Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zmienić datę wydarzenia na facebooku które się zakończyło - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zmienić datę wydarzenia na facebooku które się zakończyło (/Temat-Jak-zmienic-date-wydarzenia-na-facebooku-ktore-sie-zakonczylo-99582)



Jak zmienić datę wydarzenia na facebooku które się zakończyło - VoreCC - 14-10-2014 09:25

1. W edycji wydarzenia klikamy na dacie prawym klawiszem i wybieramy "zbadaj element"

[Obrazek: image.jpg]

2. Używam przeglądarki Chrome, myślę że używając innych sobie poradzicie nie muszę robić osobnych screenów Wink

Otwiera nam się kod strony z podświetlonym tekstem.
Klikamy na niego prawym klawiszem i wybieramy "Edit as HTML"

[Obrazek: image.jpg]

3.Zmieniamy datę na przyszłą np. 2015-7-1

[Obrazek: image.jpg]

4. Potem klikamy na białe pole obok tak żeby wyłączyło sie edytowanie html i klikamy linijkę niżej (gdzie też jest data wydarzenia) prawym klawiszem na
"Edit as HTML" i znów zmieniamy datę

[Obrazek: image.jpg]

5. Zamykamy konsolę i w okienku wydarzenia klikamy zapisz. Po odświeżeniu data wydarzenia zmieni się pomimo że upłynęło/ przekroczono limit zmian



RE: Jak zmienić datę wydarzenia na facebooku które się zakończyło - Vivkovski - 20-10-2014 17:56

Sposób już od jakiegoś czasu znany, ale na forum chyba go jeszcze nie było


RE: Jak zmienić datę wydarzenia na facebooku które się zakończyło - DzejkobPL - 20-10-2014 18:15

Dzięki


RE: Jak zmienić datę wydarzenia na facebooku które się zakończyło - evi.wl - 06-05-2020 15:24

u mnie to nie działa. Czy po zmianie w HTML wystarczy, ze 'x' zamknę okno i robię zapisz na wydarzeniu FB? jeżeli tak to u mnie to nic nie zmienia. Screeny z tego posta nie wczytują się


RE: Jak zmienić datę wydarzenia na facebooku które się zakończyło - vky - 06-05-2020 15:35

14-10-2014 10:25 Jerk2facepalm


RE: Jak zmienić datę wydarzenia na facebooku które się zakończyło - evi.wl - 06-05-2020 16:44

(06-05-2020 15:35)vky napisał(a):  14-10-2014 10:25 Jerk2facepalm

nie rozumiem tej odpowiedzi?


RE: Jak zmienić datę wydarzenia na facebooku które się zakończyło - vky - 06-05-2020 17:11

wybacz, moze to nie dzialać, ponieważ poradnik był napisany 14 października 2014 roku.


RE: Jak zmienić datę wydarzenia na facebooku które się zakończyło - evi.wl - 06-05-2020 22:09

tak, widziałam, natomiast nic nowszego nigdzie nie udało mi się znaleźć Sad


RE: Jak zmienić datę wydarzenia na facebooku które się zakończyło - bestfoka - 10-07-2022 11:15

Pytanie do Autora poradnika - czy ten sposób wciąż działa? Nie jestem w stanie poradzić sobie z kwestią wg. tej instrukcji - być może to jest kwestia zmian od czasu jej napisania.

Jeśli to możliwe będzie wdzięczny za info czy wciąż działa + ew. update instrukcji.