku ! - Mateusz5511 - 13-07-2010 10:55

skasowane


RE: Odczucia po LIPCOWYM restocku ! - michal2612 - 14-07-2010 10:06

Mnie nawet nie zalogowało nie wiem dlaczego ale to był mój pierwszy restock więc czekam na następny Tongue