Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Masz pomysł na zarobek? Napisz! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Masz pomysł na zarobek? Napisz! (/Temat-Masz-pomysl-na-zarobek-Napisz-99848)



Masz pomysł na zarobek? Napisz! - Szrejter - 18-10-2014 15:15

Witam!

Jeżeli masz jakiś pomysł na bota, program, stronę itd., gdzie można zarobić z tego $$$ to napisz do mnie! Mam pieniądze, więc problemu z wykonaniem nie będzie. Oczywiście za Twój pomysł dostaniesz "coś" - do uzgodnienia Wink
Czekam na wiadomości Wink Szrejter

PS. Jeżeli zły dział proszę przenieść.


RE: Masz pomysł na zarobek? Napisz! - Branzolek - 18-10-2014 15:24

Czekasz aż ktoś ci niszę poda? Lol
Co do tematu jesteś w tym przypadku jako sponsor i ty dostaniesz ''coś'' Xpokerface


RE: Masz pomysł na zarobek? Napisz! - Szrejter - 18-10-2014 15:31

@Branzolek, nie chcę niszy... Jeżeli ktoś ma pomysł a nie może sobie pozwolić bo nie ma kasy np. na wykonanie to możemy wejść we współpracę ...

Nie zależy mi na kogos niszy bo sam mam kilka i zarabiam Wink

Pozdrawiam


RE: Masz pomysł na zarobek? Napisz! - Fretax - 18-10-2014 15:34

Również szukam pomysłu.


Masz pomysł na zarobek? Napisz! - yazir - 15-12-2014 18:16

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.