Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam Poradnik - Mega mocna nisza pozyskanie dużej ilości UV‏ plus Bonusy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam Poradnik - Mega mocna nisza pozyskanie dużej ilości UV‏ plus Bonusy (/Temat-Sprzedam-Poradnik-Mega-mocna-nisza-pozyskanie-duzej-ilosci-UV%E2%80%8F-plus-Bonusy-99750)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Sprzedam Poradnik - Mega mocna nisza pozyskanie dużej ilości UV‏ plus Bonusy - hunterpl444 - 16-10-2014 19:04

1.Sprzedam Poradnik - Mocną nisza pozyskanie dużej ilości UV‏ plus bonusy

2.Opis przedmiotu : Przedstawiam wam sposób w którym dotrzemy do dużych grup docelowych co przełoży się na duże zarobki. Plus dokładam dwa dodatkowe sposoby gdzie uzyskamy dużą skuteczność przy niskim nakładzie pracy. Nisze są mało popularne co przełoży się na zarobek. To mój zarobek tylko z eforsy i freebiza :


[Obrazek: 03983498976204731533.jpg]


4.PW

5.Pierwsze 3 sztuki 200zł, kolejne 7 - 250 zł

6.Paypal, Bank

Pozostało 0/10

Dziewięć osób już kupiło zostało jedynie 0 sztuka po 250 zł


Zero sztuk


Poniżej kilka odp. na pytania użytkowników:

Dziękuję za zaufanie . Wszystkie sztuki są sprzedane.
Dokładam dodatkowo jedną sztukę ze względu na wielu chętnych kto pierwszy ten lepszy
Temat uważam za wyczerpany, jeżeli macie pytania zapraszam na pw.


1. Czy to polega na spamie ? - nie
2. Ile muszę na tą metodę czasu poświęcić ? - zależy od ciebie ja poświęcam nie więcej niż godzinie i do tego średnio co drugi dzień zaznaczając że mam już doświadczenie
3. Czy muszę mieć do tego zaplecze ? - Nie nie potrzeba własnego fp strony itp. I nie musisz mieć wkładu własnego


RE: Sprzedam Poradnik - Mega mocna nisza pozyskanie dużej ilości UV‏ plus Bonusy - Kickster - 16-10-2014 19:07

W jakim czasie wroci sie te 200 zl ?


RE: Sprzedam Poradnik - Mega mocna nisza pozyskanie dużej ilości UV‏ plus Bonusy - szykiryki - 16-10-2014 19:08

Niemała inwestycja, ale po recenzji tuta- biorę Smile


RE: Sprzedam Poradnik - Mega mocna nisza pozyskanie dużej ilości UV‏ plus Bonusy - Marcopl2 - 16-10-2014 19:09

Rezerwuję Smile!


RE: Sprzedam Poradnik - Mega mocna nisza pozyskanie dużej ilości UV‏ plus Bonusy - hunterpl444 - 16-10-2014 19:10

@Kickster Zależy wszystko od ciebie ja daje sprawdzone sposoby w których osiągnąłem nawet 300 zł dziennie
@szykiryki tutor już otrzymał czekam na recenzję


RE: Sprzedam Poradnik - Mega mocna nisza pozyskanie dużej ilości UV‏ plus Bonusy - magneto - 16-10-2014 19:14

rezerwuję i czekam na recenzję.


RE: Sprzedam Poradnik - Mega mocna nisza pozyskanie dużej ilości UV‏ plus Bonusy - jambos - 16-10-2014 19:18

rowniez rezerwuje


RE: Sprzedam Poradnik - Mega mocna nisza pozyskanie dużej ilości UV‏ plus Bonusy - Kickster - 16-10-2014 19:19

Martwie sie o to ze kupie poradnik a nie bede wiedzial co z nim zrobic bo nie dzialalem na subach nigdy.


RE: Sprzedam Poradnik - Mega mocna nisza pozyskanie dużej ilości UV‏ plus Bonusy - hunterpl444 - 16-10-2014 19:21

@Up Poradnik jest tak prosto napisany że osoba która nie ma pojęcia o Sub-ach da radę


RE: Sprzedam Poradnik - Mega mocna nisza pozyskanie dużej ilości UV‏ plus Bonusy - PETERILLUSION - 16-10-2014 19:46

rezerwuje po recenzji biore.