Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
If you can dream it, you can do it - dziennik pracy pacynka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: If you can dream it, you can do it - dziennik pracy pacynka (/Temat-If-you-can-dream-it-you-can-do-it-dziennik-pracy-pacynka-99815)

Strony: 1 2 3


If you can dream it, you can do it - dziennik pracy pacynka - pacynek1 - 17-10-2014 23:17

Cześć!

Tu Pacynek, a dokładniej Daniel. W tym roku poszedłem do technikum informatycznego, mam 16 lat, pochodzę z małopolski, w tym dzienniku będe opisywał praktycznie każdy sposób przez który zarabiam. Zakładam ten dziennik ponieważ chciałbym się zmotywować do systematycznej pracy (nawet jeśliby przynosiła zyski w okolicach 1$ miesięcznie.. Tongue )
W sieci do tej pory zarobiłem coś około 550$
~500$ PPA (95% kwoty na jednej niszy, na ppa zarabiałem w maju ale los sprawił, że przestałem.. najpierw pobyt w szpitalu a później większa wycieczka i człowiek zgubił tą systematyczność i już wszystko siadło)

Zarabiam na:
PPA (Astrocash) jak narazie nie zarobiłem nic (odkąd postawiłem nowego bloga)
CashPirate (dorabiam sobie, "grosz do grosza.." Big Grin ) zarobione 5$
niedługo ogarnę coś ze skracaczami oraz z subsms.

Myślę, że 20$ będzie dobrym celem na te ostatnie dwa tygodnie miesiąca Big Grin

Co zrobiłem do tej pory?
•Wykupiłem hosting i domenę (na rok)
•Postawiłem bloga na wp
• Wgrałem kilka wtyczek
•Dodałem kilka postów
•Wrzuciłem kilka filmików (zostały już usunięte więc czeka mnie reupload)
•Wgrałem kilka rzeczy które zwiększają konwersje
•Walcze z VB więcej info TUTAJ (gdyby ktoś wiedział co zrobić to pw proszę <3)
•Kilka minut temu zrobiłem nowego hacka (zaraz zrobie następnego)


Plany na jutro (18.10.2014)
•Optymalizować bloga
•Dodać 1 post + nagrać filmik i go wypromować

i to by było na tyle gdyż gram jutro ostatni w tej rundzie (na [nie]szczęście) więc wątpie, że będę miał tyle siły żeby zrobić coś jeszcze Big Grin

17.10.2014

5$ / 20$



RE: If you can dream it, you can do it - dziennik pracy pacynka - TeYroXOfficial - 17-10-2014 23:34

Też jestem takim leniem.. Big Grin Życze Ci powodzenia! I jak największych zarobków, temat oczywiście obserwuje ^^

Ps. polecam Ci używanie skracaczy do maskowanka linków (patrz sygnaturka) Big Grin


RE: If you can dream it, you can do it - dziennik pracy pacynka - patryk0407 - 18-10-2014 14:14

Powodzenia! Smile


RE: If you can dream it, you can do it - dziennik pracy pacynka - Devil877 - 18-10-2014 14:26

Powodzenia , mnie też lenistwo dopadło xD


RE: If you can dream it, you can do it - dziennik pracy pacynka - pacynek1 - 18-10-2014 19:29

18.10.2014

Co dziś zrobiłem?
•Wrzucenie hacka na stronę i nagranie filmu do niego
•Optymalizacja posta pod kątem SEO

Ciężki dzień, rano pobudka o 9, o 10:30 już miałem wyjazd na mecz który niestety nieznacznie przegraliśmy, no ale trudno Smile
Na komputerze nie byłem zbyt długo więc niewiele zrobiłem..

Plany na jutro?

•Próba ogarnięcia Sony Vegasa (wyskakuje mi jakiś błąd, musze to jutro ogarnąć Tongue)
•Wykończenie filmu do zrobionego dzisiaj hacka
•wrzucenie i wypromowanie go
•Wyjazd z zespołem seniorów i dopingowanie ich Big Grin
•Wyjazd na mecz hokeja (Mecz z drugą drużyną w tabeli o fotel lidera. Jeśli wygramy mamy 6 pkt przewagi nad resztą bandy Big Grin)




Zarobione dziś: 0$
Cel miesięczny: 5$ / 20$






RE: If you can dream it, you can do it - dziennik pracy pacynka - MaLiN - 18-10-2014 23:18

(18-10-2014 19:29)pacynek1 napisał(a):  •Wyjazd z zespołem seniorów i dopingowanie ich Big Grin
•Wyjazd na mecz hokeja (Mecz z drugą drużyną w tabeli o fotel lidera. Jeśli wygramy mamy 6 pkt przewagi nad resztą bandy Big Grin)

To też są Twoje formy zarobku? Lol


RE: If you can dream it, you can do it - dziennik pracy pacynka - pacynek1 - 19-10-2014 21:27

19.10.2014


Co dziś zrobiłem?
•Zrobienie bardziej zaawansowanego hacka w vb
•Wrzucenie hacka na stronę
•Optymalizacja posta pod kątem SEO
•Wykończenie filmiku z proofem, przygotowanie do wrzucenia
•Stworzyłem, zweryfikowałem nowe konto na fb, doszedłem do kilku grup i mam już kilkadziesiąt znajomych (pora coś zarobić na sub sms)

Coś czuję, że nie dam rady z celem..
podobno z yt już za dużo kasy się nie wyciągnie.. eh

Plany na jutro?
•Szkoła
•Wykonanie 1 hacka
•Zrobić 1 lub 2 filmiki
•Wrzucić minimum 1 filmik i wypromować
•Ulepszać blog, optymalizować pod kątem SEO
•Poczytać więcej o pozycjonowaniu


Zarobione dziś: 0$

Cel miesięczny: 5$ / 20$





RE: If you can dream it, you can do it - dziennik pracy pacynka - lukasz2471 - 19-10-2014 22:22

Powodzenia Wink Jeśli potrzebujesz pomocy w pozycjonowaniu zapraszam na priv z chęcią udzielę parę rad za reputkę.


RE: If you can dream it, you can do it - dziennik pracy pacynka - pacynek1 - 21-10-2014 18:45

20.10.2014

Co dziś zrobiłem?
•Nabijanie Viewsów
•Stworzenie fake konta na fb
•Wrzucanie skracaczy na fp (6k)

Pierwsza kasa ze skracaczy Tongue
Zarobione dziś: 0,5$
Cel miesięczny: 5,5 $ / 20$


21.10.2014

Co dziś zrobiłem?
•Nabijanie Viewsów
•Wrzucanie skracaczy na fp

za kilka dni powinno dojść jeszcze 2,5$ z cashpirate (z refów leci praktycznie całość, już mi się nie chce pobierać)

dzień się jeszcze nie skończył a już lepszy wynik niż wczoraj.
mam nadzieję, że dobije dzisiaj do 1$ Tongue
Zarobione dziś: 0,6$
Cel miesięczny: 6,1 $ / 20$






edytuje posta z telefonu po północy i zaaktualizuję zarobki Smile
gdyby ktoś mógł pomóc w jakiś sposób to pw zapraszam Big Grin dogadamy się Wink


RE: If you can dream it, you can do it - dziennik pracy pacynka - Noozer - 21-10-2014 21:48

Powodzenia i zajrzyj do mnie jak możesz Wink