Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koszencjal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Koszencjal (/Temat-Koszencjal-99663)

Strony: 1 2 3 4


RE: [Sell] Poradnik - Zarabiaj na SMS PREMIUM (Suby/PPA/etc) - rozekrr - 15-10-2014 17:16

Pytanie moje pominąłeś... Na święta masz w prezencie okulary Big Grin


RE: [Sell] Poradnik - Zarabiaj na SMS PREMIUM (Suby/PPA/etc) - BloNdyN - 15-10-2014 17:30

Dzięki, ale juz ma okulary xD Pominąłem bo odpisałem @szykiryki a o Tb zapomniałem.

Poszło Pw


RE: [Sell] Poradnik - Zarabiaj na SMS PREMIUM (Suby/PPA/etc) - Radek4921 - 15-10-2014 17:31

Kupiłem serio.


RE: [Sell] Poradnik - Zarabiaj na SMS PREMIUM (Suby/PPA/etc) - Branzolek - 15-10-2014 17:32

Kazdy teraz sprzedaje poradniki z subami
Nie zdziwie sie jak kazdy dotyczy tej samej metody.


RE: [Sell] Poradnik - Zarabiaj na SMS PREMIUM (Suby/PPA/etc) - bhd - 15-10-2014 17:38

haha


RE: [Sell] Poradnik - Zarabiaj na SMS PREMIUM (Suby/PPA/etc) - BloNdyN - 15-10-2014 17:39

Napisałem do:

Nitram - Podjał sie recki

Każdy może czegos innego dotyczyć ale nie wiadomo co kto sprzedaje Smile
Także recka by się przydała od


RE: [Sell] Poradnik - Zarabiaj na SMS PREMIUM (Suby/PPA/etc) - rozekrr - 15-10-2014 17:44

@[szykiryki] proponuję zweryfikować ten poradnik bo sposób identyczny jak Twój prawie.


RE: [Sell] Poradnik - Zarabiaj na SMS PREMIUM (Suby/PPA/etc) - BloNdyN - 15-10-2014 17:47

Nie ma problemu. Mozemy to skonfrontować. Jestem w stanie przedstawic zarbek z wczesniej.

Nawet sam to niej napisze teraz Smile)

@EDIT

napisałem do niej Smile

TERAZ NIE SPAMIĆ PROSZĘ! Smile

@EDIT

NITRAM - podjal sie recenzji


RE: [Sell] Poradnik - Zarabiaj na SMS PREMIUM (Suby/PPA/etc) - szykiryki - 15-10-2014 18:07

Nie chce zadnych ss'ów- nie jestem tutaj od sprawdzenia unikalności poradników niestety, a screeny naprawdę nic mi nie powiedzą.

Nie uznaje zbiegów okoliczności.

Jak ktoś się decyduje na zakup bez recenzji to może mieć tylko do siebie pretensje, że wtopi kasę Smile.
Pewnie prędzej czy później jakiś "mój" kupujący skusi się na tą metodę i wtedy będzie wszystko jasne czy to to samo czy też nie.

Ja nie jestem w stanie ocenić oryginalności metody na podstawie zarobków- wróżką nie jestem Idea


RE: [Sell] Poradnik - Zarabiaj na SMS PREMIUM (Suby/PPA/etc) - BloNdyN - 15-10-2014 18:13

Mam ss za wrzesien i za sierpien powinno być także nie było by problemów raczej Smile Nitram dostał do recenzji.

Zaczałem dzialac od spierpnia jakos pare dni przed koncem. Moze wiecej. Mozliwe ze wpadlismy na ta sma metode, ale jak uważasz Smile Czekamy na recke