Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarobić gdy nie płacę za prąd.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak zarobić gdy nie płacę za prąd.. (/Temat-Jak-zarobic-gdy-nie-place-za-prad-99533)

Strony: 1 2 3


Jak zarobić gdy nie płacę za prąd.. - mlodyzarabiacz - 13-10-2014 15:29

Witam,
Mieszkam w internacie i nie płacę za prąd (za pokój i jedzenie niestety trzeba Big Grin) i chciałbym się dowiedzieć czy jest obecnie jakiś program przez który mógłbym zarabiać coś kaski... Laptop mógłby chodzić 24/7 i chciałbym zarobić sobie parę groszy miesięcznie.. Smile Proszę o odpowiedź, Pozdrawiam..


RE: Jak zarobić gdy nie płacę za prąd.. - pacynek1 - 13-10-2014 15:33

kopanie btc?


RE: Jak zarobić gdy nie płacę za prąd.. - Klin - 13-10-2014 15:40

Jakie parametry laptopa i łącza ?


RE: Jak zarobić gdy nie płacę za prąd.. - Dramer - 13-10-2014 15:42

Internat w kołobrzegu ?


RE: Jak zarobić gdy nie płacę za prąd.. - mlodyzarabiacz - 13-10-2014 15:48

Nie, nie w Kołobrzegu Tongue
Co do parametrów to nie za bardzo są one dobre... Więc do kopania bitcoinów to się raczej za bardzo nie nada.. Smile Chociaż jakbym się dowiedział jak sprawdzić ile wyciągnę z laptopa to bym zobaczył czy się opłaca ... Na razie chciałbym jakieś inne programy przez które mógłbym zarabiać przy włączonym 24/7 laptopie.

PS. W pokoju oprócz mnie są 3 osoby, więc pozostałe mogłyby chodzić od 23 do 14 (wtedy ich nie używają,a od 14 wrócą ze szkoły i znowu siedzą) Tongue


RE: Jak zarobić gdy nie płacę za prąd.. - tixer - 13-10-2014 15:56

Te osoby są az tak glupie zeby dac ci swoje lapki abys je psul? Smile


RE: Jak zarobić gdy nie płacę za prąd.. - mlodyzarabiacz - 13-10-2014 16:00

(13-10-2014 15:56)tixer napisał(a):  Te osoby są az tak glupie zeby dac ci swoje lapki abys je psul? Smile

Nie rozumiem cię w ogóle.. Nic się przecież nie zepsuje .. Wink Tyko narazie nie wiem jak zarobić .. trzeba wykorzystać fakt darmowego prądu Tongue


RE: Jak zarobić gdy nie płacę za prąd.. - szczygielek - 13-10-2014 16:00

też się nad tym zastanawiam Big Grin bo od listopada wbijam na internat i będę śledził ten post. Tylko ze z łączem u mnie gorzej jest ;P


RE: Jak zarobić gdy nie płacę za prąd.. - mlodyzarabiacz - 13-10-2014 16:03

(13-10-2014 16:00)szczygielek napisał(a):  też się nad tym zastanawiam Big Grin bo od listopada wbijam na internat i będę śledził ten post. Tylko ze z łączem u mnie gorzej jest ;P

U mnie wi-fi jest, co prawda nie za szybkie, dlatego chcę coś co nie będzie wymagało 5Mb/s internetu..., bo mam tutaj ok. 1,5Mb/s ...


RE: Jak zarobić gdy nie płacę za prąd.. - aero2 - 13-10-2014 16:08

Jedyne co mi przychodzi do głowy to nabijanie wejść na shorte.st i adf.ly przez jingling i hitleap.