Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Jak zarabiać na programach partnerskich -autopilot - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Jak zarabiać na programach partnerskich -autopilot (/Temat-Sprzedam-Jak-zarabiac-na-programach-partnerskich-autopilot-99636)

Strony: 1 2 3 4


RE: [Sprzedam] Jak zarabiać na programach partnerskich -autopilot - gbk - 16-10-2014 12:51

Będzie recenzja? U kogo?


RE: [Sprzedam] Jak zarabiać na programach partnerskich -autopilot - Branzolek - 16-10-2014 12:53

Sposób jest faktycznie bardzo ciekawy i można z niego duży wyciągnąć :>


RE: [Sprzedam] Jak zarabiać na programach partnerskich -autopilot - matimus - 16-10-2014 17:34

(16-10-2014 12:53)Branzolek napisał(a):  Sposób jest faktycznie bardzo ciekawy i można z niego duży wyciągnąć :>

Nie wiesz do końca o co chodzi ,a tyle wiecie co nic bekaTongueJerk

Jeżeli ktoś dzisiaj kupi to dobrze Smile Bo jutro kilka osób mi zadeklarowało że jeżeli będzie taka możliwość to kupi ... OD TERAZ ZASADA : KTO PIERWSZY TEN LEPSZY


RE: [Sprzedam] Jak zarabiać na programach partnerskich -autopilot - Branzolek - 16-10-2014 20:48

(16-10-2014 17:34)matimus napisał(a):  
(16-10-2014 12:53)Branzolek napisał(a):  Sposób jest faktycznie bardzo ciekawy i można z niego duży wyciągnąć :>

Nie wiesz do końca o co chodzi ,a tyle wiecie co nic bekaTongueJerk

Jeżeli ktoś dzisiaj kupi to dobrze Smile Bo jutro kilka osób mi zadeklarowało że jeżeli będzie taka możliwość to kupi ... OD TERAZ ZASADA : KTO PIERWSZY TEN LEPSZY
Skad wiesz ze nie wiem o co chodzi? Smile
Trudno domyślić się nie jest.
A skoro nie wiem nic o tym a napisałem że sposób jest bardzo ciekawy i można dużo zarobić a ty to zaprzeczasz i piszesz że nie wiemy nic czyli tak oceniasz swój sposób facepalm
Ale dobra nie będziemy dyskutować chodzi o sprzedaż. Smile
Każdemu polecam Lol


RE: [Sprzedam] Jak zarabiać na programach partnerskich -autopilot - lukax6 - 17-10-2014 06:12

Branzolek

Jak się domyśliłeś to zachowaj to dla siebie. A autor tematu niech sobie spokojnie zarobi na sprzedaży.


RE: [Sprzedam] Jak zarabiać na programach partnerskich -autopilot - Branzolek - 17-10-2014 08:24

Dokladnie, napisalem ze polecam bo sposob jest dobry a zostalem zbesztany...
Milej sprzedaży Lol


RE: [Sprzedam] Jak zarabiać na programach partnerskich -autopilot - matimus - 17-10-2014 18:19

Ostatnie 2 sztuki.


RE: [Sprzedam] Jak zarabiać na programach partnerskich -autopilot - poczmail - 25-10-2014 16:31

Recenzja:

A więc tak, poradnik opisuje dość krótko i treściwie metodę zarobku na programach partnerskich i sieciach afiliacyjnych tak, by jak najbardziej optymalnie trafić w docelową grupę odbiorców zainteresowanych danym towarem. Niewątpliwym plusem sposobu jest to, że nie ma żadnych ograniczeń jeśli chodzi o promowane produkty, możemy działać dosłownie ze wszystkim, co tylko daje nam satysfakcjonującą prowizje za sprzedaż/lead'a. Jak wspominał autor, poradnik nie jest przeznaczony dla laików, raczej dla bardziej zaawansowanych osób, które posiadają odpowiednio dużo determinacji, kapitału i czasu, by spróbować swoich sił w poważnej zabawie z programami partnerskimi. Inwestycja stanowi tutaj element konieczny do wypracowania jakiegokolwiek zysku, a prawdopodobieństwo i czas jej zwrotu jest bliżej nieokreślony. Działając jednak zgodnie z opisem myślę, że szybciej lub wolniej, całość powinna się zwrócić. Metody nie testowałem empirycznie (czyt. doświadczalnie), gdyż w początkowych fazach oprócz wkładu pieniężnego wymaga też systematycznej i sumiennej pracy. Jest to tylko moja prywatna teza na podstawie analizy rynku i treści poradnika. Niewątpliwym, dodatkowym plusem może być znajomość i obeznanie w reklamie social media. Ogółem rzecz biorąc dobrze, że autor sprzedaje sposób w ograniczonej ilości egzemplarzy - polecam go głównie tym, którzy pasjonują się wszelkiej maści programami partnerskimi.



RE: [Sprzedam] Jak zarabiać na programach partnerskich -autopilot - matimus - 25-10-2014 21:11

Jak nikt do 30 nie napisze w temacie że kupuje - automatycznie proszę zamknąć Smile


RE: [Sprzedam] Jak zarabiać na programach partnerskich -autopilot - zeton - 25-10-2014 21:40

Kupiłem poradnik kilka dni temu. Na początku miałem kłopoty z ruszeniem sposobu ale @matimus miał anielską cierpliwość, służył dobrą radą i po ciężkich bojach się udało. Mimo, że poradnik + inwestycja to wydatek dość spory nie żałuję ani złotówki. Uważam, że ta metoda daje ogromne możliwości w zarabianiu na programach partnerskich. W moim przypadku na początku trzeba się będzie napracować ale myślę, że dzięki poradnikowi efekty będą zauważalne dużo szybciej i dużo bardziej efektywne dzięki trafianiu w konkretnego odbiorcę.