Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposób na codzienny, pasywny zarobek z bukmacherki. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sposób na codzienny, pasywny zarobek z bukmacherki. (/Temat-Sposob-na-codzienny-pasywny-zarobek-z-bukmacherki-99941)



Sposób na codzienny, pasywny zarobek z bukmacherki. - jambos - 19-10-2014 21:18

1.Nazwa przedmiotu :Sposób na codzienny, pasywny zarobek z bukmacherki.
2.Opis przedmiotu :Chcesz zacząć zarabiać na bukmacherce ? Też na początku wdupiłem kase potem coś wygrałem a potem znów wdupiłem bo nie wiedziałem jak grać trzeba albo samemu ogarnac,czytac multum poradnikow lub ogarnac 1 dobry poradnik.Polecam metoda w poradniku jest jedna z najlepszych. Autobuy
3.Zdjęcia :brak
4.Kontakt :gg 8614498/pw
5.Cena :99
6.Sposób zapłaty za przedmiot :przelew
KUP TUTAJ



RE: Poradnik zarobek na bukmacherce - Stworkowaty - 19-10-2014 21:22

Daj do recenzji tutorowi jakiemuś, bo nikt kota w worku nie kupi. : )


RE: Poradnik zarobek na bukmacherce - BloNdyN - 19-10-2014 21:23

Karcz-Provider Big Grin i wszystko jasne xd A tak wgl jaka pewnosc ze ten ktos ugra ? hmm? ze w dniu zakupu poradnika kasa sie zwroci? xd


RE: Sposób na codzienny, pasywny zarobek z bukmacherki. - piotrekprorok - 19-10-2014 21:30

Chłopie, z jakiej paki wstawiasz tu (ref)link do jednego z programów partnerskich Hotcash? Chcesz dostać 39 zł jak ktoś kupi to?

(19-10-2014 19:52)Karcz-Provider napisał(a):  Jeszcze dopracowujemy CPC - dopóki czegoś oficjalnie sami nie ogłosimy, nie traktujcie tego jako skończone.

PS. Wejścia bez referrerów, ze skracaczy, surfów, generatorów etc będą zablokowane - nierzadko razem z całymi kontami. To jest funkcja głównie dla właścicieli WWW pod bannery (są już dostępne!), a nie dla osób, które chcą kombinować. Litości nie będzie Smile Część programów będzie także wymagała zgłoszeń ze sprecyzowaniem źródeł promocji i tylko wejścia z tych domen będą zaliczane.


A tymczasem zapraszam na nowy program CPS!

[Obrazek: buk.png]

Link: http://stebox.pl/poradnik-bukmacherski

Stawka: 39 PLN



PS. 2. Niektórzy już dostali 1 ostrzeżenie za próby kombinacji na CPC.



Sposób na codzienny, pasywny zarobek z bukmacherki. - daniel42na - 19-10-2014 21:36

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.