Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koszencjal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Koszencjal (/Temat-Koszencjal-99663)

Strony: 1 2 3 4


RE: [Sell] Poradnik - Zarabiaj na SMS PREMIUM (Suby/PPA/etc) - rozekrr - 16-10-2014 08:44

Wiedziałem ten user od początku mi "śmierdział" Smile


RE: [Sell] Poradnik - Zarabiaj na SMS PREMIUM (Suby/PPA/etc) - BloNdyN - 16-10-2014 08:45

szczerze pisze - nie kupowalem z innego konta, nikt nie udostepnil. mam ss za wrzesien z zarobkow i sierpnia jak znajde to pokaze. Jestem to w stanie udowodnic.

@edit

mialem tam pare linkow i rozmawialem z kims o tym fake linkach i dostalem pare. Podobny sposob byl kiedys w strefie znajde pokaze , Naprawde nie jestem oszustem, nie sprzedawalbym jakbym wiedzal ze to to samo..Ss wstawie na wieczor za wrzesien i sierpien.


RE: [Sell] Poradnik - Zarabiaj na SMS PREMIUM (Suby/PPA/etc) - szykiryki - 16-10-2014 08:49

dobra- mysle, ze poczekamy na reakcję tutora po prostu.

Wciąż jednak uważam, że niemożliwym jest napisanie dokładnie dwóch tych samych stron na Polskę i dokładnie tych samych (w identycznej kolejności) na zagranicę. Przypadek? Nie sądze?

Nie mówiąc już o całej tresci i końcówce poradnika- jest to po prostu "biedniejsza" wersja mojej metody (bo napisana chaotycznie Smile).
I jak ssy mogą być dowodem na brak kopii? czy Ty widzisz co Ty piszesz? ssy mogą pochodzić z czegokowliek!

Nie ma co drążyć dalej tematu- Nitram, jako osoba "z boku" tej sprawy na pewno oceni ją rzetelnie, więc lepiej już nie spamujmy w tym temacie, poczekajmy.

Edit:
Daniel w swojej recenzji mojej metody nie ukrywał, że kiedyś była w strefie wtajemniczonych, ale to co Ty napisałeś to jest po prostu plagiat rozumiesz?! Nawet nie posiliłeś się na podanie innych stron na pozyskiwanie "ofiar"?!?!


RE: [Sell] Poradnik - Zarabiaj na SMS PREMIUM (Suby/PPA/etc) - BloNdyN - 16-10-2014 09:16

Szykiryki: We wrzesniu wyslalem jednej osobie aby mi pomogla z zarabianiem na lcp, bo pisalem jej na gg (jak znajde archiwum) o tych (wiesz czym). Wyslalem jej pare linkow aby mi powiedzial/a tez czy o tej samej metodzie mowimy napisala ze podobnej, ale tam jest wszystko opissne krok po kroku. Ja mialem many cam, fora gdzie pisac co ijak i 4 linki z czego potem 5 od znajomych i pare z 3 od kolegi.
I napisal mize jak chce to moze mi sprzedac.. calosc za iles tam juz nie pamietam, i mialem zaplacic mu z 20zl jako zaliczke bo mowilem ze moge nie dostac go i chce miex pewnosc. i on na to przystal wyslalem 20 zl i wyslal poradnik i tam byko juz all opisane nawet to hardkorowe. ja Arabiakem z tego co mialem.

teraz mi sie przypomnialo o lcp.
(Problemy z pamiecia)
Od niego wzialem jakos we wrzesniu krok po kroku i bylo wiecej niz ja sam mialem. Mozliwe ze on od cb aja od niego...


RE: [Sell] Poradnik - Zarabiaj na SMS PREMIUM (Suby/PPA/etc) - nitram - 16-10-2014 09:16

Recenzja
Potwierdzam plagiat w okrojonej wersji poradnika zamieszczonego tutaj:

http://zarabiam.com/Temat-Sprzedam-uczciwe-zarabianie-na-sub-premium-sms-97468

Edit:
Żeby była jasność nie będę dochodzić kto ma to od kogo tylko informuję użytkowników że jest to to samo co tutaj:

http://zarabiam.com/Temat-Sprzedam-uczciwe-zarabianie-na-sub-premium-sms-97468
w tym temacie jest zamieszczona recenzja więc zainteresowanych odsyłam tam.



RE: [Sell] Poradnik - Zarabiaj na SMS PREMIUM (Suby/PPA/etc) - BloNdyN - 16-10-2014 09:21

Nitram usun caly watek. Lcp pamieta ktos jego nick ? Sprawdze w pp czy jest jeszcze przelew do niego na 20zl.. Kur***

Szykiryki przepraszam.


RE: [Sell] Poradnik - Zarabiaj na SMS PREMIUM (Suby/PPA/etc) - szykiryki - 16-10-2014 09:21

@[BloNdyN], czyli sprzedałeś poradnik, który kupiłeś od kogoś na lcfacepalm


Sam się więc przyznajesz do plagiatu (pierwotnie mojej osoby, wtórnie osoby z lc, która kupiła poradnik ode mnie). Żenada.

Chyba nie będziesz żadął od Niego zwrotu tych 20 zł?! Nie bądź smieszny- sprzedajesz dalej czyjąś pracę, niezależnie od tego czy kupiłeś to tutaj czy tam- to nieuczciwe!


RE: Koszencjal - BloNdyN - 16-10-2014 09:24

Nie bylo nawet podpissne czyje to.. A teraz mam wyrzuty sumienia ze ludzi nabieralem na kogos kim nie jestem..

I jeszcze raz przepraszam.


Koszencjal - daniel42na - 16-10-2014 15:30

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.