Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zbiór poradników - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Zbiór poradników (/Temat-Zbior-poradnikow-99903)



Zbiór poradników - osinex - 19-10-2014 12:14

Cześć,
Wstęp
Jestem na początku mojej drogi z zarabianiem w internecie. Tak jak każdy na początku swojej drogi, staram się uczyć jak najwięcej czytać i uczyć. Jednak problem jest taki, że wyszukanie jakiś konkretnych informacji jest trudne. Ktoś taki jak ja (początkujący w tej "branży") nie ma skonkretyzowanych pytań i problemów (wtedy prosto znaleźć informacje) tylko brak mu podstawowej wiedzy.

I tutaj wychodzę z propozycją a jednocześnie z prośbą do userów którzy siedzą na tym forum już długo. Zróbmy spis poradników które zawierają podstawy z zakresu pozycjonowania stron. Rzucajcie linkami do tematów,które zawierają cenne informacje, ja po przeczytaniu treści opisze dany link i dodam go do tego posta.

Chcę zebrać wiedzę dostępną na tym forum w jedno miejsce aby ułatwić innym początki z zarabianiem. Dział jest mega zasyfiony -tematy które nic nie wnoszą (Oczywiście to jest forum a nie jakaś strona informacyjna więc to normalne) - przeplatają się z tymi w których jest dużo pomocnej treści.

PS:Już widzę te komentarze, że chce mieć wszystko na tacy i nie chce mi się ruszyć dupy, żeby poszukać informacji. Jednak zastanówcie się, ile czasu spędziliście na edukowaniu się w dziedzinie pozycjonowania i jak moglibyście ten czas skrócić gdybyście trafili na post taki jaki chcę stworzyć. Przypomnijcie sobie jak trudno znaleźć jakieś konkretne informacje. A później dopiero mówcie o lenistwie innych Smile


Spis
1.Dlaczego nie warto bawić się w darmowe backlinki.


RE: Zbiór poradników - Klin - 19-10-2014 17:35

Pomysł jest dobry żeby zebrać wszystkie materiały w jednym miejscu. Jednakże z tego co widzę dość mało jest materiałów na temat pozycjonowania blackhat


RE: Zbiór poradników - osinex - 19-10-2014 19:36

Jest ich mało a dużo jest tematów w których nie ma nic cennego i nie warto tego czytać w celach edukacyjnych ;P Nie chodzi mi nawet o tylko i wyłącznie poradniki, ale są tematy które są prawdziwą skarbicą wiedzy, tylko żeby sie do niej dostać trzeba przebrnąć przez x stron w danym temacie.

Tylko, żeby zrobić taki spis potrzebowałbym pomocy starszych userów, którzy kojarzą co na forum jest co warto wyróżnić.. Mam nadzieję, że jak ktoś przeczyta ten temat i przypomni sobie jakiś temat to poświęci 3 minuty i rzuci tu link albo napisze konkretnie o jaki temat chodzi to ja już znajdę i dodam.


RE: Zbiór poradników - MaLiN - 19-10-2014 19:49

Pomysł ciekawy, życzę wytrwałości w dokonaniu celu Smile