Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odczucia po LIPCOWYM restocku ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Odczucia po LIPCOWYM restocku ! (/Temat-Odczucia-po-LIPCOWYM-restocku-9995)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Odczucia po LIPCOWYM restocku ! - Admin - 08-07-2010 22:56

Opiszcie swoje odczucia i wrazenia po lipcowym restocku,
u mnie osobiscie bardzo mocno zaulilo i tym razem udalo mi sie zebrac symboliczne 50 dolarow. Prawdopodobnie bylo to spowodowane cala masa programow ktore mialem wlaczone.

Gratuluje wszystkim zwyciezcom !


RE: Odczucia po LIPCOWYM restocku ! - waski88 - 08-07-2010 22:57

ja sobie sprawilem tapetke
zawsze cos
wbijalem przez IE bo Mozilla brak slow


RE: Odczucia po LIPCOWYM restocku ! - MotorniczyTramwaju - 08-07-2010 22:58

Nawet to nie ilość programów mogła być problemem. Ja wszedłem 10 minut po włączeniu i wciąż muliło więc niestety, Lockerz niech troszkę zainwestuje w serwery, 25$ jest i gitara, kupie sobie soczek Tongue


RE: Odczucia po LIPCOWYM restocku ! - damianowrz - 08-07-2010 22:59

jeden z najgorszych restockow jesli chodzi o lagi, przez pierwsze 20 sekund nie moglem wbic bo wyswietlalo sie sorry you arent cos tam redemption, a spowodowane to bylo tym ze probowalem zalogowac sie przez autofilla 1.3 , dopiero jak wpisalem recznie zalogowalo mnie, a pozniej ? lag na lagu, jeszcze 300 $ bylo dostepne wiec klikam, wypelniam dane i lag, pozniej tak samo z 75 i 50 i na koncu udalo sie 25 dolcow wygrac, ogolnie kicha


RE: Odczucia po LIPCOWYM restocku ! - MotorniczyTramwaju - 08-07-2010 23:00

Tylko dlaczego tak źle jak w maju wszystko chodziło jak w zegarku? :O


RE: Odczucia po LIPCOWYM restocku ! - karol999ja - 08-07-2010 23:00

Jestem wzruszony Wink Mam TAPETKĘ !!!!!!!!! SPRZEDAJĘ ZA 1000ZŁ ;D


RE: Odczucia po LIPCOWYM restocku ! - Dr.House - 08-07-2010 23:00

Lockerz mnie zawodził od listopada i dzisiaj tyle co sie męczyłem nie spałem na restock akurat byłem kiedy sie zaczął i tu gówno


RE: Odczucia po LIPCOWYM restocku ! - cinexik - 08-07-2010 23:00

SYMBOLICZNE 50?!
wez mnie nie denerwuj://
ja symboliczne 150 prawie mialem, ale..nie chcialo sie wczytac do konca:/


RE: Odczucia po LIPCOWYM restocku ! - michel000 - 08-07-2010 23:01

Tapete Zamówiłem
Nie chciało mi zalogować wgl,na IE dało rade,ale nic nie było,i były lagi więc wróciłem na Firefoxa
i Tam zamówiłem Tapete

A Odczucia : Wkurwiony jestem xD


RE: Odczucia po LIPCOWYM restocku ! - Sonny - 08-07-2010 23:02

Bardzo zawiedziony,już redeem 300$ i wywalało ciągle,kupiłem tylko 25$=80zł na PS3 może wystarczy