Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koszencjal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Koszencjal (/Temat-Koszencjal-99663)

Strony: 1 2 3 4


RE: [Sell] Poradnik - Zarabiaj na SMS PREMIUM (Suby/PPA/etc) - szykiryki - 15-10-2014 18:18

Słuchajcie, każdy może wymyslić swoją metodę.
Jakby uzywal czegos czego nikt nie zna- nie sprzedawałby tego za kilka złotych...

Chociaż rzeczywiście jeśli jest to lekka modyfikacja tego co ja sprzedawałam- parę osób kupujących może mieć pretensje.

Już bez offtopu Smile. Kupujący- czekajcie na recke!


RE: [Sell] Poradnik - Zarabiaj na SMS PREMIUM (Suby/PPA/etc) - YouAreKilled - 15-10-2014 18:27

Rezerwuje.


RE: [Sell] Poradnik - Zarabiaj na SMS PREMIUM (Suby/PPA/etc) - BloNdyN - 15-10-2014 20:37

2 szt poszly z czego 1 zarezerwowana za 50.

Zostaly same szt po 70zl. Recka powinna pojawic sie niedlugo od Nitrama.


RE: [Sell] Poradnik - Zarabiaj na SMS PREMIUM (Suby/PPA/etc) - nitram - 15-10-2014 21:14

Recenzja bedzie jutro, szsykiryki jeśli chesz możesz podesłać mi Twój poradnik i porównam to czy to samo czy się różni.


RE: [Sell] Poradnik - Zarabiaj na SMS PREMIUM (Suby/PPA/etc) - BloNdyN - 15-10-2014 21:18

Nitram thx Smile Niech podesle jak chce, ale mozliwe ze moglismy wpasc na to samo. Ale jak to pisala: Nie wierzy w zbieg okolicznosci xd Smile

Czekamy Nitram Smile


RE: [Sell] Poradnik - Zarabiaj na SMS PREMIUM (Suby/PPA/etc) - lucy - 15-10-2014 22:31

pisz pw kupie


RE: [Sell] Poradnik - Zarabiaj na SMS PREMIUM (Suby/PPA/etc) - BloNdyN - 16-10-2014 05:57

Napisalem Smile Prosze o odp jak Pan odczyta


RE: [Sell] Poradnik - Zarabiaj na SMS PREMIUM (Suby/PPA/etc) - szykiryki - 16-10-2014 07:57

@nitram, podesłałam.


RE: [Sell] Poradnik - Zarabiaj na SMS PREMIUM (Suby/PPA/etc) - BloNdyN - 16-10-2014 08:11

Szykiryki - Sprawdz pw. I obczaj czy takie same Smile) Licze, ze dzis jeszcze dasz odp Big Grin


RE: [Sell] Poradnik - Zarabiaj na SMS PREMIUM (Suby/PPA/etc) - szykiryki - 16-10-2014 08:35

Miałam przed recenzją napisać do Blondyna, ale nie zdecydowałam się tego zrobić, bo się troche zdenerwowałam...
Angry

Tak- to to samo.


I nie Blondyn- nie mogłeś wpaść na IDENTYCZNE strony, jakie podawałam w poradniku, na IDENTYCZNE strony, jakie podawałam w aktualizacji. To po prostu NIEMOŻLIWE!!!

Jest to plagiat w najczystszej postaci, co pewnie potwierdzi też Nitram.

Ode mnie nie kupiles poradnika- kupiles z innego konta lub ktoś Ci go udostepnił, a Ty chciałeś zbić na tym miliony- może nawet nie miałeś świadomości tego, że to poradnik mojego autorstwa (tego nie wiem- mogło tak być).
Przyznaj się więc lepiej co było "inspiracją" do napisania tej publikacji...