Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
gdzie reklamowac sprzedasz sprawdzianów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: gdzie reklamowac sprzedasz sprawdzianów (/Temat-gdzie-reklamowac-sprzedasz-sprawdzianow-99778)

Strony: 1 2 3


RE: gdzie reklamowac sprzedasz sprawdzianów - kasass - 17-10-2014 18:31

do książek które mam w liceum wszystko oprócz wos'a z wsip bo nie ma ich po prostu i matematyki której też nie posiadam z gimnazjum został mi up beat 3 i express publishing książka nauczyciela z odp a testy wszystko mają nawet w nie których kartkówki też są


RE: gdzie reklamowac sprzedasz sprawdzianów - Tidus - 17-10-2014 21:16

(17-10-2014 17:49)KerPwn napisał(a):  
(17-10-2014 17:46)Lami napisał(a):  "Sprzedasz"? Wtf, gratuluję
Tobie również gratuluję Smile
Sprzedasz jest poprawie, bo to było pytanie. Co prawda bez znaku zapytania ale można się domyślić Smile

"Sprzedasz" jest niepoprawne. Wyraz "sprzedasz" jest czasownikiem, a tu chodzi o reklamowanie sprzedaży sprawdzianów, gdzie wyraźnie widać, że chodzi o rzeczownik.


RE: gdzie reklamowac sprzedasz sprawdzianów - MaLiN - 18-10-2014 01:39

W mojej byłej szkole, też z początku myśleliśmy, że na sprawdzianach będą testy z podręcznika (wydawnictwa), ale gdy nauczyciel szybko się zorientował, że wyniki są zbyt dobre od razu sam układał swoje testy, więc szybko niższe możesz stracić Tongue


Odp: RE: gdzie reklamowac sprzedasz sprawdzianów - Lami - 18-10-2014 07:58

(17-10-2014 17:49)KerPwn napisał(a):  
(17-10-2014 17:46)Lami napisał(a):  "Sprzedasz"? Wtf, gratuluję
Tobie również gratuluję Smile
Sprzedasz jest poprawie, bo to było pytanie. Co prawda bez znaku zapytania ale można się domyślić Smile

Nie, geniuszu. "Sprzedasz", a "sprzedaż" to nie to samo, więc zanim coś napiszesz - pomyśl.


RE: gdzie reklamowac sprzedasz sprawdzianów - kasass - 18-10-2014 11:17

Wiem nie mam zamiaru rozprowadzać tego po swojej szkole tylko po innych wiem jak to jest dobrze ze teraz w liceum trzeba już kupić testy nie ma z chomikuj
@ tak chyba jednak powinna być sprzedaż ale teraz już tego nie zmienię


RE: gdzie reklamowac sprzedasz sprawdzianów - kasass - 19-10-2014 09:11

ale to za polaków i tak troche malo juz predzej pod suby ale to i tak tych sprawdzianów by nie dostali co mam


RE: gdzie reklamowac sprzedasz sprawdzianów - kasass - 21-10-2014 15:01

ktos jeszcze sie wypowie??


RE: gdzie reklamowac sprzedasz sprawdzianów - Babcia_Irenka - 21-10-2014 15:12

Kup domenę, hosting. Wgraj Wordpressa, jakiś styl. Dodaj krótki opis materiału w tym przypadku sprawdzianu z danego działu, link do pobrania z jakiegoś serwisu PPA / CPA (najlepiej zrób jeszcze landing page do tego), zajmij się SEO strony i zarabiasz Smile Możesz dodać też jakieś reklamy.


RE: gdzie reklamowac sprzedasz sprawdzianów - kasass - 22-10-2014 11:53

hmm a ile tak co najmniej domena+host


RE: gdzie reklamowac sprzedasz sprawdzianów - Papass - 22-10-2014 12:13

Za 2 zł hosting+domena na AZ powinno wystarczyć. Tam jeszcze jakaś prowizja idzie, więc + kilkadziesiąt groszy Smile