Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy "pomysł" zarabianie na shorte.st bądź innych stronach. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Nowy "pomysł" zarabianie na shorte.st bądź innych stronach. (/Temat-Nowy-pomysl-zarabianie-na-shorte-st-badz-innych-stronach-99625)

Strony: 1 2


Nowy "pomysł" zarabianie na shorte.st bądź innych stronach. - kuba_5115 - 14-10-2014 19:17

Witam

Zapraszam wszystkich na moją grupę:

shorte.st pomagajmy sobie wzajemnie.

która ma służyć internautom w zarabianiu przez internet.
Każdy facebook-owiec może wrzucić na nią swój skrócony link i ma 100% pewności, że na pewno ktoś go wyświetli.
Zamieszczam tutaj taki temat, ponieważ zauważyłem, iż takiej grupy jeszcze na facebook-u nikt nie utworzył.


RE: Nowy "pomysł" zarabianie na shorte.st bądź innych stronach. - MaLiN - 14-10-2014 19:21

(14-10-2014 19:17)kuba_5115 napisał(a):  i ma 100% pewności, że na pewno ktoś go wyświetli.

Co z tego, jak zalicza kliknięcia a nie wyświetlenia Undecided


RE: Nowy "pomysł" zarabianie na shorte.st bądź innych stronach. - dawid161622 - 14-10-2014 19:23

(14-10-2014 19:17)kuba_5115 napisał(a):  ma 100% pewności, że na pewno ktoś go wyświetli.

Skąd mam mieć tą pewność? raczej wątpię żeby coś takiego wypaliło, nawet jak byś uzbierał w tej grupie sporo userów to i tak większość jedynie by wrzucała swoje linki nie klikając w czyjeś.


RE: Nowy "pomysł" zarabianie na shorte.st bądź innych stronach. - kuba_5115 - 14-10-2014 20:03

Dziennie można kliknąć 5 razy z jednego IP także to jest 30 sekund roboty. Wydaje mi się, że jak ktoś wrzuca swojego linka to kliknie chociaż kilka razy w czyjegoś linka żeby być chociaż fair. Wiem jakie jest teraz społeczeństwo w sieci, ale są jeszcze podobno lojalni ludzie.


RE: Nowy "pomysł" zarabianie na shorte.st bądź innych stronach. - TeYroXOfficial - 14-10-2014 20:05

To i tak nie wypali, masa pomysłów było tego typu na forum. Nikt nie będzie sumiennie wchodził w linki. Wink


RE: Nowy "pomysł" zarabianie na shorte.st bądź innych stronach. - kuba_5115 - 14-10-2014 20:28

Pomysły były, ale nikt nie dążył do ich realizacji.


RE: Nowy "pomysł" zarabianie na shorte.st bądź innych stronach. - Kickster - 14-10-2014 20:38

osobiscie widzialem z 15 takich grup po 50 usherów w kazdej, jak im pokazalem mój wykres to osłupieli, chciecie sie w to bawic to sie bawcie ale zarobicie tyle co na buxach. Wielu próbowało robic cos takiego i nawet pisac programy do automatycznego klikania, powiem Wam jedno TO SIE NIE UDA, dziękuję Lol


RE: Nowy "pomysł" zarabianie na shorte.st bądź innych stronach. - MaLiN - 15-10-2014 19:31

Zrezygnuj z tego pomysłu i się w to nie baw.


RE: Nowy "pomysł" zarabianie na shorte.st bądź innych stronach. - CoinBitZ - 16-10-2014 12:47

To jeden z najgłupszych pomysłów jaki komukolwiek mógł przyjść do głowy Big Grin


RE: Nowy "pomysł" zarabianie na shorte.st bądź innych stronach. - osinex - 17-10-2014 10:44

A nikt z userow nie umialby zrobić prostej strony w której raz na dzień można dodać swój link ale dopiero po wejściu w 5innych?