Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiany Paypal,Bank,skrill,Paysafecard, Doładowania tel. w kantorze DeoRIP'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wymiany Paypal,Bank,skrill,Paysafecard, Doładowania tel. w kantorze DeoRIP'a (/Temat-Wymiany-Paypal-Bank-skrill-Paysafecard-Doladowania-tel-w-kantorze-DeoRIP-a-99944)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


Wymiany Paypal,Bank,skrill,Paysafecard, Doładowania tel. w kantorze DeoRIP'a - DeoRIP - 19-10-2014 23:01

Kantor DeoRIP'a Wymiany Pieniędzy z PayPal, Skrill, Bank, Paysafecard, Doładowania Tel.


[Zajęty i niedostępny do odwołania przez realizację swoich jakże starych i wyczekiwanych planów Smile]


Wymieniam:
Pieniądze z:
Bank ---->> Paypal, Skrill, Doładowanie tel.
PayPal --->> Bank, Skrill, Doładowanie tel.
Skrill --->> Bank, Paypal, Doładowanie tel.
Paysafecard --->> Bank, Paypal, Skrill, Doładowanie tel.
-----------------------------------------------------------------
Opłata:
do 50 zł - 8%
powyżej 50 zł 6 %
powyżej 200 zł 5 %
powyżej 1000 zł 4%

Minimalna prowizja 1 zł
-----------------------------------------------------------------
Dodatkowe opłaty:
+ 5 zł przy szybkich przelewach poprzez https://bluecash.pl/
+ 1% opłaty jeżeli przelewam pieniądze na twoje konto Skrill.
+6,5 % opłaty przy skupie kodów Paysafecard.
-----------------------------------------------------------------
Płatność:
BGŻ
mBank
-----------------------------------------------------------------
Kontakt:
PW na forum
GG: 15842503 <--- Najszybszy kontakt.
-----------------------------------------------------------------
Dodatkowe informacje:
Na koncie PayPal: 805 zł
Na koncie bankowym:
BGŻ: 768 zł
mBank: 229 zł
Na koncie Skrill: 344 zł
Możliwe są wymiany większych kwot pieniędzy niż są ukazane na górze po wcześniejszym kontakcie.
Ilość pieniędzy na dzień 31.10.2015
-----------------------------------------------------------------
Przebieg transakcji:
Napisz w temacie, że chcesz się wymienić pieniędzmi.
Potem napisz do mnie na gg i podaj swój nick na forum oraz jaką chcesz kwotę wymienić i z czego na co.
Potem poproszę cię o wysłanie mi wiadomości na PW żeby się upewnić czy jesteś tym użytkownikiem.
Po tych czynnościach wysyłasz mi pieniądze ja wysyłam tobie i transakcja zakończona Wink
-----------------------------------------------------------------
Żeby wymienić u mnie Pieniądze musisz mieć minimum 100 komentarzy!
Zawsze mogę odmówić transakcji jeśli będę uważał, że jesteś mało zaufanym użytkownikiem bądź z własnych pobudek.

-----------------------------------------------------------------

Staram się trzymać najwyższy standard więc wymiany nawet w 5 minut.

Jeżeli transakcja przebiegła pomyślnie daj reputa i komentarz!



RE: Kantor DeoRIP'a Wymiany Bank ---> Paypal , Paypal ---> Bank i nie tylko. - BloNdyN - 20-10-2014 10:30

Piszę PW Smile


@edit

Polecam doszlo.


RE: Kantor DeoRIP'a Wymiany Bank ---> Paypal , Paypal ---> Bank i nie tylko. - swobi - 24-10-2014 18:49

Wszystko ok szybko świetny kontakt. Polecam Smile


RE: Kantor DeoRIP'a Wymiany Bank ---> Paypal , Paypal ---> Bank i nie tylko. - SureQ - 24-10-2014 19:22

Polecam gościa. Transakcja przebiegła bardzo szybko.


RE: Kantor DeoRIP'a Wymiany Bank ---> Paypal , Paypal ---> Bank i nie tylko. - Szaman1644 - 25-10-2014 15:05

Wymieniasz kase na Skrill???


RE: Kantor DeoRIP'a Wymiany Bank ---> Paypal , Paypal ---> Bank i nie tylko. - DeoRIP - 25-10-2014 16:38

(25-10-2014 15:05)Szaman1644 napisał(a):  Wymieniasz kase na Skrill???
Na ten moment nie.


RE: Kantor DeoRIP'a Wymiany Bank ---> Paypal , Paypal ---> Bank i nie tylko. - psk9 - 27-10-2014 11:07

Piszę PW... :-)


RE: Kantor DeoRIP'a Wymiany Bank ---> Paypal , Paypal ---> Bank i nie tylko. - GreenDay - 27-10-2014 12:03

Edit


RE: Kantor DeoRIP'a Wymiany Bank ---> Paypal , Paypal ---> Bank i nie tylko. - DeoRIP - 27-10-2014 12:25

(27-10-2014 11:07)psk9 napisał(a):  Piszę PW... :-)

Nie dostałem wiadomości na skrzynkę.


RE: Kantor DeoRIP'a Wymiany Bank ---> Paypal , Paypal ---> Bank i nie tylko. - psk9 - 27-10-2014 12:45

(27-10-2014 12:25)DeoRIP napisał(a):  
(27-10-2014 11:07)psk9 napisał(a):  Piszę PW... :-)

Nie dostałem wiadomości na skrzynkę.

Bo w końcu na GG się odezwałem i czekam na tego BC :-)