Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Poradnik SUB SMS zarabiaj online! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Poradnik SUB SMS zarabiaj online! (/Temat-SPRZEDAM-Poradnik-SUB-SMS-zarabiaj-online-99909)

Strony: 1 2


[SPRZEDAM] Poradnik SUB SMS zarabiaj online! - rozekrr - 19-10-2014 13:14

1.Nazwa przedmiotu :Poradnik dotyczący subskrypcji sms.
2.Opis przedmiotu :Poradnik dla osób początkujących i średnio aktywnych w subach. Zarabiamy głównie na filmach online.
3.Zdjęcia :Niżej
4.Kontakt :PW
5.Cena :Pierwsze 5 osób 100 zł pozostałe 150 zł (sprzedaję tylko 15 szt.)
6.Sposób zapłaty za przedmiot :Przelew bankowy / BlueCash

Na wstępie zaznaczam iż nie jest to poradnik jakie ostatnio wysypały się na forum odnośnie zarabiania na subsms typu dziewczyn etc...

Witajcie, po ostatnio z sukcesem sprzedanych niszach przyszedł obiecany czas na sprzedaż poradnika z subskrypcjami sms. Poradnik jak opisałem wyżej dla osób początkujących, średnio zaawansowanych i takich które nie zarabiały do tej pory na filmach. Poradnik zawiera treść jak i screeny z dokładnym opisem co robić aby mieć zyski.

UWAGA! Nie oddaję poradnika do recenzji gdyż wiem doskonale co sprzedaję, poprzedni towar zszedł świetnie z idealnymi opiniami i staram się dalej utrzymać swoją ocenę jako użytkownika.

Oddam go jednej osobie która zarabia długo w sub sms aby wyraziła swoje zdanie. Dokładnie tak jak w niszach zrobiła to np. szykiryki i potem inni.

(Opinia ukaże się jutro wieczór - przypuszczalnie Smile )

--------------------------------------------

Z racji iż 15 sztuk rozejdzie się szybko, rezerwacji nie ma. Kto jest zainteresowany pisze na PW o dane i finalizujemy wszystko.

Na bieżąco będę informował o stanie sztuk poradnika.

Prośba, jeżeli nie masz nic do wniesienia w temat, a chcesz napisać durny tekst typu "Oddaj do recenzji", daruj sobie i przeczytaj cały post.

Pozdrawiam i zapraszam Smile

[Obrazek: jfy9il.jpg]
[Obrazek: xu7t5j.jpg]
[Obrazek: 8wjpol.jpg]


RE: [SPRZEDAM] Poradnik SUB SMS zarabiaj online! - Majka - 19-10-2014 13:27

Przepraszam Exclamation
Zarobkami mnie nie przekonałeś nic a nic.


RE: [SPRZEDAM] Poradnik SUB SMS zarabiaj online! - feellove - 19-10-2014 13:30

mam podobnie jak Majka
w dwa tygodnie na freebizie zarobiłeś 160 zł...(a we wczesniejszym miesiacu tylko 80 zl w ponad dwa tygodnie)
czyli wydajac na Twoj poradnik 150 zl zwróci mi sie on po pol miesiacu pracy...? nie, dziekuje

jakie dzienne zarobki osiagasz na tej metodzie? i przy jakim zaangazowaniu czasowym- godzine, dwie dziennie?


RE: [SPRZEDAM] Poradnik SUB SMS zarabiaj online! - DziQu - 19-10-2014 13:32

Nie wiem co jest w środku, ale gdy sam reklamuje filmy po 5min dziennie mam zarobki większe od Cb.


RE: [SPRZEDAM] Poradnik SUB SMS zarabiaj online! - rozekrr - 19-10-2014 13:35

Czy ja napisałem gdzieś w opisie tematu że te zarobki są stałe i że pracuję nad ta metodą ciągle? NIE! Zarobki są wtedy kiedy mam chęć na lekką promocję z filmami. Nie zarabiam na niej ciągle ponieważ jest to dorobek do innych metod.

Niektóre zarobki są z kilku miesięcy wstecz, ostatni nawet ze starego serwisu z PP dla filmów online. Także na przyszłość zapytajcie zanim napiszecie o swoich przekonaniach Smile

P.S. DziQu nie chwal się bo po sygnie tego nie widać, bez spamu proszę bo nie zamierzam zaraz z tematu mieć śmietnika gdzie każdy się wychwala...


RE: [SPRZEDAM] Poradnik SUB SMS zarabiaj online! - szybkakasa - 19-10-2014 13:36

Szczerze tyle to ja zarobiłem we 2 dni na eforsie posiadając, że tak powiem 0 wiedzy oraz brak jakiegokolwiek zaplecza itd na zwykłym spamowaniu po fb.

Mnie również nie przekonałeś, a jestem nowicjuszem.


RE: [SPRZEDAM] Poradnik SUB SMS zarabiaj online! - rozekrr - 19-10-2014 13:39

szybkakasa, haha dobre, dobre prawie 2 tys zarobiłeś w 2 dni na eforsie? Ciekawe Smile Ludzie, jeżeli Was nie interesuje to nie piszcie w temacie prosiłem o to, nie interesuje mnie kto ile zarobił, czy mnie pobił czy coś, gdyż ja codziennie na tym nie zarabiam a raz na kilka miesięcy sobie się pobawię.

Moderator to żyje jakiś?


RE: [SPRZEDAM] Poradnik SUB SMS zarabiaj online! - surfer0700 - 19-10-2014 13:40

Żyje, jednakże nie widzę w tym nic złego. Użytkownicy wyrażają swoje zdanie o Twojej 'ofercie'. Rozumiem że jak opinie będą pochlebne to mam je zostawać, ale jak tylko ktoś napisze że cena za wysoka to usuwać?


RE: [SPRZEDAM] Poradnik SUB SMS zarabiaj online! - rozekrr - 19-10-2014 13:43

@[surfer0700] czy ja coś piszę odnośnie ceny? Nie... Nie chcę tylko aby zaraz zrobił się śmietnik gdy 20 osób zacznie się chwalić jakie kokosy zarabiają w ten sposób. Opinię mogą wyrażać jak by znali metodę i poświęcili jej czas, bo nie każdy na tym samym zarabia.


RE: [SPRZEDAM] Poradnik SUB SMS zarabiaj online! - surfer0700 - 19-10-2014 15:03

To była przenośnia...... Jeżeli w taki sposób napisałeś temat, to myślę że użytkownicy mogli czuć się zszokowani patrząc na cenę produktu. 160 złotych zarobku w miesiąc, a cena za poradnik 150 złotych... Tak wiem, teraz już to sprostowałeś.

Na marginesie:
(19-10-2014 13:39)rozekrr napisał(a):  Moderator to żyje jakiś?

Najpierw trzeba zgłosić post, żeby któryś moderator zainterweniował, bo nikt nie jest wróżką żeby przewidywać, że akurat w tym temacie coś jest nie tak. To że to trafiłem to akurat nieszczęśliwy zbieg okoliczności impreza