Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Karta internetowa BZWBK - przelew - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Karta internetowa BZWBK - przelew (/Temat-Karta-internetowa-BZWBK-przelew-99635)

Strony: 1 2 3


RE: Karta internetowa BZWBK - przelew - bhd - 15-10-2014 18:40

polecam mBank


RE: Karta internetowa BZWBK - przelew - theatixs - 15-10-2014 18:52

Trzeba podobno umowe w banku albo przez kuriera podpisać.


RE: Karta internetowa BZWBK - przelew - marcel_kk - 15-10-2014 19:16

Jak masz jakąś kase na wymiane i nie ogarniasz to zapraszam
do skorzystania z moich usług:
http://zarabiam.com/Temat-Wymiana-PayPal-Bank-Bank-PayPal-PP-DOLADOWANIE-77238


RE: Karta internetowa BZWBK - przelew - mateusz4699 - 15-10-2014 21:51

(15-10-2014 13:38)theatixs napisał(a):  Dzięki kolego, masz repa.

Moglibyście mi doradzić gdzie mogę założyć konto przez Internet poniżej 18 lat bez opłat za prowadzenIe itp.? Do tego żeby można było robić przelewy Wink dzięki
Napewno w peko.sa i mbanku masz konto dla nieletnich. Sam mam w pekao i jeśli chcesz samo konto bez karty to jest za darmo tylko płacisz za smsy podczas przelewów.


RE: Karta internetowa BZWBK - przelew - theatixs - 15-10-2014 21:55

Smile dzięki. A jak je założyłeś?

EUROKONTO INTRO - jest dostępne takie konto. Moi rodzice mają w tym banku normalne konto. Czy mogę założyć konto przez internet bez chodzenia do banku i bez karty?
Byłbym wdzięczny za objaśnienie Smile


RE: Karta internetowa BZWBK - przelew - Pawel1178 - 16-10-2014 17:03

mBank najlepszy bank Smile


RE: Karta internetowa BZWBK - przelew - mateusz4699 - 16-10-2014 17:19

ja mam eurokonto kieszonkowe. Raczej musisz w banku podpisać umowę i twoi rodzice też muszą podpisać bo jesteś niepełnoletni


RE: Karta internetowa BZWBK - przelew - theatixs - 17-10-2014 22:38

Czy osoba pełnoletnia zakładająca konto w mBanku musi posiadać kartkę, czy przy rejestracji można wybrać konto bez karty?

Które banki oferują konta bez karty dla osób pełnoletnich możliwe do złożenia tylko przez Internet? Weryfikacja poprzez wysłanie kilku złotych z rachunku o identycznym adresie.