Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Poradnik - podstawy zarabiania na subskypcjach/premium sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Poradnik - podstawy zarabiania na subskypcjach/premium sms (/Temat-Sprzedam-Poradnik-podstawy-zarabiania-na-subskypcjach-premium-sms-99679)



[Sprzedam] Poradnik - podstawy zarabiania na subskypcjach/premium sms - 4Colors - 15-10-2014 18:45

1.Nazwa przedmiotu : Poradnik dla nowicjuszy zarabiania na sub/premium sms
2.Opis przedmiotu : Witam!
Napisany przeze mnie prosty i zwiezly poradnik, ktory pomoze poczatkujacym w zarobieniu troche pieniedzy. Sposob opiera sie na facebooku, dokladniej fanpage. Wszystko opisane krok po kroku, tak aby kazdy mogl zrozumiec na czym to wszystko polega. Dodam, ze nie jest to jakas super nisza i zaden wdrozony uzytkownik nie znajdzie tu niczego nowego Smile
W pliku znajdziesz:
- Wyjasnienie podstaw
- Poradnik do zarabiania na Fanpage
- Kilka cennych porad, ktore moga pomoc rozwiac watpliwosci.
3.Zdjęcia : brak
4.Kontakt : GG ( w profilu ) lub PW
5.Cena : 5 zl
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Paypal
Nie wiem, czy jest potrzeba oddawania tutorowi, ale jesli tak to moge to zroic w kazdej chwili Smile


RE: [Sprzedam] Poradnik - podstawy zarabiania na subskypcjach/premium sms - lucy - 17-10-2014 18:11

poradniki kupie


RE: [Sprzedam] Poradnik - podstawy zarabiania na subskypcjach/premium sms - Papa Smerf - 18-10-2014 19:46

oddaj tutorowi ;>


RE: [Sprzedam] Poradnik - podstawy zarabiania na subskypcjach/premium sms - 4Colors - 19-10-2014 10:13

Poradnik wysłany do Tutora Wink


RE: [Sprzedam] Poradnik - podstawy zarabiania na subskypcjach/premium sms - surfer0700 - 19-10-2014 10:19

Dostałem do recenzji.
Nie wiem czy w ogóle można nazwać to poradnikiem.
Wszystko znajdziecie na forum, zero innowacyjności, zero jakiegokolwiek polotu własnego.
Jest to bardziej zbiór informacji Co to subskrypcja, Jaki serwis wybrać, Jaki program wybrać do promowania i to w sumie tyle. Aaaaaa no zapomniałbym o najważniejszych, autor opisuje znany każdemu sposób zarabiania na facebook'u. Zbierz fanów i bądź bogaty... Wszystko znajdziecie na forum bez najmniejszego problemu. Może i 5 złotych to nie dużo, ale wierzcie mi na słowo że nawet początkujący znajdzie więcej ciekawszych informacji niż jest w poradniku. Poradnik to jakaś półtorej strony, więc czego można się tam spodziewać przy tak szeroko pojętej tematyce jak subskrypcje SMS. Ja ze swojej strony nie polecam nikomu. SŁABE.


Na życzenie autora, temat przenoszę do kosza.

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.