Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook posty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Facebook posty (/Temat-Facebook-posty-99847)



Facebook posty - evenixx - 18-10-2014 15:06

Cześć mam pytanie bo mam fp który ma 900 like a dokładniej chodzi mi oto że wrzucam post 5h temu i pisze osób które zobaczyły post 1027 i wrzucam drugi post 1h temu i pisze osób które zobaczyły post 34 :|

Wie ktoś może dlaczego tak się dzieje ?

Ps. Fanpage jest erotyczny a posty wrzucm z skróconymi linkami.


Facebook posty - Admin - 18-10-2014 15:17

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: Facebook posty - Mad402dox - 18-10-2014 15:23

Po prostu jest mała ilość aktywnych osób na FB i tyle + post może nie docierać do wszystkich gdyż nie mają Twojego FP w swoich zainteresowanych (brak dodania do obserwowanych) Smile

Ps: Mam pytanie, mam FP 100K (erotyczny) i niedawna dezaktywowałem swoje konto, kiedyś post docierał do 50k osób a teraz nic, post dociera do 1 osoby(moje wejście) :/
Czy można coś z tym zrobić czy FP jest spisany na straty?? :/


RE: Facebook posty - Mafesto - 18-10-2014 15:27

@[Mad402dox] Wejdź na Twój fp i upublicznij go, taką opcję wprowadzili jakiś czas temu.


RE: Facebook posty - evenixx - 18-10-2014 18:24

A wie ktoś jak najlepiej przywrócić zasięg ? Smile


RE: Facebook posty - Kickster - 18-10-2014 19:14

Mad Natalia z Brazzers ? impreza