Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Straż miejska skatowała 20 latka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Straż miejska skatowała 20 latka (/Temat-Straz-miejska-skatowala-20-latka-99883)

Strony: 1 2 3 4


RE: Straż miejska skatowała 20 latka - GreenDay - 20-10-2014 11:12

Ten typ to taki miejscowy cwaniaczek od siedmiu boleści, i nie skatowany tylko dostał parę gongów a płacze jak baba i jeszcze się żali w necie, na jego miejscu bym się schował w norze swojej Big Grin


RE: Straż miejska skatowała 20 latka - surfer0700 - 20-10-2014 11:14

@up

chciałbym usłyszeć Ciebie jak jedziesz z nimi, a oni okładają Cię butami i pryskają gazem pieprzowym impreza


RE: Straż miejska skatowała 20 latka - GreenDay - 20-10-2014 11:32

Co w tym dziwnego, jak się wieczorami i po nocach bawi i kozaczy, robi burdel na ławkach itp. to trzeba się liczyć z tym że pały podjadą i mogą spałować. A ta ciotka dostała parę strzałów i się żali w necie, no dla mnie to dno Big Grin Po za tym to konfident, powinien wziąć to na klatę a strażnika wyłapać po cywilu i załatwić sprawę jak mężczyzna a nie na pół Polski płakać beka

ps dobra ja tu nie jestem na forum po to aby o takich pierdołach gadać, ja dziękuję za dyskusję, pozdrawiam Smile


RE: Straż miejska skatowała 20 latka - xardas1020 - 20-10-2014 11:48

(20-10-2014 11:32)GreenDay napisał(a):  Co w tym dziwnego, jak się wieczorami i po nocach bawi i kozaczy, robi burdel na ławkach itp. to trzeba się liczyć z tym że pały podjadą i mogą spałować. A ta ciotka dostała parę strzałów i się żali w necie, no dla mnie to dno Big Grin Po za tym to konfident, powinien wziąć to na klatę a strażnika wyłapać po cywilu i załatwić sprawę jak mężczyzna a nie na pół Polski płakać beka

ps dobra ja tu nie jestem na forum po to aby o takich pierdołach gadać, ja dziękuję za dyskusję, pozdrawiam Smile

pałowali bez umiaru i konsekwencji z ZOMO za komuny, to nie te czasy synku że policjant/strażnik użyje sobie kiedy będzie chciał środków przymusu bezpośredniego
dzisiaj za nieuzasadnione użycie środków bezpośredniego przymusu, pobicie sami ze "stróżów prawa" staną się przestępcami
chłopak z tego co widać na filmie i słychać na nagraniu był spokojny i nie atakował w żaden fizyczny sposób strażników i jego zachowanie nie dawało żadnych podstaw do podjętych przez nich działań
robi zadymę bo ma w tym interes :
1 udupi strażników
2 dostanie odszkodowanie

sam za kilkaset tysięcy jakie możesz dostać byś podobne show robił


RE: Straż miejska skatowała 20 latka - surfer0700 - 20-10-2014 11:51

(20-10-2014 11:32)GreenDay napisał(a):  Co w tym dziwnego, jak się wieczorami i po nocach bawi i kozaczy, robi burdel na ławkach itp. to trzeba się liczyć z tym że pały podjadą i mogą spałować. A ta ciotka dostała parę strzałów i się żali w necie, no dla mnie to dno Big Grin Po za tym to konfident, powinien wziąć to na klatę a strażnika wyłapać po cywilu i załatwić sprawę jak mężczyzna a nie na pół Polski płakać beka

ps dobra ja tu nie jestem na forum po to aby o takich pierdołach gadać, ja dziękuję za dyskusję, pozdrawiam Smile

Już widzę Ciebie jak stawiasz opór policjantom i dzielnie wytrzymujesz kolejne uderzenia gumową pałą, nie piszcząc przy tym jak dziewczynka Jerk


RE: Straż miejska skatowała 20 latka - GreenDay - 20-10-2014 12:11

bez komentarza Big Grin
surfer , xardas pozdrawiam impreza


RE: Straż miejska skatowała 20 latka - Papass - 20-10-2014 12:18

(20-10-2014 11:32)GreenDay napisał(a):  Co w tym dziwnego, jak się wieczorami i po nocach bawi i kozaczy, robi burdel na ławkach itp. to trzeba się liczyć z tym że pały podjadą i mogą spałować. A ta ciotka dostała parę strzałów i się żali w necie, no dla mnie to dno Big Grin Po za tym to konfident, powinien wziąć to na klatę a strażnika wyłapać po cywilu i załatwić sprawę jak mężczyzna a nie na pół Polski płakać beka

ps dobra ja tu nie jestem na forum po to aby o takich pierdołach gadać, ja dziękuję za dyskusję, pozdrawiam Smile
Byłeś tamtego wieczora i widziałeś jak się zachowywali? Mniemam, że nie.
Mogą podjechać i spałować? Teoretycznie tak, w praktyce bezkarnie jest to oczywiście nie możliwe (przynajmniej wg. prawa).
Poza tym, naprawdę nazywasz go konfidentem? Moim zdaniem takie akcje są jedynym sposobem ukazania wizerunku dzisiejszych służb szerszemu gronu Polaków. Przecież, gdyby nie to nagranie, to chłop pozostałby z mandatem i obrażeniami, co wytłumaczone byłoby jakoby poobijał się on podczas transportu. Ty oczywiście zrobiłbyś to w stylu ninja, bam bam i strażnika nie ma, heeh.
Pozdr.


RE: Straż miejska skatowała 20 latka - full2000 - 20-10-2014 12:36

Powinni tak samo sklepać tego strażnika - cwela i obowiązkowa salwa gazu w ryjLol. Wiem że brzmi to abstrakcyjnie ale żydowskie prawo było najlepsze - oko za oko, ząb za ząb. Inaczej nigdy nie będzie równości...


RE: Straż miejska skatowała 20 latka - Kaspirek - 22-10-2014 17:51

Tak bylo i będzie ... Jezeli on byl znany to pewnie nie raz dostal od nich . A teraz udawal grzecznego bo nagrywal a ze SM nienskumala to teraz ma przejebane . S


RE: Straż miejska skatowała 20 latka - SureQ - 22-10-2014 20:44

Kiedyś byłes za platformą teraz jesteś ZOMO..............