Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
gdzie reklamowac sprzedasz sprawdzianów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: gdzie reklamowac sprzedasz sprawdzianów (/Temat-gdzie-reklamowac-sprzedasz-sprawdzianow-99778)

Strony: 1 2 3


gdzie reklamowac sprzedasz sprawdzianów - kasass - 17-10-2014 13:55

Witam nie mam zbytnio pojęcia gdzie zdobyć kupujących ponieważ kupiłem sprawdziany a teraz by sie przydała kasa z powrotem albo jak sie da nawet zarobic


RE: gdzie reklamowac sprzedasz sprawdzianów - Dramer - 17-10-2014 14:11

Ale jakie sprawdziany ?


RE: gdzie reklamowac sprzedasz sprawdzianów - ZexKox - 17-10-2014 14:30

Może allegro ? A ty gdzie je dokładnie kupiłeś ?


RE: gdzie reklamowac sprzedasz sprawdzianów - Karpik - 17-10-2014 15:02

Zależy o jakie sprawdziany CI chodzi. Rozpowszechnianie sprawdzianów z wydawnictw typu WSIP, które są przeznaczone tylko dla nauczycieli jest nielegalne. Sama sprawa tego jak je nabyłeś stanowi też duże pytanie, ponieważ przeznaczone są one tylko dla nauczycieli. Jeżeli są to książki ze sprawdzianami typu dla uczniów jako sprawdzenie dla siebie wiedzy, to większość jest ich na stronach typu chomikuj. A do samej sprzedaży sprawdzianów, jeżeli są one niedostępne dla wszystkich polecam PPA lub suby Wink


RE: gdzie reklamowac sprzedasz sprawdzianów - Klin - 17-10-2014 15:36

Prawie wszystkie sprawdziany walają się na chomikuj, niepotrzebnie płaciłeś


RE: gdzie reklamowac sprzedasz sprawdzianów - Karpik - 17-10-2014 17:30

Klin, jeżeli mówimy o książkach skierowanych tylko i wyłącznie dla nauczycieli, to praktycznie ich nie ma Smile


RE: gdzie reklamowac sprzedasz sprawdzianów - kasass - 17-10-2014 17:34

do gimnazjum owszem sa na chomikuj sprawdziany do liceum juz nie mam wlasciwie z wszystkich przedmiotów do 1 klasy liceum nie mam wos'a z wsip ktory nie zostal wydany z wsip to mam tylko zrozumiec tekst-zrozumiec czlowieka obie czesci


Odp: gdzie reklamowac sprzedasz sprawdzianów - Lami - 17-10-2014 17:46

"Sprzedasz"? Wtf, gratuluję


RE: gdzie reklamowac sprzedasz sprawdzianów - KerPwn - 17-10-2014 17:49

(17-10-2014 17:46)Lami napisał(a):  "Sprzedasz"? Wtf, gratuluję
Tobie również gratuluję Smile
Sprzedasz jest poprawie, bo to było pytanie. Co prawda bez znaku zapytania ale można się domyślić Smile


RE: gdzie reklamowac sprzedasz sprawdzianów - poduszka12 - 17-10-2014 18:20

Jakiej kategorii, wszystkie działy, rozdziały? Do których klas?