Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odczucia po LIPCOWYM restocku ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Odczucia po LIPCOWYM restocku ! (/Temat-Odczucia-po-LIPCOWYM-restocku-9995)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Odczucia po LIPCOWYM restocku ! - Zythus - 09-07-2010 15:07

Lagi lagi i jeszcze raz LAGI!


RE: Odczucia po LIPCOWYM restocku ! - Nayare - 09-07-2010 15:09

Znajomy widzial 1000$ i 750$, a i tak wygral gorsza nagrode niz ja, on 25$, a ja 50$ choć nie widziałem wymienionych wczesniej nagrod. Doswiadczenie > all Tongue


RE: Odczucia po LIPCOWYM restocku ! - ThePixel166 - 09-07-2010 15:09

Takk LAGGii i tyle
Ale ważne ze wygralem 25$ jako pierwszą nagrode z lockerz Big Grin


RE: Odczucia po LIPCOWYM restocku ! - zone22 - 09-07-2010 15:25

kurde, ja właśnie nie wiem czy na pewno coś wygrałem (niewczytanie się ost. strony i odjęcie PTZ), ale jeśli tak, to udało mi się zgarnąć, zgodnie z moimi wcześniejszymi planami, fioletowego nano Wink


RE: Odczucia po LIPCOWYM restocku ! - michal2612 - 09-07-2010 18:33

Mnie nawet nie zalogowało dziadostwo!


RE: Odczucia po LIPCOWYM restocku ! - omisiu - 09-07-2010 20:53

Zdziwienie... zdziwienie... zdziwienie... do teraz nie wieżę, że mam tylko tapetę Sad


RE: Odczucia po LIPCOWYM restocku ! - Bandito821 - 09-07-2010 21:46

dobrze bylo 2 udany restock od 2009 roku


RE: Odczucia po LIPCOWYM restocku ! - bum - 10-07-2010 07:18

kurde ja tak jak koledzy..pisało w getptz ze otwarte,wchodze a tam nie ma zadnego logowania ,wiec pomyslalem ze bład i odswiezałem ale zadnegologowania nie było Sad loguje sie dziś i i czytam o waszych wygranych Sad


RE: Odczucia po LIPCOWYM restocku ! - kito - 10-07-2010 09:45

To był mój pierwszy restock i jestem szczerze zawiedziony. Aby wygrać trzeba kampić kilka dni -niech będzie, bo i tak możesz robić inne rzeczy na kompie- ale z wybieraniem nagród to porażka. Trzeba mieć ogromne szczęście, by wziąć cokolwiek sensownego. Mam nadzieję, że IMac i Paypal będą po 10 tys - wtedy może się udać.


RE: Odczucia po LIPCOWYM restocku ! - Siom - 10-07-2010 10:11

Nawet jak będzie po 10 tyś są marne sznase. Wiele osób myśli, że po prostu wbija się na restock i bierze nagrodę, którą się chce (ja też tak na początku myślałem) a tak na prawdę bierze się to co pod mysz najszybciej podejdzie. Symulator resa, wpisywanie kapczy na tym symulatorze, trening oczywiście pomagają, ale w bardzo bardzo małym stopniu. Z moich obserwacji dochodzę do wniosku, że w 90% to szczęście decyduje o wygranej nagrodzie. Smile