Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własny program z subskrypcją sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Własny program z subskrypcją sms (/Temat-Wlasny-program-z-subskrypcja-sms-99641)



Własny program z subskrypcją sms - kokojambo2 - 14-10-2014 22:49

Chciałbym się Was poradzić czy:
-Warto wymyslić 1-2 programy, których nie ma żaden inny serwis i zacząć go promować i mieć czysty zysk dla siebie?
-Jaki serwis polecacie do podpięcia?(chodzi mi o taki, żeby nie robił problemów)
-Jak się zabrać za regulamin?Czy mogę się wzorować na regulaminach innych serwisów?
-Czy muszę mieć DG?

Strony mogę mieć za kilka dni praktycznie za free, najbardziej martwi mnie regulamin.Wiadomo, być musi, ale czy taki mobiltek etc. go zaakceptuje i nie będzie się czepiał.

Proszę o opinie.


Odp: Własny program z subskrypcją sms - Koja - 14-10-2014 23:25

Najlepiej idac się do prawnika, bo potem możesz mieć problemy. A jeśli nie to skorzystaj z pustej oferty i dopasuj ją według własnych potrzeb.

Wysłane za pomocą telefonu


RE: Własny program z subskrypcją sms - Admin - 15-10-2014 08:45

(14-10-2014 22:49)kokojambo2 napisał(a):  Chciałbym się Was poradzić czy:
-Warto wymyslić 1-2 programy, których nie ma żaden inny serwis i zacząć go promować i mieć czysty zysk dla siebie?
Pytanie retoryczne Smile

(14-10-2014 22:49)kokojambo2 napisał(a):  -Jaki serwis polecacie do podpięcia?(chodzi mi o taki, żeby nie robił problemów)
Cashbill lub Mobiltek - inni nie maja na tyle rozbudowanych funkcjonalności pod usługi sms.

(14-10-2014 22:49)kokojambo2 napisał(a):  -Jak się zabrać za regulamin?Czy mogę się wzorować na regulaminach innych serwisów?
Zlecić to prawnikowi, za 500-600zł będziesz miał rzetelny regulamin, nie myśl sobie że będzie on twoim dupochronem, prawo stoi i tak po stronie konsumenta. Oczywiście możesz się wzorować, jednak co drugi serwis i tak ma regulamin niezgodny z klauzulami niedozwolonymi.

(14-10-2014 22:49)kokojambo2 napisał(a):  -Czy muszę mieć DG?
Oczywiście, że tak.

(14-10-2014 22:49)kokojambo2 napisał(a):  Strony mogę mieć za kilka dni praktycznie za free, najbardziej martwi mnie regulamin.Wiadomo, być musi, ale czy taki mobiltek etc. go zaakceptuje i nie będzie się czepiał.

Proszę o opinie.

Ich specjalnie nie interesuje co sobie tam napiszesz, i tak Ty odpowiadasz prawnie za każde słowo tam zawarte, cała odpowiedzialność ciąży na Tobie.


RE: Własny program z subskrypcją sms - CoinBitZ - 16-10-2014 12:48

Jak chcesz założyć program z subskrypcjami sms ... To polecam wyprowadzić się z kraju Smile


RE: Własny program z subskrypcją sms - JaTuDensze - 16-10-2014 12:54

@Up Karczu se radzi a mieszka w kraju ;D


Własny program z subskrypcją sms - daniel42na - 18-10-2014 00:16

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.