Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Automat na CPA/PPA - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Automat na CPA/PPA (/Temat-Automat-na-CPA-PPA-99766)

Strony: 1 2 3 4


Automat na CPA/PPA - AnnaKa - 17-10-2014 02:47

NIEAKTUALNE


RE: Automat na CPA/PPA - Mariush1 - 17-10-2014 05:57

http://firecpa.pl najlepiej Smile


RE: Automat na CPA/PPA - muniek11 - 17-10-2014 06:29

Pomysl bardzo ciekawy, chetnie go przetestuje[WHITE SMILING FACE] tylko mam male pytanie czy nasze linki nie beda blokowane przez fb? Wydaje mi sie, ze na olx bedzie trzeba co jakis czas aktualizowac oferte mam racje?


Odp: Automat na CPA/PPA - v3XeR - 17-10-2014 09:47

Są te oferty pod PL ?

Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2


Odp: Automat na CPA/PPA - Damkofr - 17-10-2014 10:03

Gdybym znał ci w realu postawilbym ci kratę piwa bo przypomniales mi o CPA i sposobie który miałem wdrożyć już dawno trochę inny niż opisales. Ten twój też przetestuje Wink Mam 2 pytania ale to wieczorem napisze.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Automat na CPA/PPA - Klin - 17-10-2014 15:54

Nic nowego, stare metody jednakże ciągle skuteczne.

Polecam dodawać się do grup tematycznych na FB. Nie spamujcie bez sensu, osiągniecie odwrotny cel do zamierzonego.

Polecam od siebie sieć AffiliaXe

(17-10-2014 06:29)muniek11 napisał(a):  Pomysl bardzo ciekawy, chetnie go przetestuje[WHITE SMILING FACE] tylko mam male pytanie czy nasze linki nie beda blokowane przez fb? Wydaje mi sie, ze na olx bedzie trzeba co jakis czas aktualizowac oferte mam racje?

Nie będą blokowane, na swojej domenie robisz albo przekierowanie albo iframe.

(17-10-2014 09:47)v3XeR napisał(a):  Są te oferty pod PL ?

Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2

Są jednakże czy to opłacalne ? Za PL średnia stawka wynosi około 0.20$


RE: Automat na CPA/PPA - Damkofr - 17-10-2014 18:09

Nie wiem czy jestem ślepy czy nie widzę dla PL w firecpa darmowych ofert kwestionariuszy


RE: Automat na CPA/PPA - AnnaKa - 17-10-2014 18:40

Na Polskę nie ma ponieważ polacy to krętacze i większość będzie chciała zapewne oszukiwać.

Szło by za dużo fraudów a sieć nie może sobie pozwolić na coś takiego.

Z doświadczenia wiem że takie oferty posiadało peerfly ale dopiero po weryfikacji (dowody zarobków, miejsca, strony)


RE: Automat na CPA/PPA - Klin - 17-10-2014 18:47

(17-10-2014 18:09)Damkofr napisał(a):  Nie wiem czy jestem ślepy czy nie widzę dla PL w firecpa darmowych ofert kwestionariuszy

(17-10-2014 18:40)AnnaKa napisał(a):  Na Polskę nie ma ponieważ polacy to krętacze i większość będzie chciała zapewne oszukiwać.

Szło by za dużo fraudów a sieć nie może sobie pozwolić na coś takiego.

Z doświadczenia wiem że takie oferty posiadało peerfly ale dopiero po weryfikacji (dowody zarobków, miejsca, strony)

Nie wiem jak jest na firecpa (nie zarabiam tam) jednakże jest grupa sieci które posiadają takie oferty dla PL. Jak mówiłem raczej nie opłacalne ze względu na stawkę


RE: Automat na CPA/PPA - v3XeR - 17-10-2014 20:50

Kurde ://
Myślałem że te oferty za 1$ jest pod PL... Już wymyśliłem taki zarobek na to że mmm^^ a tu nie pod PL.. Landing Page w połowie zrobiłem nawet