Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe Konta Demo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Darmowe Konta Demo (/Temat-Darmowe-Konta-Demo-99777)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Darmowe Konta Demo - MaLiN - 04-08-2016 21:17

(03-08-2016 23:52)herrington napisał(a):  Zresztą zwykłe konto też wygląda najlepiej z wszystkich, $10 minimalnej wpłaty - jak dla mnie wymaganie paruset $ na start od nowego użytkownika to już jest czyste ździerstwo bo dobrze wiadomo że niedoświadczony wszystko szybko przegra

@edit O Jezu, tak przeoczyć datę posta, możecie mi już przyznać złotą łopatę Lol
@[herrington]
Dobrze, że zauważyłeś datę, bo wtedy jeszcze nic nie było praktycznie o IQoption w Polsce Tongue

Z jednej strony masz rację, ale patrząc można na to również z innej. Przy mniejszym depozycie, userów może kusić stawianie większej ilości opcji za mniejsze stawki. Moim zdaniem depozyty, które wynoszą min 250USD, to pewne ograniczenia/blokady dla osób roztropnych, którzy ze swojej głupoty potrafią szybko stracić kasę. To powód do tego, że należy się przyłożyć do nauki, aby tej kasy nie stracić Wink


RE: Darmowe Konta Demo - MaLiN - 13-09-2016 15:29

Zapraszam do artykułu dotyczącego zalet i wad kont demo: http://www.binary24.pl/czym-sa-konta-demo-dlaczego-sa-one-istotne-opcjach-binarnych/ Smile


RE: Darmowe Konta Demo - sanki123 - 02-10-2016 20:50

jest jakies konto demo na ktorym handllujemy przez mt4 a nie bezpośrednio przez strone?


RE: Darmowe Konta Demo - MaLiN - 03-10-2016 16:42

Noafx oferował kiedyś taką możliwość (nie wiem jak teraz)