Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak promować nowy fanpejdż na FB? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Jak promować nowy fanpejdż na FB? (/Temat-Jak-promowac-nowy-fanpejdz-na-FB-99606)



Jak promować nowy fanpejdż na FB? - dawkos23 - 14-10-2014 15:28

Typowa farma lajków, tematyka typu "Chodz sie poprzytulac", "Kocham Cie, a Ty mnie?" itp. nie mam doswiadczenia Smile


RE: Jak promować nowy fanpejdż na FB? - Szrejter - 14-10-2014 17:09

Pisz do FP podobnych z zapytanie o S4S


RE: Jak promować nowy fanpejdż na FB? - dawkos23 - 14-10-2014 17:44

Tojest jakis skrot od share for share czy jak? Smile tyle ze ja nic do zaoferowania im nie mam bo mam 0 lajkow


RE: Jak promować nowy fanpejdż na FB? - MilanFan - 14-10-2014 17:53

(14-10-2014 17:44)dawkos23 napisał(a):  Tojest jakis skrot od share for share czy jak? Smile tyle ze ja nic do zaoferowania im nie mam bo mam 0 lajkow

Tak. Niektórzy są dobrzy i mogą Cię na chwilę wrzucić, musisz dobrze trafić. Big Grin


RE: Jak promować nowy fanpejdż na FB? - AnnaKa - 17-10-2014 03:13

Załóż fake konta i zapraszaj znajomych , promuj na ask.fm spamuj fanpage na grupach.


RE: Jak promować nowy fanpejdż na FB? - osinex - 17-10-2014 10:41

Addmefast wbij 500 fake likow . Założyłem temat w którym mowie o rozkręcaniu fp przeczytaj. Ja w 3dni zarobiłem pierwszego dolara na skracaczach od zera bez doświadczenia Smile


RE: Jak promować nowy fanpejdż na FB? - ZexKox - 17-10-2014 10:53

Pisz PW chętnie udostępnię na swoim fanpage na chwilę. Co prawda nie jest on jakiś duży, ale zawsze coś. Nie polecam stosować stron typu Addmefast ponieważ ci fani nic szczególnego ci nie dadzą.


RE: Jak promować nowy fanpejdż na FB? - Inwestor25 - 17-10-2014 13:34

Dużo fajnych obrazków miłosnych, jakieś cytaty i inne pierdy i dużo promocji na grupach dla nastolatek, dziewczyn i inne tego typu zbiorowiska
Możesz też zarejestrować się na forach dla nastolatek i wstawić w sygnaturkę link do fan pejdża, popisać trochę w tematach, powstawiać jakieś obrazki przytulaśne. Nastolatki to łykną a dalej już samo sie rozprzestrzeni Wink