Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co to jest (SOI) ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Co to jest (SOI) ? (/Temat-Co-to-jest-SOI-99709)



Co to jest (SOI) ? - playwok - 16-10-2014 10:32

Zarejestrowałem się w programie partnerskim związanym z grami MMO, jest np oferta gry CPL i obok nazwy jest (SOI), nic nie jest napisane za jakiego użytkownika płacą, czy z Polski z innych krajów, ani flagi nie ma. Czy (SOI) to znczy, że płacą za użytkownika z każego kraju ? Dzięki z góry.


RE: Co to jest (SOI) ? - musicfan - 16-10-2014 12:17

W Polskim programie partnerskim? to pewnie płacą tylko za Polskie rejestracje Wink SOI czyli rejestracja i potwierdzenie e-mail przez użytkownika Wink wtedy dostajesz prowizję za lead Wink


RE: Co to jest (SOI) ? - ZexKox - 16-10-2014 12:20

To zależy w jakim dokładnie programie się zarejestrowałeś.SOI najczęściej oznacza, że płacą za rejestrację użytkownika bez potwierdzenia adresu e-mail.


RE: Co to jest (SOI) ? - Klin - 16-10-2014 12:21

W przypadku SOI klient nie musi potwierdzac nic za pomoca np linka aktywacyjnego z wiadomosci email.

Zas w DOI takie potwierdzenie musi wykonac abys otrzymal prowizje


RE: Co to jest (SOI) ? - playwok - 16-10-2014 13:23

Chodzi mi w tym wypadku o funhub.pl, w innych sieciach jak gameflow czy portmmo jest wyraznie zaznaczone przy kampaniach, że płatne za zarejestrowanego użytkownika z Polski, a na funhub nic nie jest napisane. Ale dzięki za wyjaśnienie znaczenia SOI Smile


RE: Co to jest (SOI) ? - Kaspirek - 18-10-2014 09:52

Nie za dużo miej leadow bo ci zablokują .


RE: Co to jest (SOI) ? - playwok - 24-10-2014 09:20

(18-10-2014 09:52)Kaspirek napisał(a):  Nie za dużo miej leadow bo ci zablokują .

Co mi zablokują ?


RE: Co to jest (SOI) ? - ZexKox - 24-10-2014 10:40

(24-10-2014 09:20)playwok napisał(a):  Co mi zablokują ?

Dostęp do danego programu lub nawet konto. No i oczywiście cofną ci zarobki.