Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa gra z btc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowa gra z btc (/Temat-Nowa-gra-z-btc-99819)

Strony: 1 2 3


RE: Nowa gra z btc - patryk006 - 18-10-2014 14:30

jakoś nie zauważyłem reklam, poza tym chciałbym zobaczyć hyipa który uczciwie płaciłby i był jeszcze na + "bo zarobek z reklam"


RE: Nowa gra z btc - TiREX - 18-10-2014 14:35

(18-10-2014 14:30)patryk006 napisał(a):  jakoś nie zauważyłem reklam, poza tym chciałbym zobaczyć hyipa który uczciwie płaciłby i był jeszcze na + "bo zarobek z reklam"

+ do tego na pewno maja jakis system w java script co nie zuzywa za duzo zasobow i produkuje im BTC. Na pewno nie w wielkich ilosciach, ale zawsze sie im zwroci. Bys zaczal w to grac to bys widzial jak trudno tu zdobyc 2 kure.


RE: Nowa gra z btc - zaklinakase - 18-10-2014 14:39

+ do tego na pewno maja jakis system w java script co nie zuzywa za duzo zasobow i produkuje im BTC. Na pewno nie w wielkich ilosciach, ale zawsze sie im zwroci. Bys zaczal w to grac to bys widzial jak trudno tu zdobyc 2 kure.


2 kurę łatwo zdobyć + do tego można zainwestować ze zwykłych faucetów


RE: Nowa gra z btc - TiREX - 18-10-2014 14:43

(18-10-2014 14:39)zaklinakase napisał(a):  + do tego na pewno maja jakis system w java script co nie zuzywa za duzo zasobow i produkuje im BTC. Na pewno nie w wielkich ilosciach, ale zawsze sie im zwroci. Bys zaczal w to grac to bys widzial jak trudno tu zdobyc 2 kure.


2 kurę łatwo zdobyć + do tego można zainwestować ze zwykłych faucetów
[/quote]
potrzeba dzien lub dwa ...

"do tego można zainwestować ze zwykłych faucetów" no mozna tu zainwestowac, ze zwyklych faucetow, ale to nie, az tak wielki zarobek ©


RE: Nowa gra z btc - zaklinakase - 18-10-2014 14:44

Zysk bez inwestycji, poświęcenia czegoś nie istnieje.


RE: Nowa gra z btc - TiREX - 18-10-2014 15:48

(18-10-2014 14:44)zaklinakase napisał(a):  Zysk bez inwestycji, poświęcenia czegoś nie istnieje.

Można paypalem kupić bitcoinsy ?
Bo bym tak sobie kupił z 10k silvera (jeżeli mi się opłaca).


RE: Nowa gra z btc - zaklinakase - 18-10-2014 15:50

zapewnie można tylko musisz poszukać punktu wymiany


RE: Nowa gra z btc - TiREX - 18-10-2014 15:56

(18-10-2014 15:50)zaklinakase napisał(a):  zapewnie można tylko musisz poszukać punktu wymiany

moglabys mnie wciagnac troche w rynek tej kryptowaluty od wczoraj zaczynam i do konca nie wiem czy bede mieć te bitcoiny na moim portfelu...

Sciagnalem program ze strony http://www.bitcoin.org i stworzyłem tam nowy adres w "Odbierz" i podałem go na moim microwallecie i na paru innych feucetach (jakos tak sie pisze).
Nie wiem jak długo idą te bitcoiny z microwalletu do tego mojego pkt, etc...


RE: Nowa gra z btc - KerPwn - 18-10-2014 15:56

PayPal na BTC to sprawdź localbitcoins lub ewentualnie virwox, tylko prowizje są duże ;c


RE: Nowa gra z btc - patryk006 - 18-10-2014 20:42

Mogę coś sprzedać zawsze, powiem tak apropo kopania btc :

1. user który wchodzi na stronę nie siedzi na niej godziny dziennie pewnie
2. nawet gdyby było 1000 userów przez cały dzień online to nie wykopali by praktycznie nic ! (w powórnaniu z obecnymi dedykowanymi koparkami moc komputera to marny ułamek procenta, tysiące komputerów nie mogłoby się równać z mocą 1 koparki z niższej półki)
3. Antywirusy blokują tego typu js