Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firesub nie zalicza leadów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireSub (/Forum-FireSub-390)
+---- Wątek: Firesub nie zalicza leadów (/Temat-Firesub-nie-zalicza-leadow-99763)

Strony: 1 2 3


Firesub nie zalicza leadów - addamek - 16-10-2014 23:46

Cześć, czy u was też firesub oszukuje? Muszę wkręcić około 10 osób aby wskoczył 1 lead, ludzie dostają płatnego smsa że usługa aktywowana a ja leady dostaję raz na ruski rok. Macie jakieś strony na których zalicza wszystkie? bo to jest bez sensu, zamiast 35zł mam 3,50.


RE: Firesub nie zalicza leadów - Kiljan - 17-10-2014 00:20

Jeśli ludzie nie mają pieniędzy na koncie to nie może wysłać płatnego smsa, a jeśli ktoś płatnego smsa nie odbierze wtedy leada nie ma.
Na stronie: http://firecenter.pl/katalog możesz sprawdzić czy numer otrzymał SMS czy nie. To, że ktoś dostanie SMS informującego o aktywacji usługi nie oznacza, że otrzyma SMS płatnego, ponieważ smsy informacyjne są bezpłatne.


RE: Firesub nie zalicza leadów - Driver - 17-10-2014 08:01

U mnie wszystko prawidłowo. Wpadają aż miło Wink


RE: Firesub nie zalicza leadów - addamek - 17-10-2014 15:23

(17-10-2014 00:20)Kiljan napisał(a):  Jeśli ludzie nie mają pieniędzy na koncie to nie może wysłać płatnego smsa, a jeśli ktoś płatnego smsa nie odbierze wtedy leada nie ma.
Na stronie: http://firecenter.pl/katalog możesz sprawdzić czy numer otrzymał SMS czy nie. To, że ktoś dostanie SMS informującego o aktywacji usługi nie oznacza, że otrzyma SMS płatnego, ponieważ smsy informacyjne są bezpłatne.

Ale piszą mi że pobrało im 6zł z karty a ja nic nie dostaję. Nie rozumiem, jak odbierać płatnego smsa? Przecież wystarczy że otrzyma smsa informującego z kodem i wpisze go na stronę a usługa sama się aktywuje


RE: Firesub nie zalicza leadów - Diqtion - 17-10-2014 15:47

Tak oczywiście i specjalnie założyłeś konto na forum, żeby napisać, że firesub nie zalicza leadów. pokerface


RE: Firesub nie zalicza leadów - Kiljan - 17-10-2014 15:53

Tak podanie kodu to aktywacja usługi, nie pobranie opłaty za smsa, po tym smsie z kodem przychodzi SMS informujący, że usługa została aktywowana i jak ją wyłączyć, po tym SMSie przychodzi sms płatny, dopiero kiedy on przyjdzie to pieniądze są pobrane i zaliczony lead. Niektórzy piszą, że za jednym razem pobrało im 18zł i jaki z tego morał?


RE: Firesub nie zalicza leadów - addamek - 18-10-2014 13:24

Dalej nie rozumiem, skoro gość piszę mi że mu pobrało 6zł z karty a ja nie dostaję.


RE: Firesub nie zalicza leadów - AnnaKa - 18-10-2014 14:13

Pisać sobie może bo w sms pisze jakie się wiążą z tym koszty i pewnie myśli że już mu pobrało...
Lead jest zaliczony wtedy kiedy FAKTYCZNIE pobierze opłatę.


RE: Firesub nie zalicza leadów - Majka - 19-10-2014 09:42

(19-10-2014 09:40)wallendes napisał(a):  Kazdy moze sobie pisac ze pobralo ale i tak mysle ze firesub ucina troche leadow..

Exclamation
A ja myślę, że jak dojedziesz do 50postów to dostaniesz bana.


RE: Firesub nie zalicza leadów - addamek - 20-10-2014 14:15

Słuchajcie mam problem, firesub chyba usunęło mi konto jak miałem 1zł do wypłaty, nie robiłem nic nielegalnego czy spotkaliście się już z tym?