Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]"Sorry, you're not in this redemption." - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]"Sorry, you're not in this redemption." (/Temat-Rozwiazane-Sorry-you-re-not-in-this-redemption-9993)



[Rozwiązane]"Sorry, you're not in this redemption." - xPietrek - 08-07-2010 22:40

Witam. Czy ktoś z Was prócz mnie, który zdobył 50 PTZ w okresie 1 Czerwca do 26 Czerwca (czyli zakwalifikował się na restock) podczas próby zalogowania dostawał informację "Sorry, you're not in this redemption." ?
Bo ja to miałem, nie wiem z jakiego powodu... Czy to jakiś błąd ? Bo w tym czasie zdobyłem ok. 2000 PTZ. Czy to może mieć to związek, że dnia 18 czerwca 2010 skasowali mi ponad 7000 PTZ z konta przez "nielegalnie zdobyte PTZ" (choć ich nie miałem) ?


RE: "Sorry, you're not in this redemption." - damianowrz - 08-07-2010 22:42

tez tak mialem gdy probowalem zalogowac sie przez autofilla 1.3 dopiero jak wpisalem recznie wbilem na restock ale duzo nagrod juz nie bylo + lagi i tylko 25 $


RE: "Sorry, you're not in this redemption." - xPietrek - 08-07-2010 22:44

To i tak że ręcznie się zalogowałeś... Ja nawet tak nie mogłem.


[Rozwiązane]"Sorry, you're not in this redemption." - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.